ZAMILUJ SE DO ŽIVOTA

Podívej se dovnitř sebe a napoj se tam na pramen radosti a sebelásky.

NA TÉTO STRÁNCE VÁM UMOŽŇUJI ZÚČASTNIT SE KURZU ZDARMA A AŽ NA KONCI SE ROZHODNOUT, JESTLI NĚCO ZAPLATÍTE

 • Je čas odhodit léta nánosů a začít žít pro jediného člověka – pro sebe.
 • Právě teď máte příležitost naplnit své dny trvalou láskou a radostí.
 • Prožívat každý okamžik krásněji a silněji, než kdy dřív.

Vede k tomu jediná cesta – podívat se dovnitř sebe a napojit se tam na pramen radosti a sebelásky.

Tuto cestu srdce vám nabízím

Jmenuji se Alexej Byček a ukážu vám, jak pracovat s emocemi. Ty jsou totiž klíčem ke spokojenosti ve všech oblastech vašeho života. Emoce mají svou vibraci a čím lepší pocity budete zažívat, tím víc přitáhnete věci, které si přejete. Celé vaše štěstí tak závisí na jediné věci: Jak se budete cítit?

Na rozdíl od většiny lidí se sebou ale nemusíte nechat „házet“. Můžete se (dost snadno) naučit, jak si přivodit přesně takové pocity, po kterých toužíte. A na té cestě dokážete jednu neuvěřitelnou věc: Zamilujete se do svého života.

Z mé zkušenosti mentora a duchovního průvodce vyplývá, že na světě není nic důležitějšího. Takhle sám žiju a užívám si spoustu radostí. A ne že bych nemíval i nepříjemné pocity, ale umím je rychle zpracovat a navodit si zas ty krásné.

Tuhle úžasnou schopnost teď nabízím i vám -
v online kurzu Zamiluj se do života

Kdy, kde, jak ...

9. 3. - 29. 3. 2020

20-60 minut denně

Online

Milý Alex, šla som do kurzu kvôli pomoci a pochopeniu. Vlastne som nič neočakávala ale v kútiku srdca som dúfala, že mi to pomôže, a stalo sa. Čítala som literatúru o poznaní, príťažlivosti....ale stále to nebolo ono 😊

Viem, že tvoj kurz nebola náhoda ale ten zákon príťažlivosti a to som si istá. Veľmi silné bolo pre mňa časť Vďačnosť a tú si aj uchovám po každý další deň. Cvičenia mali veľkú silu, dotkla som sa konečne hlboko svojho vnútra, svojej duše a pochopila som, že som žila životy blízkych a nie ten svoj.

Chcem sa ti úprimne z celého srdca poďakovať za všetko. Ty si úžasný a som šťastná že som ťa týmto spôsobom spoznala. Si krásna duša a osobnosť. Ďakujem ❤ Tvoja duchovná práca má veľkú hodnotu ktorá sa nedá ani vyčísliť.

Marta Budzáková

Alexi, moc děkuji za Tvůj úžasný kurz! Už když jsem uviděla reklamu na něj, tak jsem věděla, že je to to, co hledám a že to bude super. Očekávání jsem tedy měla veliká a ve veliké míře se i naplnila. Těch pár procent nenaplnění bylo způsobeno mým nedostatkem času, ale to ještě doženu. A...

Byla to jízda! Skvělé techniky přinesly velikou úlevu a uvědomění. Teď jen vytrvat. Tak pouštím strachy a vím, že teď už jsem do svého života zamilovaná a že se mám výborně. Fakt. Cítím ohromnou vděčnost ♥♥♥

Mimochodem - ta dobrovolná platba kurzu na mě zafungovala! Rozhodovala jsem se ještě mezi podobným kurzem placeným dopředu a rozhodla se pro Tvůj. Ve finále za něj ale posílám ještě trochu vyšší, než za ten druhý. Opravdu děkuji za možnost si vše vyzkoušet dopředu. I když jsem stejně tušila, že to bude to pravé.
Děkuji, děkuji, děkuji ♥♥♥

Jana Bínováwww.janabinova.cz

Veronika Kališová - Jak jsem se dostala z těžké rodinné situace a překonala deprese

Konkrétně během 3 týdnů získáte

 • Víc času pro sebe
  I kdybyste měli pocit, že to není možné, získáte minimálně 1 hodinu denně navíc - čistě jen pro sebe
 • Vnitřní klid a spokojenost
  Naučíte se pocítit a rychle se vracet k pocitu duševní pohody, a zlepšíte svou schopnost nenechat se rozhodit tím, co se děje v okolí
 • Radost a sebelásku
  Zapracujeme na zintenzivnění pocitu radosti ve vašem životě – aby vám i úplně běžné situace přinesly co nejvíc spokojenosti a životního naplnění

Představte si, jak i na ty nejtěžší situace reagujete s nadhledem a běžné starosti jsou najednou nicotné. Postel je místo, kde každý večer usínáte s láskou a každé ráno se probouzíte s radostí, protože víte (prostě to víte!), že vás čeká nádherný den. Cítíte, že svět je úchvatný prostor. Potkáváte samé usměvavé lidi a i vy druhé běžně rozesmíváte a sdílíte s nimi lásku.

To je život, který za to stojí,
a přesně k takovému životu vás zvu:

Kurz mi dal velmi velmi mnoho, přečetla jsem spoustu knih a mnohé jsem si uvědomila, jenže jsem s tím neuměla pracovat, ale teď už díky tobě Alexi VÍM. A za to jsem ti velice vděčná. A budu ti vděčná do konce života. Přestala jsem se za vše trestat a miluji se víc a víc. Lásku cítím ze všeho a ze všech. Děkuji Děkuji Děkuji

Petra Jelenčiaková

A jak že na tom všem budeme pracovat?

21 dní (to je podle vědců nezbytná doba k tomu, abyste změnili náhled na svět) budete každý den věnovat několik desítek minut tomuto kurzu (to je minimální potřebný čas). Díky videím, audionahrávkám, textům a praktickým úkolům krok za krokem transformujete svůj život a životní pocit.

Jako kouč jsem vybral ty nejúčinnější postupy. Hlavním vodítkem mi ale bylo srdce, a to doporučuji i vám – neřešte žádné cvičení svým mozkem, ale choďte do všeho bez hodnocení a od srdce.

To vám ukáže, co je vaše pravé já a jak ho doopravdy projevit a radovat se s ním.

Do kurzu jsem vstoupila intuitivně :-). Už jen ten název mě zaujal. V poslední době jsem často vnímala, že mě můj život nebaví :-(. Mám úžasnou rodinu, podporu, lásku, prošla jsem plno seminářů a technik a uvnitř jsem přesto cítila hluboký smutek... Mnohé, o čem jsi v kurzu mluvil, jsem znala, a přesto skrze tebe Alexi to se mnou hodně zarezonovalo a na svůj život jsem se podívala úplně jinak.

Cítím se po těchto krásných třech týdnech mnohem lépe 🙂 Děkuji za všechny techniky a meditace. Cítím velkou vděčnost. Děkuji i za tvůj laskavý a hluboký přístup a za podporu :-). Kurz bych doporučila všem :-))), aby byli šťastnější a radostnější.

Jana Kováříková

Kurz je velmi našlapaný a tvůj přístup k nám všem mě tak nadchnul, že jsem si vážně celé tři týdny užívala. Těšila jsem se na každý nový den jako už dlouho ne. A nebylo to vůbec hrané, mně bylo opravdu moc dobře. Především jsem byla důsledná a pracovala poctivě a s radostí do posledního webináře.

A s odstupem po kurzu? Ty pocity ve mně jsou velmi pozitivní. Nejsilnější pro mě bylo téma vděčnosti a jak být tvůrcem svého života. Celé to bylo dokonale zkoncipované a propracované. Děláš to s láskou a nadšením, a je na tebe spoleh;) Doporučila bych proto kurz všem, kdo chtějí intenzivně nastartovat cestu k sobě a plnit si i své sny – zkrátka milovat svůj život.

Jana Novotná

Jaroslava Homolová - Jak se mi podařilo zlepšit vztah se synem

V kurzu za 3 týdny projdeme
6 velkých témat:

 • JAK SE CÍTÍTE A CO OD ŽIVOTA DOOPRAVDY CHCETE
  Naučíte se, jak v každém okamžiku vnímat, jak se cítíte, a použijete tenhle vnitřní kompas k tomu, abyste si uvědomili, co vám přinese spokojenost, a jaká rozhodnutí a cíle jsou pro vás ta nejlepší.
 • JAK FYZICKY NALADÍTE TĚLO NA RADOST
  Zjistíte, jak prakticky pracovat se svým tělem, aby bylo připravené na krásné emoce - aby je přivolávalo, a když přijdou, tak je ještě zintenzivnilo.
 • OSVOBODÍTE SE OD NEGATIVNÍCH EMOCÍ - ÚČINNĚ SE S NIMI VYROVNÁTE
  K tomu, aby s vámi situace a emoce nezmítaly, potřebujete vyprázdnit "vnitřní nánosy". To znamená dát ven emoce, které vás tíží, ať už o nich víte, nebo mají teprve „vyplavat na povrch“. Díky několika intenzivním cvičením to zvládnete za pár dní. Potřebujete se jen otevřít a být připravení na velkou úlevu.
 • NAJDETE VNITŘNÍ KLID - UDRŽÍTE SI SPOKOJENOST, I KDYŽ VÁS NĚCO "ROZHAZUJE"
  Když pročistíte nánosy a dovolíte si pozitivní pocity, je zásadní vědět, jak se nenechat rozhodit novými nepříjemnostmi. Naučíte se přijímat tyhle věci s klidem a rychle se vracet do pohodové a krásné nálady.
 • OBJEVÍTE VDĚČNOST JAKO ZDROJ NEJKRÁSNĚJŠÍCH POCITŮ
  Zjistíte, jak v sobě rychle vyvolávat velmi krásné pocity a jak si je naplno užít, ať už jste o samotě nebo s dalšími lidmi. Vyzkoušíte si také praktické postupy, jak vám vděčnost může do pár minut přinést úžasnou náladu a sílu.
 • NAPOJÍTE SE NA SEBELÁSKU
  Dostanete se do nejintimnější zóny svého já, do místa, kde se za nic neodsuzujete – kde se plně přijímáte a milujete i se všemi nedostatky – a najdete v tomto „tajném“ místě svou největší sílu. Naučíte se napojit se na tenhle vnitřní zdroj kdykoli potřebujete.

Proč potřebujete mě?

Považuji za důležité říct, že nic nemůžu udělat za vás. Dávám ty nejlepší postupy, které znám, v systému, který jsem pečlivě vytvořil, aby vás krůček za krůčkem provedl.

Ty kroky ale potřebujete udělat vy.

Protože jedině tak se můžete dostat od života, kde jsou starosti běžnou záležitostí, k životu, kde vidíte skoro jenom radost a cítíte hluboký smysl v tom, že jste tady.

Do kurzu jsem šla s tím, že jsem chtěla zažívat více radosti a naučit se lépe pracovat se svými negativními emocemi. To se mi jednoznačně povedlo 🙂
Nejsilnější pro mě bylo, když jsem si uvědomila, že to, jestli se teď budu radovat, je jen a jen mé rozhodnutí, že se můžu vlastně okamžitě přestat trápit, když si to dovolím. A za to ti, Alexi, moc děkuji:-)

Blanka Pešákováwww.blankapesakova.cz

Tvoje emaily mi chodili – kedysi som sa prihásila na odber a pak na to zabudla. „Náhodou“ som však váš email otvorila a ihneď ma to oslovilo. Samozrejme aj ta platba na konci - jednak kvôli mačke vo vreci, jednak kvôli tej dôvere, ktorú si nám dal. Cítila som za tým vysokú úroveň, toto je prístup budúcnosti. Nie s nožom na krku, ale slobodne - podporujem to, čo chcem a čo si cením. Nie kvôli tlaku, ale vedome. Veď keď bude prekvitať okolie, aj ja budem mať lepšie podmienky a teda sa mať lepšie. Takže úžasne!

Čo sa týka priebehu kurzu, mala som kopu zážitkov, veľmi cenných, miestami mňa veľmi udivujúcich, že toto sa dá a tak ľahko a hlavne som ich vyskúšala. Lebo občas čosi prečítame, povieme si OK, ale nespravíme to... Tým, že som bola v kurze, som sa zahryzla a povedala si, že idem do toho naplno. A vyšlo to, bola to úžasná cesta!

Ja teda už sa sebarozvoju venujem celkom dlho, ale toto bolo ako našité na mňa - i keď sa mi ťažko rozhoduje a nevydržím u ničoho dlho, tu som si vytvorila slušný návyk!

Veľmi veľmi pekne vám ďakujem, aj za teba, že toto robíš a veľmi dobre to robíš 😀 Prajem ti krásny život, ako je teraz ten moj 😉

Maria Kováčiková

Jak přesně kurz probíhá?

Během 3 týdnů projdete 6 výše uvedených témat. Každému tématu se budeme věnovat 3 dny, a na konci týdne vás čeká živý webinář, na kterém půjdu v tématech ještě víc do hloubky a na vašich praktických dotazech si vše ještě víc osvětlíme.

Konkrétně vám po dobu 21 dní každý den přijde email s odkazem na lekci pro ten den, ve které bude buď video anebo text, a k tomu praktický úkol.

V průběhu kurzu můžete sdílet, řešit a ptát se také v uzavřené facebookové skupině jen pro členy kurzu. Na facebooku (i na mailu) budu každý den odpovídat, a nejčastější a nejzásadnější dotazy pořeším ještě na webináři na konci týdne.

0
témat
0
lekcí
0
týdny
0
webináře
0
facebooková skupina

Kliknutím na obrázky se podívejte,
jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Alena Dvořáčková, která překonala roztroušenou sklerózu a teď už žije přes půlroku bez jakékoliv medikace.

Jaká je cena?

V kurzu najdete 6 témat, 18 lekcí s praktickými úkoly, 3 živé webináře a možnost intenzivně konzultovat se mnou skrze email a facebook.

Jde o můj nejintenzivnější online program s hluboce transformačním účinkem. A já se rozhodl, že ho chci zpřístupnit všem. Udělal jsem proto rozhodnutí, které jsem ještě nikdy neudělal:

Do kurzu můžete vstoupit zdarma. Jestli a kolik za něj zaplatíte, sami rozhodnete na konci kurzu.

Je to o vašem odhodlání a ochotě odnést si maximum. Pro mě je to takhle největší motivace být tu pro vás a pomoct vám s transformací.

A pokud budete chtít na konci "dát", dáte podle toho, jak se budete cítit.

Kurz startuje 9. března. Přihlásit se můžete do půlnoci 7. března:
ZBÝVÁ

Milý Alexi, opravdu ti z celého srdce děkuji za příležitost zúčastnit se tohoto báječného kurzu. Nikdy nic podobného jsem dříve neabsolvovala a jsem ti velice vděčná, že jsi umožnil také mně vstoupit do kurzu díky tvému úžasnému rozhodnutí, že je možné zaplatit až na konci.

Upřímně říkám, že mi svitla hned naděje a na kurz jsem se začala hodně těšit, což se mi už delší dobu nestalo. A ten kurz pro mě měl ohromný užitek! Moc se mi líbí jeho přehlednost a hlavně obsahová stránka. Všechna cvičení a další záležitosti jsem se snažila plnit, jak nejlépe jsem v tu chvíli dovedla, což nebylo jen tak – skloubit to s prací a běžným chodem domácnosti. Proto jsem se dostala do skluzu, ale opět v pravou chvíli – vaše vyjádření, že každý má své ideální tempo, to mě nesmírně uklidnilo:-)

Těším se, že jednotlivými meditacemi, teorií i cvičeními budu procházet znovu, prohlubovat své zkušenosti a poznání! Některá cvičení jsem už znala z dřívějška, ale nikdy jsem je tak intenzivně neprocházela a musím přiznat, že mi některá dala docela zabrat!:-) Hodně věcí jsem si potvrdila, co už jsem dříve slyšela nebo četla, ale až díky tomuto kurzu mi všechno docvaklo jako nějaké puzzle.

Silně jsem si uvědomila, že mám jít svou jedinečnou cestou, at už mi okolí říká cokoli. Vím, že každý krok v kurzu měl veliký smysl a cítím, že jednotlivé prvky ve mě budou ještě doznívat. Ale už teď vím, že pro mě byly velmi silné všechny meditace, a že díky tomuto kurzu přijímám plnou zodpovědnost sama za sebe - jako tvůrce svého života.

Je to pro mě zásadní posun a přijímám se díky tomu daleko víc taková, jaká jsem. Děkuji!

Zuzana Válková

Ptáte se...

 • Jak je to náročné časově?
  Kurz vám zabere každý den 20-60 minut. Můžete vše samozřejmě „prolétnout“ i rychleji, ale aby se váš život doopravdy změnil, potřebujete se informacím a cvičením věnovat intenzivně a nerušeně. Minimálně 20 minut denně.
 • Musím kurz projít opravdu za tři týdny? Můžu se k němu vracet?
  21 dní je doba, za kterou je člověk schopný přeprogramovat své návyky. Kurz je koncipovaný jako transformační, a proto je dodržení téhle doby důležité. Kdybyste ale nestíhali nebo potřebovali víc času, je to v pořádku. Můžete pokračovat svým tempem a dokončit klidně i později. Materiály a cvičení pak můžete využívat i po skončení kurzu a klidně se k nim pravidelně vracet.
 • Můžu jednotlivé kroky konzultovat?
  Ano, kurz bude v těsném kontaktu se mnou, a s dalšími účastníky, kteří ho budou procházet s vámi. Budeme se bavit v uzavřené facebookové skupině, a s osobnějšími otázkami mě můžete kontaktovat na emailu. Nejdůležitější dotazy a zkušenosti shrnu na webináři na konci každého týdne.
 • Funguje to doopravdy?
  Funguje to tak moc, jak moc do toho půjdete. Znám lidi, kteří zasvěceně mluví o spoustě věcí, ale nic nepraktikují. A pak znám lidi, kteří nejsou tak vzdělaní, ale každý nový poznatek jdou hned dělat v praxi. Nemusím říkat, kteří z těchto dvou jsou šťastnější 🙂 Tenhle kurz je celý výzvou, abyste se pustili do praxe. Každý den. Skrze velmi jednoduché věci, které mají tu největší moc změnit váš život.

Už delší dobu se intenzivně a vědomě věnuji svému osobním rozvoji (hlavně s pomocí knih Neala Walsche a Esther Hicks) a i když jsem měla pocit, že svůj život už miluji, stejně mě kurz Zamiluj se do života tak oslovil, že jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Hlavně ze zvědavosti. A teď jsem tak vděčná, že jsem do toho šla!

Tenhle kurz totiž nebyl jen o zamilovávání se do života, tenhle kurz byl o životě samotném – o tom, jak ho vědomě žít, s láskou, tak, abychom si troufali dávat a aby se nám vše, co dáváme, vracelo zpět. Jsem nadšená! Ten kurz mi dal více, než jsem očekávala. A bylo úžasné napojit se na Tvoji energii, Alexi, protože mi to pomáhalo pozvednout tu moji ještě výše.

Je těžké shrnout, co všechno mi tenhle kurz dal, protože toho bylo tolik... Intenzivní napojení se na skupinu, hlubší prožití toho, co jsem dosud jen věděla, ale teď jsem to skutečně uplatnila v praxi, posílení mého napojení se na duši... Probral jsi všechno, co jsem potřebovala slyšet. A bylo toho tolik, že jsem ráda, že se k tomu mohu vracet a procházet si tím znovu. Ze srdce děkuji!

Renata Hamers

Ke kurzu navíc dostanete tyto BONUSY

BONUS 1 – 3 meditace

Každý týden jsem vám tematicky vytvořil meditaci, kterou si můžete pouštět kdykoli chcete, a naladí vás na radost, sebelásku, a ještě větší spokojenost s vaším životem.

3 meditace získáváte s láskou ZDARMA 🙂

BONUS 2 – 3 motivační videa

Připravil jsem také tři motivační videa, která vám pomůžou vytrvat a zůstat na cestě transformace. Pokud máte zkušenost, že od některých věcí utíkáte nebo do nich časem přestáváte jít tak naplno, tak přesně s tím vám pomohou tahle videa. Mají skvělý ohlas i mimo kurz, takže vím, že vás nakopnou a podpoří právě ve chvíli, kdy se bude „lámat chleba“.

3 videa získáváte s radostí ZDARMA 🙂

BONUS 3 – Členství v uzavřené facebookové skupině

Stanete se součástí komunity lidí, která bude procházet stejnou cestou, a můžete sdílet své dojmy, pocity a úspěchy. Když to uděláte, dostanete zpětnou vazbu, načerpáte inspiraci a zjistíte, že v ničem rozhodně nejste sami 🙂 Skupinu můžete využívat navždy a bude vám užitečná i po skončení kurzu.

BONUS je možné získat jedině účastí v kurzu.

Opravdu hodně moc mi pomohlo sdílení ve facebookové skupině. Vědomí, že mohu být „mezi svými“, kteří mi bezezbytku rozumí a podporují se navzájem – to bylo ohromně důležité. Od začátku jsem k těm lidem cítila značnou důvěru a neměla problém se s něčím svěřit. A to mi opravdu pomohlo.

Dana Vlková

Úžasný byl nejen samotný kurz, ale také to propojení celé skupiny. Jak někdo něco sdílel, tak mě to dalo opravdu hodně – číst ty příběhy a reakce. Člověk mnohem více cítí, že není sám. Že jsme všichni propojení.

Jsem šťastná, že jsem do toho šla. Odvedl jsi skvělou práci.

Veronika Šavelová

Děkuji, Alexi, za tvůj úžasný program! Teď zakouším spoustu nových věcí. Konečně věřím svým snům a tu krásnou jistotu cítím ve svém srdci.
Zároveň jsem mnohem víc v klidu a vnitřně spokojenější, přesvědčená o tom, že všechno je možné. Přestaly mě vyvádět z míry pochybovačné myšlenky, moje i druhých lidí, a už se ani nebojím mluvit o svých touhách a snech. Žiju je každý den a vím, že všechno je možné.

Vůbec dělám teď věci, které by mě dřív ani nenapadly, protože mi všichni říkali, že to nemůžu zvládnout... jenže já můžu a postupně všem dokazuji, že zvládnu mnohem víc, než mi přisoudili. Děkuji za všechna tvá povzbuzení a postupy. Dostala jsem se od života, kde jsem měla pocit, že nic nemá smysl, k opravdové radosti a sebelásce.

Alena Dvořáčková ml.

Dobrý den Alexi, tvůj kurz byl naprosto úžasný, dokonce bych řekla, že jeden z nejlepších, co jsem měla možnost absolvovat. Je to i tím, že miluji tuto cestu a kurz byl dělaný jak pro mě 😀 V první chvíli kdy jsem na FB viděla upoutávku, tak mě to lákalo, ale podceňovala jsem tě... Jenže ta možnost si kurz nejdříve vyzkoušet a pak zaplatit – vlastně proto jsem se rozhodla do toho jít.

Kurz byl ale naprosto nad moje očekávání! Spíše jsem tipovala, že to budou převážně afirmace atd. – tak, jak to je ve spoustě jiných kurzů. Ale silně jsem se spletla, kurz byl věcný, cvičení jednoduchá, ale naprosto geniální a vaše vedení – takové jsem v jiných kurzech nezažila. To, že jsi díky naším sdílením na facebooku dokonce hned přetáčel a upravoval některé lekce, a pak v průběhu kurzu ty webináře – bylo to úžasný, pro tebe určitě časově hodně náročné, ale bylo to jak šité na míru. Je z toho opravdu cítit, že lidem pomáháš. Mooooc DĚKUJI.

A ještě, komu bych ho doporučila? Všem. Podle mně by to měl být povinný kurz pro každého 😀

Klára Tichá

UDĚLEJTE SI RADOST TEĎ

Teď už víte všechno důležité. Tenhle kurz tvořím srdcem, a to je to, co vám chci předat. Vlastně jsem si do osobních poznámek zapsal: „Nejradostnější online kurz Zamiluj se do života. Hluboká radost a láska do srdcí všech lidí. Schopnost jí cítit, žít a udržet – stále obnovovat.“

Teď znáte můj záměr, a pokud s vámi rezonuje a je to to, co ve svém životě chcete – neváhejte ani minutu, a napojte se na proud radosti – už teď, při odesílání objednávky :-)) Vážně, kurzy, u kterých jsem se takhle naladil už od začátku, pro mě fungovaly úplně nejvíc.

Přeji vám šťastnou ruku při rozhodování o transformaci svého života – začíná teď.

Kurz startuje 9. března. Přihlásit se můžete do půlnoci 7. března:
ZBÝVÁ

Napadla vás nějaká otázka? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě emailem na alex@alexejbycek.cz