„Jako obejmout mámu“ – Rozhovor od srdce 3, O stromech s Michaelou Weissovou

Není to tak dávno, co na mě začaly vyskakovat reklamy o hrozivém stavu Amazonie… Jednorázově jsem proto poslal pár korun na záchranu pralesů, a najednou jsem začal přemýšlet:

„Vím vůbec, co s těmi penězi dělají? A můžu takhle vážně pomoct někomu, kdo je tisíce kilometrů daleko?“

A tak jsem začal hledat důvěryhodnou organizaci, která se stará o stromy tam, kde žiji – v Česku. Tak jsem našel Home for Trees a k mé radosti nejde o žádného nadnárodního giganta, ale sympatickou českou neziskovku propojující nadšence a odborníky. Její ředitelka Michaela Weissová mě od začátku nadchla svou otevřeností a nadšením, ale jeden z nejdůležitějších bodů je pro mě v tom, že místo strašení zdůrazňují pozitivní vizi budoucnosti.

Proto jsem s Michaelou v září natočil krásný rozhovor, který teď s radostí zveřejňuji. Myslím že přichází právě včas v době částečného uvolnění opatření, kdy se můžeme každý rozhodnout vyrazit pomoct se sázením anebo je jinak podpořit.

Na stránkách Home for Trees najdete termíny nejbližších sázecích akcí , e-shop s krásnými dárky i možnost podpořit je finančním darem (osobně jim posílám nějakou částku každý měsíc, protože to ladí s tím, co vždycky říkám o hojnosti – darovat část svých příjmů je nejlepší způsob, jak si od vesmíru zajistit hojnost 🙂 ).

A pokud chcete propojit svůj osobní růst a přispět na stromy tímto způsobem, tak právě to umožňuji v onlině kurzu Zamiluj se do života, který teď otevírám. Pokud se do něj rozhodnete vstoupit, přispějeme za vás Home for Trees na výsadbu nových stromů! Podívejte se na detaily o kurzu TADY>>

Alexej Byček
Pomáhám lidem najít rovnováhu. Mezi vnějšími výsledky a vnitřním klidem. Mezi časem pro druhé a časem pro sebe. Předávám ale jen takové postupy, se kterými pocítíte změnu okamžitě. Změna se totiž děje buď teď, anebo nikdy. Alex je kouč a motivační řečník. Je autorem řady seminářů a online programů, nejúspěšněji kurzu Zamiluj se do života. Více o Alexovi si přečtěte tady >>
Komentáře