• Máte pocit, že už jste v životě něčeho dosáhli, pracovali dost, ale přitom se stále vrací nespokojenost?
 • Chcete víc času pro sebe?
 • Potřebujete rychle opustit stresující myšlenky a emoce a umět se víc soustředit na přítomný okamžik?

Pomůžu vám pročistit mysl, získat volný čas a přitom snáz dosahovat svých cílů.

„Inventuru“ vaších myšlenek a návyků přitom provedeme zcela zdarma. Nabízím vám koučink bez poplatku a pokud vás zaujme,
domluvíme se na pokračování.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Denně řeším s lidmi problémy vzniklé přepracovaností, stálým myšlenkovým vytížením, negativními emocemi, a jak se toho všeho zbavit. Pokud chcete hodit za hlavu myšlenky na práci, které se k vám kradou i v noci, zklidnit stres a strachy, naučit se říkat „ne“, a vyšetřit si volno, které opravdu ničím nezaplníte, pak jste tu správně.

Dobře to znám z časů, kdy jsem pracoval jako manažer hned v několika firmách. Sám bych se ke své tehdejší vytíženosti nikdy nevracel, ale právě to mě postrčilo přehodnotit život a naučit se principům, díky kterým dnes pracuji 2 hodiny denně a většinu času strávím tak, jak opravdu chci. Osvojení těchto principů jsem věnoval dost úsilí – za vůbec nejpřínosnější považuji trénink a certifikaci kouče u Jacka Canfielda.

Právě tam jsem zjistil, že nejhlubší radost mám, když se o tyto principy prakticky dělím a pomáhám na cestě k osvobození druhým. Proto dělám kromě internetového vzdělávání a skupinových seminářů i osobní koučink. A přestože jsem kapacitně vytížený, chci zůstat otevřený a první setkání nechávám vždy bez poplatku.

 

Pozor! Neříkám, že koučink má smysl pro každého, a proto vám ho nebudu zběsile nabízet a prodávat. Vím ale, že někteří lidé řeší přesně ty problémy (stres, negativita, vnitřní neklid, nedostatek času), které jsem měl já sám a umím jim je pomoct vyřešit.

Mám skvělé výsledky s podnikateli, top manažery, vrcholovými sportovci, ale i s lidmi ze všech povolání. Řeším s nimi především vytížení a volný čas, emoční pohodu (dlouhodobé zklidnění stresu) a také zlepšení pracovních výsledků (zefektivnění práce, tj. více peněz za méně času).

Dokonce budu tak drzý, že řeknu, že pokud se mnou během prvního setkání nedosáhnete posunu, zaplatím vám 5 000 Kč za to, že jsem plýtval vaším časem.

Vážně – můj postup musí být citlivý, ale zároveň musí být účinný. Ani vy ani já nemáme čas na „plané tlachání“, takže jakmile se odhodláte, pětitisícovka z mé strany je na stole. 🙂

Samozřejmě i kdybych se rozkrájel, nemůžu pomoct najednou všem, takže vybírám klienty podle toho, jak moc jim v jejich situaci doopravdy můžu být prospěšný.

Pokud ode mě chcete kvalitní koučink, potřebuji vědět některé detaily o problémech, které aktuálně řešíte.

Pokud tedy chcete naplánovat setkání, klikněte na tlačítko níže a vyplňte formulář s několika otázkami. Brzy se vám ozvu a domluvíme se na termínu.

Po 7 letech praxe je už velké množství lidí, kteří se díky koučinku se mnou ohromně posunuli. Poslechněte si některé z nich.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Markéta Komárková, Qreal – ředitelka

www.qreal.cz

Spolupráce s Alexem nejen splnila očekávání, ale velmi je překročila. Našla jsem v sobě pravý důvod, proč jsem se obávala nového podnikatelského záměru. Nebyl to strach z neúspěchu, ale z časové náročnosti zamýšleného projektu – můj čas je pro mě totiž po letech workoholismu velmi důležitý. Obavy jsem ale překonala a vydala se na cestu, která mi teď pomáhá vytvářet pasivní příjem.

Je to naprosto zásadní krok v mém životě a díky Alexovi jsem poznala úžasné postupy (například Mastermind), se kterými je snazší vše uskutečnit. Doporučuji všem, kteří na sobě chtějí zapracovat a jejich práce jim přerostla přes hlavu.


Tary, podnikatel a youtuber s více než 1000000 odběratelů

www.tary.cz

Práce s Alexem byla hodně praktická. Nevěděl jsem, co přesně mám od koučinku čekat, ale o to víc mě překvapilo, k čemu jsme došli. Na každém setkání jsme řešili jiný problém, ale celkově jsme se posunuli k vyřešení toho nejdůležitějšího – dokázal jsem předat povinnosti a získat víc času pro sebe.

Tím to ale nekončilo – ne vždycky jsem nový čas dokázal smysluplně využít, a právě díky Alexovým dost trefným otázkám jsem si uvědomil, co potřebuji pro svůj klid, co mě naplňuje. Teď víc cestuji, organizační práci za mě dělají druzí, a já se můžu zas naplno věnovat tvorbě videí – fascinovat lidi tím, co umím.

Díky koučinku jsem cestu, kterou bych jinak procházel několik let, ušel za tři měsíce.


Tereza Těšínská, duchovní průvodkyně a online podnikatelka

www.terezatesinska.cz

Když jsem Alexe poprosila o koučink, potřebovala jsem si lépe organizovat věci a taky víc dodržovat své plány a záměry. Co jsem ale netušila, bylo, jak moc se v některých oblastech svého života omezuji. Alex byl úžasným průvodcem - když bylo třeba, použil techniky z meditace, nebo pokládal otázky, které přesně trefovaly hřebík na hlavičku.

Ve výsledku jsem se rychle posunula jak v podnikání, tak v emoční rovině svého života. Prožila jsem a zjistila věci, které mě osvobodily. Alexovy konzultace můžu doporučit každému, kdo potřebuje získat nadhled, začít si víc vážit svého času a začít mít opravdu pozitivní vztah sám se sebou.


Radim Vizváry, herec a režisér, nositel Ceny Thálie

www.mimeprague.cz

Když jsem šel na koučink, měl jsem představu, co budu chtít řešit. Netušil jsem ale, jak moc se v některých oblastech života omezuji, ani to, že to vlastně jde docela rychle řešit. Potvrdil jsem si, že potřebuji ubrat, ale opravdu úžasné je, že se mi to po mnoha letech konečně podařilo.

Z čeho mám ale největší radost, je, jak se mi podařilo změnit náhled na sebe a svůj současný život. Právě díky koučinku řadu negativních emocí vystřídaly pozitivní. To se mi s Alexovou pomocí podařilo a jeho konzultace můžu doporučit každému, kdo potřebuje získat nadhled, začít si víc vážit svého času a začít mít opravdu pozitivní vztah sám se sebou.

MOŽNÁ VÁS NAPADÁ...

 • Jsou informace důvěrné?
  Jsem vázán mlčenlivostí a vše, co si řekneme, zůstává jen mezi námi.
 • Jak dlouho koučink trvá?
  Jedno sezení trvá 60-90 minut. Pro dlouhodobou efektivitu je dobré mít 3-5 setkání, během kterých dosáhnete zásadního posunu a zároveň se naučíte ještě lépe pracovat sami se sebou.
 • První setkání je zdarma. Kolik stojí další koučink?
  Když na prvním setkání dosáhnete posunu, můžeme se domluvit na pokračování. Běžná cena cena je 3 000 Kč za konzultaci.

Máte dotaz? Napište mi na alex@alexejbycek.cz