Jak se zamilovat do svého života

Chci vám říct jednu závažnou věc: Máte právo žít přesně tak, jak chcete. A teď jednu drsnou: Vy právě teď žijete PŘESNĚ tak, jak chcete.

Teď se většina z vás začne vzpírat a mozky už to nepobírají. Zajímá mě, kolik z vás v tuhle chvíli vypíná tenhle článek.

Ale pravda JE drsná. A jednoduchá :-)) Všechno, co teď máte ve svém životě, dobré i špatné (i kdyby to vypadalo jako důsledek nějakých vnějších nespravedlností a zásahů), je takový život, jaký jste si k sobě vy sami přitáhli.

Jako lidi totiž nefungujeme jen na bázi racionálních rozhodnutí a fyzických činností (tohle se nám snaží namluvit omezené chápání našeho mozku). Jako lidé fungujeme především na emocích.

Cože? Emoce?

No, podívejte se kolem. Teď se už možná tolik nedivíte, že to kolem vás vypadá tak, jak to vypadá.

Ale co se může zdát jako nepříjemná novina, je ve skutečnosti perfektní a úchvatná zpráva!

Náš problém není, že vše řídí emoce. Náš problém je, že s emocemi nepracujeme vědomě. Pak se stává, že to s námi hází, a stejně tak s námi hází i okolí a všechny situace, co se vyskytnou, ať už je to zaměstnání, co nás se*e, nespokojený (nebo žádný) vztah, naštvaní lidé, co každý den potkáváme, atd.

A teď, když už víte to tajemství – že všechno řídí emoce – je tu ještě jedna část toho tajemství: Vy můžete své emoce jednoduše změnit a změní se celý váš život.

Když jsem to udělal, tak mám teď práci, co miluju, vztah, který miluju (ne že by nebyly i hádky, ale 95% toho vztahu je teď vážně jenom o lásce), a skoro jenom usměvavé lidi.

Není to ale jen o tom „usmívám se na okolí, tak se na mě taky někdo usměje“. Je to o tom, že emoce fungují na bázi vibrací. Prostě si představte, jak vysíláte elektromagnetické signály (vy je vážně vysíláte – nervová soustava člověka je nejlepší vodič na Zemi, a mozek je stále v kontaktu s věcmi ve vzdálenosti 3,5 metru od vás) v podobě určitých vibrací.

Ty vibrace jsou samozřejmě různé, podle toho, jak se cítíte. A jsou to signály, jak se k vám okolí má chovat.

To je hodně zjednodušená verze, ale není to žádná esoterika. Kvantoví fyzici a fundovanější psychoterapeuti by vám mohli povídat.

K čemu vám tohle je?

No právě! Když si tuhle věc nejen přečtete na papíře, ale začnete taky používat v praxi – jednoduše si dáte bacha na to, jak se cítíte, začnete vědomě vnímat pocity svého těla, začnete (aspoň občas) produkovat takové pocity, jaké chcete mít (radost, štěstí, láska, sebeláska, …),

TEHDY SE ZAČNOU DÍT VĚCI.

Když se naučíte tyhle pocity vědomě navodit a aspoň chvíli udržet, tak začnete přitahovat situace, věci a lidi, kteří tyhle pocity podpoří. Dokonce i lidé, kteří jsou někdy „napřesdr*ku“, na vás najednou budou reagovat jinak. Zrovna dnes jsem se takhle naladil na číšnici v jednom podniku, kam chodím, která je prostě vždycky naštvaná. A světě div se, ona byla fajn, dokonce se i usmála 🙂

Ale vy samozřejmě nepotřebujete veselé číšníky, potřebujete najít své vlastní vnitřní štěstí a naučit se konečně

ŽÍT PRO SEBE

A ono to JDE.

Je tu jediná věc, která je potřeba – začít se na ty pozitivní pocity ladit, a vytrvat.

To je druhá strana mince. Nic nejde bez vytrvalosti. Je vědecky dokázáno, že náš život řídí návyky. Co jsme si dostatečně dlouhou dobu vrývali do hlavy a do těla, to nám zůstane jako takový automat.

Krásná zpráva je, že ten automat jde přeprogramovat. Je k tomu ale potřeba vytrvale dělat novou věc po dobu 21 dní.

Jak teda tohle skloubit?

„Čistě náhodou“ jsem přesně tohle řešil, protože jsem chtěl vytvořit způsob, který člověka přivede ke kvalitnějšímu a šťastnějšímu životu. Zabývám se tím jako kouč s klienty na každé schůzce (všichni začínají u peněz a nedostatku času, a ukazuje se, že jejich pravý problém je, že nejsou vnitřně šťastní a spokojení, že se vlastně nemají rádi).

A v poslední době jsem se pustil i do duchovních přesahů těchto věcí, a vidím, kolik lidí v dnešní době prahne po změně. Nakolik si začínají uvědomovat a vidět, že to, co doopravdy hledají, JE vnitřní štěstí a radost v každodenním životě.

A pokud to tak taky vidíte, tak je to pro vás úžasná zpráva!

Tohle je totiž ta zázračná pilulka, která mění život – schopnost naladit se na radost a štěstí v průběhu svých běžných dnů (žádné luxusní dovolené, lépe placená práce a ani víc času).

A že jsem mluvil o způsobu, který jsem vytvořil: Po všech těch zkušenostech jsem vybral ty úplně nejsilnější postupy, a dal je do programu, kdy 21 dní každý jeden den pracujeme na tom, abychom se prakticky zamilovali do života a cítili víc radosti.

Je to tak jednoduché, jak jen to může být. A proto je to tak účinné.

Když budete tři týdny den co den dělat nějaké cvičení na to, abyste se rozradostnili a našli pozitiva i na věcech, co vám teď „nesedí“, tak k sobě přitáhnete úplně jiný život a mnohem nádhernější prožitky.

Právě k tomu jsem tenhle program vytvořil – startuje za pár dní. A řeknu na rovinu (překvapení) – program něco stojí. Ale (překvapení) můžete si kurz 3 týdny projít a až na konci říct, jestli a kolik zaplatíte. Což není trik. Naopak, je to pro vás možnost jít naplno do práce na sobě, a pak říct sami, na kolik si ceníte své radosti a na kolik chcete ocenit mou práci s vámi.

Takže se podívejte tady – já to považuji za úchvatnou možnost rozradostnit svůj život a věnovat se člověku, který by pro vás měl být nejdůležitější – SOBĚ>>

Alexej Byček
Pomáhám lidem najít rovnováhu. Mezi vnějšími výsledky a vnitřním klidem. Mezi časem pro druhé a časem pro sebe. Předávám ale jen takové postupy, se kterými pocítíte změnu okamžitě. Změna se totiž děje buď teď, anebo nikdy. Alex je kouč a motivační řečník. Je autorem řady seminářů a online programů, nejúspěšněji kurzu Zamiluj se do života. Více o Alexovi si přečtěte tady >>
Komentáře