Z deprese ke světlu – rozhovor od srdce 1 s Lucií Pfauserovou

Je to holka, která vám s radostí dá kafe zdarma (za 1 úsměv), vyzařuje z ní klid a uvolněnost, přitom ještě nedávno zápasila s těžkými emočními stavy, na které jí doporučovali akorát prášky.

Ona to ale dala

Postavila se za sebe, poznala, co je to „práce se sebou (což si tolik lidí ani neumí představit – „Co to jako znamená?“ říkají) a za necelé dva měsíce naprosto proměnila svůj životní pocit.

Po víc než 10 letech se vlastními silami – bez prášků a vnější pomoci – dostala z deprese.

Teď je mi Lucie Pfauserová velikou inspirací, má super nápady jako třeba rozdávat zákazníkům kafe za úsměv, a taky už ví, že se člověk nemusí vracet ke strachům a úzkostem.

A právě proto jsem jí poprosil, aby svůj příběh sdílela. Aby tím podpořila všechny, kdo se někdy (anebo i hodně často) trápí, každého, kdo poznal, že život není jen o pozitivních emocích. Ostatně jeden z nejúčinnějších způsobů, jak někomu pomoct, je ukázat mu člověka, který už stejnou situaci zvládl.

A já jsem rád, že pro příklady nemusíme chodit jenom do ciziny nebo do knih, ale že tady máme takovou krásnou českou Lucku, která nás dokáže inspirovat. Poslechněte si rozhovor s ní přímo tady:

A pokud vás zajímají cesty, jak proměnit svůj život a jak se do něj zamilovat. Pokud se zároveň chcete dozvědět, jak pracovat i s negativními emocemi a překonávat těžké vnitřní stavy, zvu vás do kurzu Zamiluj se do života, který právě otevírám (to je ten, kterým prošla i Lucie).

Je to silná možnost, jak získat podporu a účinné postupy, jak rozradostnit každodenní život. Navíc k němu teď dostanete jako dárek také materiály k sebeléčení (několik postupů, videí a meditaci).

Tak se podívejte sami TADY>>

Alexej Byček
Pomáhám lidem najít rovnováhu. Mezi vnějšími výsledky a vnitřním klidem. Mezi časem pro druhé a časem pro sebe. Předávám ale jen takové postupy, se kterými pocítíte změnu okamžitě. Změna se totiž děje buď teď, anebo nikdy. Alex je kouč a motivační řečník. Je autorem řady seminářů a online programů, nejúspěšněji kurzu Zamiluj se do života. Více o Alexovi si přečtěte tady >>
Komentáře