Intenzivní živý workshop

Šamanské sebeléčení

- práce s energií a tělem

 • Chcete si umět pomoct sami?
 • Léčit tělo i duši rychleji a bez chemie?
 • Cítit se svěží a odpočatí?

Z vlastního zdroje

 • se naučíte překonat i těžké stavy,
 • zvládnete harmonizovat tělo i celý svůj život,
 • najdete velkou vnitřní sílu a nadhled.

na praktickém workshopu Šamanského sebeléčení

JSEM ALEXEJ BYČEK A UŽ 5 LET

řeším nemoci pouze vědomou prací na sobě. Od té doby jsem neměl jediný prášek, cítím se zdravější než dřív a pokud na mě něco "leze", rychle to zpracuji - na "vlastní zdroje".

Takhle jsem si během dne a půl vyléčil zánět dutin, zvládl některé akutní stavy, pomohl druhým léčit i fyzická zranění, a zkrátka mám přímou zkušenost s tím, jak jsme silné bytosti, schopné zahojit i veliké rány a najít sílu tam, kde jí ostatní nevidí - uvnitř SEBE.

Řadu let své poznatky a postupy předávám a cítím, že je čas, abych pomáhal se sebeléčením ještě hlouběji - předáním postupů, jak můžete každý pracovat s tělem a energií.

Tyto postupy vám živě předám
na workshopu Šamanské sebeléčení - práce s energií a tělem

Kde, kdy, jak ...

Jógové studio Bindu v Praze

Neděle 10. dubna 2022

10:00-17:00

Co se na workshopu naučíte

 • Sladit se s energií Matky Země a s její pomocí harmonizovat své tělo a jeho hlavní energetické body
  Naše těla jsou neustále ve spojení se Zem a pokud se s naší Matkou vědomě spojíme, dostaneme velikou podporu a naučíme se, jak být ještě víc v rovnováze s přírodou a cykly a jak díky tomu sílit.
 • Použít sílu vědomé pozornosti, která několikanásobně urychlí léčení
  Vědomé zaměření pozornosti je ta největší moc, kterou máme. Většina z nás si jí vůbec neuvědomuje, přitom když jí aktivujeme, dokážeme jí pak nasměrovat a značne zrychlit sebeléčení i cestu od negativních emocí k pozitivním. Naučíte se tak používat nástroj, který nám umožní mnohem šťastnější život.
 • Ochránit se před vnějšími vlivy, které by vás mohly zatěžovat
  Naučíme se vytvořit svůj ochranný kruh - prostor, kam nemůže nic, co není naše a co nás "rozhazuje" - a zároveň se naučíme ještě víc přijímat vše, co je k nám vysláno s láskou.
 • Napojit se na zdroj vitality a síly
  Najdeme v sobě velikou vnitřní sílu - rezervoár, který nejde vyčerpat a který nám může vždy pomoci zlepšit svůj životní pocit a zdraví.

Odcházet budete klidní a smíření,
s novou silou a radostí, jejíž zdroj v sobě objevíte,
s úsměvem a s vědomím,
že si umíte pomoct, že si stačíte - jen vy sami.

Alex předává to nejdůležitější, co se během cesty osobního rozvoje můžete dozvědět. Shrnuje a jasně vysvětluje, jak naleznete vnitřní klid, vyšší smysl života, a jak dosáhnete svých cílů.

Dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroje k transformaci svého života.
Zuzana Věchtoválektorka Čchi-kung, konzultantka Feng-Shui

Pro vaší podporu přidám tyto BONUSY

BONUS – Nahrávka a pracovní sešit pro Sebeléčení

Jako bonus dostanete silnou nahrávku a pracovní sešit pro případy, kdy potřebujete zjistit příčinu svého aktuálního problému a posunout se v ní. V klidu tak dokážete pročistit své tělo a uvolnit vše, co vás tíží.

Materiály získáváte k workshopu ZDARMA 🙂

BONUS – E-book Jak uvolnit bolest a stres ve 3 krocích

Jako další bonus dostanete můj transformační e-book (běžně není prodejný a nabízím ho jen ve výjimečných případech) Jak uvolnit bolest a stres. Popisuji v něm velmi jednoduše, jak ve 3 krocích zklidnit každou bolest a dosáhnout rychlého uvolnění.

BONUS – Ubytování zdarma

Pokud jste zdaleka a museli byste si z pátku na sobotu zařizovat ubytování, nabízím možnost přespat v našem prostoru. Je to krásné duchovní místo, kde budeme pracovat, a je tu připravená možnost pohodlného ubytování pro účastníky workshopu.

Pokud máte zájem, ubytování  získáváte s láskou ZDARMA 🙂

Cena?

Za celodenní konzultaci a léčení se mnou byste individuálně zaplatili 5 000 Kč. Takhle dostanete mé nejúčinnější postupy, naučíte se je rovnou v praxi používat a získáte mou osobní podporu - to vše mnohem levněji, jen za 999 Kč.

místo 5 000 zaplatíte jen 999 Kč.

Pro srovnání - za 999 Kč dostanete pár bot nebo 1/2 nádrže benzinu.
Anebo tu částku můžete investovat DO SEBE a svého posunu k opravdu šťastnému a spokojenému Já.

Na workshopu zbývají ještě

0
volná místa
Děkuji, Alexi, za úžasný program! Teď zakouším spoustu nových věcí. Konečně věřím svým snům a tu krásnou jistotu cítím ve svém srdci.
Zároveň jsem mnohem víc v klidu a vnitřně spokojenější, přesvědčená o tom, že všechno je možné. Přestaly mě vyvádět z míry pochybovačné myšlenky, moje i druhých lidí, a už se ani nebojím mluvit o svých touhách a snech. Žiju je každý den a vím, že všechno je možné.

Vůbec dělám teď věci, které by mě dřív ani nenapadly, protože mi všichni říkali, že to nemůžu zvládnout... jenže já můžu a postupně všem dokazuji, že zvládnu mnohem víc, než mi přisoudili. Děkuji za všechna tvá povzbuzení a postupy. Dostala jsem se od života, kde jsem měla pocit, že nic nemá smysl, k opravdové radosti a sebelásce.
Alena Dvořáčková ml.

Možná se vám teď honí hlavou...

 • Je workshop pro mě? Co když se na to nehodím? Neumím pracovat se sebou ani nemocemi...
  Jestli jste dočetli až sem, workshop pro vás rozhodně je! 🙂 Každý se sebou umíme pracovat, jde jen o to dostat prostor a mít podporu. To oboje na workshopu získáte!
 • Vrátí mi peníze, když se nezúčastním?
  To bohužel není možné. Kdybyste se náhodou nemohli semináře zúčastnit, ať už z jakéhokoli důvodu, vaše rezervované místo si nemohl koupit nikdo jiný, proto to nejde. Řešením je postoupit své místo např. kamarádce anebo v případě neúčasti oznámit tuto skutečnost aspoň 5 dní předem, abychom místo mohli nabídnout dalším zájemcům.
 • Co když konání nebude možné kvůli opatřením?
  Pokud by konání nebylo možné kvůli opatřením, nabídneme vám jiný termín anebo vrátíme peníze (podle vaší volby). Pevně ale věříme, že v tento termín vše vyjde.:)
 • Funguje to doopravdy?
  Funguje to tak moc, jak moc do toho půjdete. Jsou lidi, kteří zasvěceně mluví o spoustě věcí, ale nic nepraktikují. A pak jsou lidi, kteří nejsou tak vzdělaní, ale každý nový poznatek jdou hned dělat v praxi. Nemusím říkat, kteří z těchto dvou jsou šťastnější 🙂 Tenhle workshop je celý výzvou, abyste se pustili do praxe. Skrze velmi jednoduché věci, které mají tu největší moc změnit váš život.
Alexi, Tvůj kurz byl naprosto úžasný, dokonce bych řekla, že jeden z nejlepších, co jsem měla možnost absolvovat. Je to i tím, že miluji tuto cestu a kurz byl dělaný jak pro mě 😀 V první chvíli kdy jsem na FB viděla upoutávku, tak mě to lákalo, ale podceňovala jsem tě...

Kurz byl totiž naprosto nad moje očekávání! Spíše jsem tipovala, že to budou afirmace atd. – tak, jak to je ve spoustě jiných kurzů. Ale silně jsem se spletla, kurz byl věcný, cvičení jednoduchá, ale naprosto geniální a tvé vedení – takové jsem v jiných kurzech nezažila. Bylo to úžasné, jak šité na míru. Je z toho opravdu cítit, že lidem pomáháš. Mooooc DĚKUJI.
Klára Tichá

Tento workshop vás posune v sebeléčení i v každodenním životě

Jakmile na konci opustíte náš workshop, otevřou se pro vás nové obzory. Udržet si skvělé zdraví, když meditujete v Himalájích, to není až tak složité, ale udržet si zdraví a Vědomí v koloběhu života uprostřed Evropy, to je umění hodné mistra.

A vy budete po workshopu vědět, jak na to!

Bude to krásná praxe a bude to i zábava!

Místo je připravené, úžasní další lidé vás podpoří,
je čas,
tak neváhejte a udělejte to rozhodnutí SAMI PRO SEBE. Dovolte si prožít léčení a lásku.

Ta pravá chvíle je teď.

Na workshopu zbývají ještě

0
volná místa

Napadla vás nějaká otázka? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě emailem na alex@alexejbycek.cz