Tvůj sen už čeká na splnění – volá: „Haló, všimni si mě, není nic snažšího, než se mnou začít“

Je to největší krok, odhodlat se jít za svým snem. A naprosto vám doporučuji, abyste přesně tenhle krok udělali. Vím, není to jen tak. Není jen tak překonat SVŮJ VLASTNÍ skepticismus a strach. Není jen tak uvěřit něčemu, o čem vám rozum říká: „To je moc nebezpečné a zbytečně namáhavé.“ A přesto platí jedna věc – pokud tohle neuděláme, umřeme.

Jakkoli pateticky tohle může působit, je to pravda. Smysl života je jediný – jít za svými sny. Kancl od devíti do pěti, ani péče o rodinu, ani luxusní dovolená – nic z toho vás nezachrání od palčivého pocitu nesmyslnosti a nudy (nebo ještě hůř – nespokojenosti a vnitřního zoufání). A proto opakuji:

Jediné, co má smysl, abyste dělali, je NÁSLEDOVAT SVÉ VYTOUŽENÉ SNY.

Právě o tomhle je tento článek. A bude tak konkrétní, jak je jen možné. Je i o mně, ale ve skutečnosti a především JE O VÁS. O tom, že je jeden úchvatný způsob, jak vás nasměrovat na cestu vašich snů, která vám přinese tu vytouženou spokojenost a radost.

Inspirace silným příběhem

Ve zkratce. Už několik let inspiruji lidi na cestě osobního rozvoje. A nedávno mi byla položena otázka (položte si jí právě teď taky!):

„Kdyby vám zbýval týden života, co byste během toho týdne dělali?“

Řekl jsem:

1. Být se ženou a dcerkou (to jsem většinu svého času, takže super 🙂 ),
2. Jeden celý den meditovat (medituji skoro každý den),
3. Předat lidem své písně. Ouha…

Bod tři byl pro mě obrovským uvědoměním! Hrát a předávat dál své písně, tuhle věc jsem donedávna dělal jen v soukromí.

Přitom psaní hudby, a především duchovní písně, které mi „chodí“ – to mě plní božskou radostí…

A KDYŽ JSEM SI MĚL UVĚDOMIT, CO BYCH DĚLAL 7 DNÍ PŘED SMRTÍ – NEBYL TAM KOUČINK A PODOBNÉ VĚCI, BYLO TAM HRÁT A PŘEDÁVAT TUHLE HUDBU.

A tak se zrodil sen

Zjistil jsem, co jsem už dlouho tušil – že je čas jít s tím „ven“.

Fakt je, že se živím osobním rozvojem. A tak mi po jedné meditaci přišel úchvatný nápad – spojím svůj nový sen s tím, co už dělám. Inspiruji vás, abyste šli za svými sny, tak, že se teď pustím do tohoto svého ztřeštěného nápadu.

ALE NEJEN TO

Na uskutečnění tohoto svého snu použiji všechny své schopnosti a znalosti z osobního rozvoje. Budu s vámi svou cestu sdílet, jak se sebou pracuji, abych toho dosáhl. Jaké metody na sebe používám, jaké postupy mi pomáhají udržet nadšení a jít dál.

Když se s tímhle plně otevřu, tak nejenže uskutečním svůj sen, ale taky ho spojím s tím, co už dělám – inspiruji vás, abyste udělali to samé:

Abyste vyrazili za svými sny

A aby to bylo konkrétní, hned vám dám ohromně funkční postup, který jsem začal používat.

Ona totiž většina práce na snech není v tom „vnějším“ světě, ale ve VNITŘNÍM. Opravdu – není důležité, abych teď strávil desítky hodin zjišťováním, jak vlastně funguje hudební průmysl, jakým manažerům bych mohl zavolat, jak pracovat s hlasem nebo jak si zprodukovat koncert. Smysl má JEDINÁ VĚC – maximálně posílit svou víru, že už pro lidi hraju.

A na to ohromně funguje VIZUALIZACE

Tenhle princip třeba znáte, ale PROSÍM NEPODCEŇTE HO (a hlavně tu praktickou ukázku níže).

Je to princip, který k vám ohromnou silou přitahuje, co si přejete. Mimo jiné třeba pomáhá paraplegikům začít zas chodit nebo olympionikům lámat světové rekordy.

Uvědomíte si do detailu, co chcete, zavřete oči a jako ve virtuální realitě si prostě představujete věc, po které toužíte – všemi smysly, jakoby už byla splněná a vy jste si jí užívali.

Ale pozor – já svou vizualizaci ještě „opepřil“. Udělal jsem si ve photoshopu jednoduchou montáž (zvládl bych to i bez počítače se dvěma fotkami a nůžkami), na které hraji na klavír a zpívám a za sebe jsem přidal ohromné publikum. Dal jsem si to na pozadí své plochy, takže ten obrázek vídám často a vždycky ve mně vyvolá úžasné pocity a připomene mi, abych na chvíli zavřel oči a představil si, jak pro takové publikum hraju.

Kromě toho jsem udělal nahrávku své oblíbené písničky v obýváku. Na počítači jsem k ní přidal echo, aby to znělo jako ve velkém prostoru, a podkres jásajících fanoušků. Teď si u obrázku, jak hraju pro stadion lidí, pouštím tu píseň,

A TEN POCIT JE NEUVĚŘITELNÝ!

Tahle vizualizace (viz video dole) ohromně posiluje můj pocit a mou víru, že jsem hudebník, že mě lidi znají a milují mé písně, že jsem s tím úspěšný, že předávám svou tvorbu dál a inspiruji tím velké množství lidí.

Je to mocný nástroj právě na vyvolání pocitu, že to, co chcete, už máte. A tenhle pocit k vám raketovou rychlostí dopravuje to, po čem toužíte.

Je tu ale jeden KLÍČOVÝ BOD

Kdybych do tohohle snu šel, a začal řešit věci, které mi podsouvá mysl (jestli neznám někoho, kdo mě může někam dostat, jestli už zpívám dost dobře na to, abych s tím mohl ven, jak se tím živit, jak to dostat k co nejvíc lidem, jaké jsou mé šance atd.) – kdybych řešil všechna tahle JAK, tak mě to sežere.

Soustředění na JAK totiž podporuje mysl, která okamžitě přijde s 10 000 strachy, které sníží vaše nadšení a odradí vás, abyste tu věc nedělali (alespoň dokud nesplníte těch 10 000 podmínek, které si vaše mysl nastaví). A proto je důležité všechny strachy, obavy, a všechna JAK (i když se můžou zdát oprávněná) ZCELA IGNOROVAT.

Vím totiž, že zásadní na cestě za úspěchem je řešit jediné – CO CHCI. A slepě to následovat – bez náznaku pochybnosti (samozřejmě za předpokladu, že tím neubližuji ostatním).

Když se pochybnosti objeví, hned je vygumuju technikami jako například vizualizace. Přepnu svou pozornost na to, že už pro ty tisíce lidi hraju, místo toho, abych řešil, proč se to nemusí povést. Samozřejmě i když tu hudbu hraju živě doma, tak si představuju ty lidi, kteří to poslouchají a se kterými ta hudba rezonuje. Hraju ROVNOU PRO NĚ.

A tohle úplné soustředění JEN NA TO, CO CHCI, je na dosahování snů NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Pro mě prostě neexistují na té cestě problémy (jasně, třeba se objeví, ale vím, že se vyřeší, a dám jim jen takovou minimální pozornost, aby se pořešily, a většinu času věnuji tomu snění a vizualizaci).

Mou vizualizaci a první píseň, kterou tímto vysílám do světa, najdete ve videu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

A teď střih

Jsme o rok dál a já… mám za sebou 50 koncertů, nahrál jsem 3 singly, klip, desku a hudba už i finančně pokrývá část mého živobytí. Do toho jsem začal dělat hudební ceremonie, kde propojuji duchovní rozvoj a hraní. Potkal jsem úžasné spolupracovníky (čistě jen „náhodami“, bez žádného velkého snažení) a i ty písně velmi vyrostly.

A jak je to všechno možné? Prostě tak, že jsem do toho šel a že na začátku byla vize. Ještě nehraju pro tisíce lidí na jednom koncertě, ale pro tisíce lidí celkově už ano. A vím, že i ty opravdu velké akce přijdou. Zrovna teď jsem nadšený ze svého alba, které jsem nahrál v jednom z nejlepších studií v Evropě (mimochodem nahrávání v něm jsem měl „za hubičku“ právě díky jednomu „náhodnému“ setkání).

Možné je tedy vše, co si představíte. A já vás rád budu inspirovat i dál.

ALE

Klíčová je teď ta vaše cesta – s tou vám chci pomoct. Těší mě to, posouvá a baví, vidět další úžasné bytosti, které odkryjí, kdo jsou. Právě teď se mnou můžete jít a já vám předám to nejlepší ze svých postupů, cesty a podpory.

Začněte vizualizací a dál můžete jít se mnou v mém nejsilnějším kurzu zaměřeném na vaše poslání – Osvoboď svou VIZI. Začínáme už za týden a podívat se na něj a přihlásit můžete TADY>>

Tak pojďte, nejsou špatné podmínky ani období, to klíčové je vždy v našem nitru – ve tvém nitru:

Alexej Byček
Pomáhám lidem najít rovnováhu. Mezi vnějšími výsledky a vnitřním klidem. Mezi časem pro druhé a časem pro sebe. Předávám ale jen takové postupy, se kterými pocítíte změnu okamžitě. Změna se totiž děje buď teď, anebo nikdy. Alex je kouč a motivační řečník. Je autorem řady seminářů a online programů, nejúspěšněji kurzu Zamiluj se do života. Více o Alexovi si přečtěte tady >>
Komentáře