Dej na vnitřní hlas – rozhovor od srdce s Veronikou Hírešovou

Někdy si říkáme “jinde by bylo líp”. Každé “jinde” ale z nějakého důvodu končí stejně a my nevíme, co s tím. Chceme z kola ven. Víme, že dokážeme žít šťastně, ale něco se zadrhlo a my jsme teď přímo v ohni nepříjemností.

V nějaké míře to známe každý, ale Veronika Hírešová to měla vážně natvrdo. Přesvědčení, že “to dobré si musí oddřít a odtrpět”, jí zahnalo do tak těžké situace, že jí hlavou létaly myšlenky na sebevraždu a nakonec snaha nalézt pomoc u klasických institucí.

Pomohla si ale sama.

Nezbylo jí nic jiného. A to je právě ten moment, kdy máme šanci říct “jo, jdu do toho!” Verča ani nečekala, jak rychle po onom rozhodnutí se její pocity zlepší. Dnes – s odstupem několika let – už na svou minulost kouká jen jako na poučení. Na školu, která možná není vždycky nutná, ale rozhodně z ní jde načerpat veliké poučení a rady pro nás všechny.

Poprosil jsem jí, aby vám to nejdůležitější předala v rozhovoru. Je to skvělá šance pro každého, kdo se chcete konečně vypořádat s negativními emocemi a umět se zaměřovat na to dobré. Poslechněte si rozhovor s Veronikou přímo tady:

A pokud vás zajímají cesty, jak proměnit svůj život a jak se do něj zamilovat. Pokud se zároveň chcete dozvědět, jak pracovat i s negativními emocemi a překonávat těžké vnitřní stavy, zvu vás do kurzu Škola Sebelásky, který od 1. února otevírám (takovým u mě prošla i Veronika).

Je to silná možnost, jak získat podporu a účinné postupy, jak rozradostnit každodenní život. Navíc k němu teď dostanete jako dárek také materiály k sebeléčení (několik postupů, videí a meditaci).

Tak se podívejte sami TADY>>

Alexej Byček
Pomáhám lidem najít rovnováhu. Mezi vnějšími výsledky a vnitřním klidem. Mezi časem pro druhé a časem pro sebe. Předávám ale jen takové postupy, se kterými pocítíte změnu okamžitě. Změna se totiž děje buď teď, anebo nikdy. Alex je kouč a motivační řečník. Je autorem řady seminářů a online programů, nejúspěšněji kurzu Zamiluj se do života. Více o Alexovi si přečtěte tady >>
Comments