Seminář

SEBE-VĚDOMÍ

Alexej Byček

Naučím vás pocítit vaší skutečnou hodnotu
a překonat obavy z vnějšího světa.

 • Chcete najít a o 100% posílit své pravé sebevědomí?
 • Chcete se už nebát, co si o vás druzí myslí?
 • Cítit jistotu, že jste dost dobří, a žít život se sebeláskou a radostí?

DÁM VÁM POSTUP,
SE KTERÝM TO DOKÁŽETE

 • Přináším vám seminář, na kterém objevíte svou pravou hodnotu.
 • Naučíte se postupy, se kterými si udržíte vysoké sebe-vědomí.
 • A budete to zvládat už napořád.

Mé jméno je Alexej Byček, a sebevědomí je mé životní téma.

Už od dětství jsem byl mezi druhými v ústraní – snažil se být „hodný chlapeček“, ale o to hůř vycházel se spolužáky, kteří mě začali šikanovat.

Dopadlo to tak, že jsem několik let simuloval, jen abych nemusel do školy, a když jsem viděl někoho, koho znám, tak jsem se ho bál vůbec pozdravit. Ještě v pětadvaceti jsem se neodvažoval lidí zeptat na cestu, a dalo mi spoustu práce překonat se, abych se začal s druhými o něčem bavit.

Naštěstí se v mém životě vždycky objevily situace, které mě nutily do změny – odhalit, kdo opravdu jsem, a překonat své strachy. Nebylo to za den, a není to dokonalé ani dnes, ale posunul jsem se

od ustrašeného člověka, který se bál pozdravit i kolegy v práci, k někomu, kdo přednáší pro stovky lidí, koučuje osobnosti, cítí hlubokou sebelásku, a stojí si za tím, co se v životě naučil.

Vím, jaké to je,

 • pochybovat, jestli jste vůbec dobří,
 • bát se, jestli si druzí myslí, že máte nějakou hodnotu,
 • přetvařovat se, že máte věci „pod palcem“, a přitom se bát, jestli to není lež, a jestli váš život má nějaký hlubší smysl.

A právě protože znám každou myšlenku, každou drobnou překážku na téhle cestě, došel jsem k tomu, že to je to, s čím CHCI ZE SRDCE POMOCT I VÁM.

SEMINÁŘ SEBE-VĚDOMÍ

Na semináři se naučíte

 • Jak posílit a udržet vysoké sebe-vědomí
  Skrze meditace a další mocné techniky posílíte své sebevědomí a začnete mít nadhled. Zjistíte, jak změnit věci, které vám nevyhovují. První kroky uděláte už na semináři, a naučíte se udržet sebevědomí i ve svém každodenním životě.
 • Jak pracovat se sebeláskou
  Jsme všichni nádherné bytosti, plné lásky a hodnoty. A o tuhle lásku a hodnotu je svět ochuzen, pokud s tím nejdete ven – pokud se neukážete ve své plné kráse. Na semináři se naučíte, jak se v praxi otevřít, a mít se ještě radši.
 • Jak překonat strach
  Hlavní věc, která vám brání se projevit, je zakořeněný strach. Je rafinovaný, proto je důležité, abych vám ukázal účinné způsoby, jak se s ním usmířit a zvládnout ho i ve vypjatých situacích. Jakmile to dokážete, otevře se váš plný potenciál.

Představte si, že se budíte a těšíte na nový den. Víte, že kolegové a kamarádi vědí, jací doopravdy jste, a O TO VÍC vás mají rádi. Umíte s klidem říct "ne", když něco nechcete, a naopak projevit lásku, když jí zrovna cítíte.

Každý večer u zrcadla cítite potěšení, když vidíte svou tvář... To je sebevědomí, jaké si zasloužíte.

Tenhle seminář je výjimečný,
protože je tvořený srdcem, ne hlavou.

Myšlenky vám totiž se sebevědomím nepomůžou, pomůže vám změna naladění, transformace emocí, a několik cvičení, jejichž výsledky pocítite už na semináři.

Je to hodnota, kterou vám nedá žádná knížka ani video, protože na semináři dojde k proměně energií ve vašem životě. Stačí přijít a otevřít se. Jeho cena je

990,- Kč 

Těší mě, že vám k semináři můžu dát
i BONUSY ZDARMA

BONUS 1 - Meditace Sebelásky

Jedinečná meditace, která pomáhá růstu sebevědomí a pozitivního vztahu k sobě. Nemůžete jí dostat žádným jiným způsobem než účastí na semináři.

Bonus v hodnotě 190,- Kč získáváte ZDARMA.


BONUS 2 - Pracovní sešit k semináři

Aby vám postupy ze semináře byly vždy k ruce, vytvořil jsem pracovní sešit, kde najdete všechny důležité informace a navíc také řadu cvičení a praktických postupů, jak do svého života přivolávat sebevědomí a štěstí.

Bonus v hodnotě 290,- Kč získáváte ZDARMA.


BONUS 3 - Vstup pro 1 člena rodiny ZDARMA

Jako speciální bonus vám chci přidat jednu úžasnou podporu. Pokud si teď koupíte lístek, na seminář můžete přivést ještě jednoho člena rodiny zdarma. Chci pomoct s transformací života co nejvíce lidem, a vaši rodinní příslušníci mohou být i pro vás velkou podporou.

BONUS v hodnotě 990 Kč získáváte ZDARMA.

ZARUČUJI VRÁCENÍ PENĚZ

Chci vám předat hodnotu, která vyváží a časem mnohokrát převýší hodnotu peněz, které mi dáte.

Pokud se semináře zúčastníte a nebudete cítit úplnou spokojenost, přijďte po skončení za mnou a já vám bez otázek peníze vrátím. Bonusové materiály si i přesto budete moct nechat jako dárek.

Alexův seminář je velmi povzbuzující a člověk si zas uvědomil, co je opravdu důležité. Pomohl mi vstát, narovnat se a zase hledět zpříma a přijímat vše, co mi život dává. Mysl plná strachů se tím uklidnila, a já si můžu zas a znovu uvědomovat moc přítomného okamžiku, nenechat se ničit zajetými zvyky a žít sebevědomě tady a teď. Alexe proto můžu doporučit každému, kdo hledá sebejistotu a klid a chce žít skutečně spokojený život.
Dominika Žalská, učitelkaposluchačka semináře
Alex předává metody, které pro něj nejvíc fungují, a pomůže vám je uvést do vašeho života. Jde o techniky, které pomáhají k nápravě nefunkčních nastavení uvnitř nás. Na jeho semináři jsem zažila hned několik AHA momentů, a vše bylo podtrženo pohodovou atmosférou a výborným Alexovým projevem - a že nás nejedenkrát i pobavil :-). Doporučuji každému, kdo chce rozvinout svůj vnitřní potenciál a cítit se opravdu sebevědomě a láskyplně.
Klára Šmídová, lektorka osobního rozvojewww.klarasmidova.cz

Zní to skvěle, jenom...

 • Je to opravdu možné za 1 den?
  Tvrdím, že jsem našel hluboce účinné postupy, jak podpořit sebevědomí. Je důležité, abyste u nich vytrvali, ale nikde nedostanete lepší předpoklady ani návody. Tvrdím, že za 1 den na semináři opravdu dokážete nastartovat růst sebevědomí z 0 na 100%.
 • Kde přesně se seminář koná?
  Seminář proběhne ve Vile Seven Hills v Praze na Smíchově. Detaily ohledně místa dostanete v informačním mailu ohledně semináře.

SEBEVĚDOMÍ ZÍSKÁTE JEDINÝM ZPŮSOBEM

– když půjdete do akce.

Odkládání „na potom“ nefunguje. A jsou situace, kdy potřebujete říct „ano“, dokud máte šanci. Na semináři vám dám nejúčinnější postupy, které pro mě fungovaly, ale dostanete se tam jen když překonáte nejistotu tady a teď.

Garantuji vrácení peněz, takže nic neriskujete. Proto pokud je někdy doba, kdy můžete pro sebe a svou životní spokojenost něco zásadního udělat, je to teď.

Uvědomte si, jestli s vámi rezonuje to, co jsem vám na této stránce řekl, a pokud ano,

učiňte životní změnu teď

Děkuji, že jste na této stránce. Chcete se ještě na něco zeptat? Napište na alex@alexejbycek.cz nebo volejte na 602 441 528.