Zamiluj se do života

Je mi jasné, že vydat se na cestu do neznáma není jen tak. Možná něco takového ještě neznáte nebo toho máte za sebou naopak tolik, že uvažujete, co tady získat.

To je přirozené. Měli to tak i ti, kdo touto cestou prošli před vámi. Bylo jich už přes 1000!

Proto jsem na tuto stránku sesbíral zkušenosti, příběhy a reference účastníků. Věřím, že vám pomohou v rozhodování, jestli je tato cesta pro vás ta pravá.

(pro celkové info o kurzu klikněte tady>>)

Co říkají účastníci Zamiluj se do života
po skončení kurzu? Tady jsou jejich vzkazy:

Alexi, moc děkuji za Tvůj úžasný kurz! Už když jsem uviděla reklamu na něj, tak jsem věděla, že je to to, co hledám a že to bude super. Očekávání jsem tedy měla veliká a ve veliké míře se i naplnila. Těch pár procent nenaplnění bylo způsobeno mým nedostatkem času, ale to ještě doženu. A...

Byla to jízda! Skvělé techniky přinesly velikou úlevu a uvědomění. Teď jen vytrvat. Tak pouštím strachy a vím, že teď už jsem do svého života zamilovaná a že se mám výborně. Fakt. Cítím ohromnou vděčnost ♥♥♥
Jana Bínováwww.janabinova.cz
Milý Alex, šla som do kurzu kvôli pomoci a pochopeniu. Vlastne som nič neočakávala ale v kútiku srdca som dúfala, že mi to pomôže, a stalo sa. Čítala som literatúru o poznaní, príťažlivosti....ale stále to nebolo ono 😊

Viem, že tvoj kurz nebola náhoda ale ten zákon príťažlivosti a to som si istá. Veľmi silné bolo pre mňa časť Vďačnosť a tú si aj uchovám po každý další deň. Cvičenia mali veľkú silu, dotkla som sa konečne hlboko svojho vnútra, svojej duše a pochopila som, že som žila životy blízkych a nie ten svoj.

Chcem sa ti úprimne z celého srdca poďakovať za všetko. Ty si úžasný a som šťastná že som ťa týmto spôsobom spoznala. Si krásna duša a osobnosť. Ďakujem ❤ Tvoja duchovná práca má veľkú hodnotu ktorá sa nedá ani vyčísliť.
Marta Budzáková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Veronika Kališová - Jak jsem se díky Zamiluj se do života dostala z těžké rodinné situace a překonala deprese 


Možná i vy pocítíte úlevu hned v prvních dnech kurzu:

Proč lidé před vámi vstupovali do kurzu?

Už dlouho jsem cítila, že potřebuji něco změnit ve svém životě, nebo spíš v sobě. Mimo jiné i kvůli různým zdravotním problémům, které mě opakovaně potkávají a ukazují mi, že něco je špatně a je třeba to změnit. Jen jsem nevěděla, jak to udělat. Potřebuji si všechno projít svou vlastní cestou, a ne tou, kterou mi někdo ukáže jako nejlepší.

Tvoje vedení a přístup "dělej, jak to cítíš a potřebuješ" mě přesvědčil, že jsem tady správně. Když jsem narazila na tento kurz, okamžitě jsem věděla, že to je ono. A pak už jsem jen žasla, co se začalo dít při plnění úkolů. Nevěřila bych, že je možný takový posun ve vnímání vlastního života. Nejsilnější pro mě byla lekce Sebepřijetí, ke které se opakovaně vracím. A ještě vděčnost, kterou pěstuju už dlouho a je pro mě takovým životabudičem.

Děkuji, Alexi, z celého srdce za všechno, co jsi nám v kurzu předal, za Tvůj přístup i za úžasnou atmosféru.
Katka Kadlecová
Do kurzu som išiel zo zvedavosti. Ako dokaže celý proces poznávania svojho Emočneho sveta uchopit muž. Na začiatku som mal v sebe predsudky a snahy posudzovať a kritizovať kurz. Na prvý dojem na mňa posobil tak slniečkarsky presladene a prelaskovane... hmmm.
Postupne ako sa otvárali jednotlive videa a treningy, uvedomoval som si silu a hodnotu, ktorý kurz ma. Naplnil moje očakavania praktických a účinných nástrojov ako menit svoje emočne nestavenie...ako znova rozprudit zaseknute emocie.

Velmi oceňujem diskusnu skupinu, ktora ma rovnaku silu ako samotny trening. Kurz ma široký zaber a z mojho pohladu ho možem odporúčit či už bežnemu človeku, ktory rieši svoj emočny svet, alebo aj človeku ktory sa venuje tejto tematike Emocii profesionálne.
Dakujem Alex skvele dielo:)
Jozef Šmál
Do kurzu jsem šla z touhy vylepšit, změnit svůj život, cítit, že mám v něm větší vládu, mít větší radost ze života, být pozitivnější a získat praktické informace, rady, postupy k tomu, jak nejlépe, nejefektivněji na tom začít skutečně pracovat. Jsem moc ráda, za všechny teoretické i praktické informace a zkušenosti z kurzu, spousta věcí (většinu jsem tak nějak teoreticky již znala, věděla, tušila, chápala) se mi mnohem víc "zvědoměla", prohloubilo se mi chápání, vědomí souvislostí, spoustu věcí jsem nově (doopravdy) pochopila.

Jsem vděčná za všechny krásně zpracované lekce a praktické tipy jak se sebou pracovat. Nejsilnější pro mě byla lekce s vděčností. Taky mi pomáhá v nepříjemných, napjatých situacích, kdy mám vztek, nebo se mi prostě děje něco "negativního", říkat si "toto jsem si zvolila", tím se s tou situací vždy jakoby "smířím" a vnitřně mě to zklidní. Také mě tento kurz "přinutil" k tomu, abych se začala konečně věnovat tomu správnému dýchání a během kurzu jsem to začala dělat skoro každý den, alespoň jednou na pár minut, ale často i víckrát a delší dobu.

Jsem moc šťastná, že jsem došla k Tvému kurzu, myslím si, že jsi opravdu skvělý člověk a děláš úžasné a tolik potřebné a užitečné věci, a to nejen pro účastníky kurzu nebo ty co Tě jen sledují a čtou články a děkuji Ti za to. Věřím, že Tvá práce má velký dosah. Mám z toho krásné pocity.
Kamila Vyskočilová
Vstoupila jsem intuitivně :-). Už jen ten název mě zaujal. V poslední době jsem často vnímala, že mě můj život nebaví :-(. Mám úžasnou rodinu, podporu, lásku, prošla jsem plno seminářů a technik a uvnitř jsem přesto cítila hluboký smutek... Mnohé, o čem jsi v kurzu mluvil, jsem znala, a přesto skrze tebe Alexi to se mnou hodně zarezonovalo a na svůj život jsem se podívala úplně jinak.

Cítím se po těchto krásných třech týdnech mnohem lépe 🙂 Děkuji za všechny techniky a meditace. Cítím velkou vděčnost. Děkuji i za tvůj laskavý a hluboký přístup a za podporu :-). Kurz bych doporučila všem :-))), aby byli šťastnější a radostnější.
Jana Kováříková

Díky kurzu se zlepšují vztahy a navazují nová přátelství a vy tak můžete najít velkou podporu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jaroslava Homolová - Jak se mi podařilo zlepšit vztah se synem


Co na to říkají profesionálové

Alex předává to nejdůležitější, co se během cesty osobního rozvoje můžete dozvědět. Shrnuje a jasně vysvětluje, jak naleznete vnitřní klid, vyšší smysl života, a jak dosáhnete svých cílů.

Dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroje k transformaci svého života.
Zuzana VěchtováOnline podnikatelka, konzultantka Feng-Shui, www.zuzanavechtova.cz
Alexův kurz je úžasný. Přesně ví, kdy použít techniky z meditace, kdy si naopak zapsat své dojmy, kdy udělat uvolňující cvičení anebo jak se během minuty dostat do hluboké radosti. Tenhle kurz je zkrátka srdcová věc. Přináší radost, potěšení, i vyrovnání se se starými křivdami. Hlavně ale budete moct každý den žít s ještě větším úsměvem. „Zamiluj se do života“ je úchvatný nápad – přesně to, co v dnešní době potřebujeme.
Tereza TěšínskáDuchovní průvodkyně, www.terezatesinska.cz
Alexeji, děkuji za vstup do kurzu, který pro mě přišel jako dar.

Tvůj kurz mě oproti mnoha dalším naprosto překvapil:
- je skvěle seřazen – je jasné, jak spolu vše souvisí a ovlivňuje se, navazuje na sebe
- informací není ani málo, ani moc – dost, aby bylo téma jasné a přehledné, ale nezahlcovalo, sdílené jsou snadno pochopitelnou formou
- úkoly jsou jednoduché ve smyslu praktičnosti, a velmi účinné, což z nich činí velmi efektivní způsob posunu v tématech, a jsou vcelku nenáročné na čas - záleží tedy na tom, kdo kde má velké bloky, tam se asi zdrží, ale ta perfektně nastavená efektivita je to, co nejvíc oceňuji!
U většiny metod dokud se je člověk dobře nenaučí, tak tápe a zamotává se do postupů, a to ty jsi tu vychytal do naprosté blbuvzdornosti :-).

Pravdou je, že část technik ve tvém kursu mi už byla známa, takže jsem si je nově drobně poupravila podle tebe, čímž došlo k jejich zkrácení a zjednodušení :-).

Překvapením pro mě bylo „sestavení“ smyslu života, jak snadné to bylo formulovat podle tvých pokynů :-). Vlastně hodně užívám velmi konkrétní záměry – krátkodobé i dlouhodobé, ale vidět je sestavené takto v jedné větě, jako jejich vše vystihující nadpis, bylo velmi dojemné. Uvědomit si základní podstatu svých záměrů mě moc pomohlo.
- ještě máš příjemný hlas a velmi pěkně namluvené meditace
- a to vlastní tempo je skvělá myšlenka, skvěle předaná, a ve správný čas – všude se na nás z okolí hrne požadavek na výkon, takže zklidnění plynoucí z uvědomění si vlastního tempa jsem také ocenila.
- věřím, že kdybych na takovýto kurs narazila na začátku svého „probuzení se do tápání“ , ušetřil by mi nejspíš roky trápení, které jsem dříve potřebovala k základnímu pochopení témat zde v kurzu probraných. Za tenhle kurz ti opravdu moc a moc děkuji!
Renata Ševčíková

Jaký je průběh kurzu - co účastníci prožívají a čím si procházejí?

A jaký je život s odstupem po kurzu?

Kurz je velmi našlapaný a tvůj přístup k nám všem mě tak nadchnul, že jsem si vážně celé tři týdny užívala. Těšila jsem se na každý nový den jako už dlouho ne. A nebylo to vůbec hrané, mně bylo opravdu moc dobře. Především jsem byla důsledná a pracovala poctivě a s radostí do posledního webináře.

A s odstupem po kurzu? Ty pocity ve mně jsou velmi pozitivní. Nejsilnější pro mě bylo téma vděčnosti a jak být tvůrcem svého života. Celé to bylo dokonale zkoncipované a propracované. Děláš to s láskou a nadšením, a je na tebe spoleh;) Doporučila bych proto kurz všem, kdo chtějí intenzivně nastartovat cestu k sobě a plnit si i své sny – zkrátka milovat svůj život.
Jana Novotná
Do kurzu jsem šla s tím, že jsem chtěla zažívat více radosti a naučit se lépe pracovat se svými negativními emocemi. To se mi jednoznačně povedlo 🙂
Nejsilnější pro mě bylo, když jsem si uvědomila, že to, jestli se teď budu radovat, je jen a jen mé rozhodnutí, že se můžu vlastně okamžitě přestat trápit, když si to dovolím. A za to ti, Alexi, moc děkuji:-)
Blanka Pešáková
Tvoje emaily mi chodili – kedysi som sa prihásila na odber a pak na to zabudla. „Náhodou“ som však tvoj email otvorila a ihneď ma to oslovilo.

Čo sa týka priebehu kurzu, mala som kopu zážitkov, veľmi cenných, miestami mňa veľmi udivujúcich, že toto sa dá a tak ľahko a hlavne som ich vyskúšala. Lebo občas čosi prečítame, povieme si OK, ale nespravíme to... Tým, že som bola v kurze, som sa zahryzla a povedala si, že idem do toho naplno. A vyšlo to, bola to úžasná cesta!

Ja teda už sa sebarozvoju venujem celkom dlho, ale toto bolo ako našité na mňa - i keď sa mi ťažko rozhoduje a nevydržím u ničoho dlho, tu som si vytvorila slušný návyk!

Veľmi veľmi pekne vám ďakujem, aj za teba, že toto robíš a veľmi dobre to robíš 😀 Prajem ti krásny život, ako je teraz ten moj 😉
Maria Kováčiková
Kurz mi dal velmi velmi mnoho, přečetla jsem spoustu knih a mnohé jsem si uvědomila, jenže jsem s tím neuměla pracovat, ale teď už díky tobě Alexi VÍM. A za to jsem ti velice vděčná. A budu ti vděčná do konce života. Přestala jsem se za vše trestat a miluji se víc a víc. Lásku cítím ze všeho a ze všech. Děkuji Děkuji Děkuji
Petra Jelenčiaková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Alena Dvořáčková, která překonala roztroušenou sklerózu, po 20 letech nemoci je zdravá a už víc než rok neužívá jakoukoliv medikaci.


Do kurzu můžete vstoupit teď

Je to o vašem odhodlání a ochotě odnést si maximum. Jsem tu jako podpora a je to pro mě jedním z největších naplnění mého poslání - být tu pro vás a pomoct vám s transformací.

Milý Alexi, opravdu ti z celého srdce děkuji za příležitost zúčastnit se tohoto báječného kurzu.

Upřímně říkám, že mi svitla hned naděje a na kurz jsem se začala hodně těšit, což se mi už delší dobu nestalo. A ten kurz pro mě měl ohromný užitek! Moc se mi líbí jeho přehlednost a hlavně obsahová stránka. Všechna cvičení a další záležitosti jsem se snažila plnit, jak nejlépe jsem v tu chvíli dovedla, což nebylo jen tak – skloubit to s prací a běžným chodem domácnosti. Proto jsem se dostala do skluzu, ale opět v pravou chvíli – tvé vyjádření, že každý má své ideální tempo, to mě nesmírně uklidnilo:-)

Těším se, že jednotlivými meditacemi, teorií i cvičeními budu procházet znovu, prohlubovat své zkušenosti a poznání! Některá cvičení jsem už znala z dřívějška, ale nikdy jsem je tak intenzivně neprocházela a musím přiznat, že mi některá dala docela zabrat!:-) Hodně věcí jsem si potvrdila, co už jsem dříve slyšela nebo četla, ale až díky tomuto kurzu mi všechno docvaklo jako nějaké puzzle.

Silně jsem si uvědomila, že mám jít svou jedinečnou cestou, at už mi okolí říká cokoli. Vím, že každý krok v kurzu měl veliký smysl a cítím, že jednotlivé prvky ve mě budou ještě doznívat. Ale už teď vím, že pro mě byly velmi silné všechny meditace, a že díky tomuto kurzu přijímám plnou zodpovědnost sama za sebe - jako tvůrce svého života.

Je to pro mě zásadní posun a přijímám se díky tomu daleko víc taková, jaká jsem. Děkuji!
Zuzana Válková

Jak pomáhá facebooková skupina?

Opravdu hodně moc mi pomohlo sdílení ve facebookové skupině. Vědomí, že mohu být „mezi svými“, kteří mi bezezbytku rozumí a podporují se navzájem – to bylo ohromně důležité. Od začátku jsem k těm lidem cítila značnou důvěru a neměla problém se s něčím svěřit. A to mi opravdu pomohlo.
Dana Vlková
Úžasný byl nejen samotný kurz, ale také to propojení celé skupiny. Jak někdo něco sdílel, tak mě to dalo opravdu hodně – číst ty příběhy a reakce. Člověk mnohem více cítí, že není sám. Že jsme všichni propojení.

Jsem šťastná, že jsem do toho šla. Odvedl jsi skvělou práci.
Veronika Šavelová
Nejvíc oceňuji podpůrnou skupinu na fb, která mi pomohla neodkládat počáteční cvičení s tím, že "teď to nejde", tak to udělám "jindy". Je dobré i vědomí, že ostatní právě procházejí stejnými cvičeními. Že je možné cokoliv konzultovat s tebou nebo ostatními účastníky kurzu - je to hodně motivující. Shrnu to celé do jednoho velkého upřímného DĚKUJI ❤️
Jitka Holečková
Děkuji, Alexi, za tvůj úžasný program! Teď zakouším spoustu nových věcí. Konečně věřím svým snům a tu krásnou jistotu cítím ve svém srdci.
Zároveň jsem mnohem víc v klidu a vnitřně spokojenější, přesvědčená o tom, že všechno je možné. Přestaly mě vyvádět z míry pochybovačné myšlenky, moje i druhých lidí, a už se ani nebojím mluvit o svých touhách a snech. Žiju je každý den a vím, že všechno je možné.

Vůbec dělám teď věci, které by mě dřív ani nenapadly, protože mi všichni říkali, že to nemůžu zvládnout... jenže já můžu a postupně všem dokazuji, že zvládnu mnohem víc, než mi přisoudili. Děkuji za všechna tvá povzbuzení a postupy. Dostala jsem se od života, kde jsem měla pocit, že nic nemá smysl, k opravdové radosti a sebelásce.
Alena Dvořáčková ml.
Hezký den Alexi, tvůj kurz byl naprosto úžasný, dokonce bych řekla, že jeden z nejlepších, co jsem měla možnost absolvovat. Je to i tím, že miluji tuto cestu a kurz byl dělaný jak pro mě 😀 V první chvíli kdy jsem na FB viděla upoutávku, tak mě to lákalo, ale podceňovala jsem tě...

Kurz byl naprosto nad moje očekávání! Spíše jsem tipovala, že to budou převážně afirmace atd. – tak, jak to je ve spoustě jiných kurzů. Ale silně jsem se spletla, kurz byl věcný, cvičení jednoduchá, ale naprosto geniální a vaše vedení – takové jsem v jiných kurzech nezažila. To, že jsi díky naším sdílením na facebooku dokonce hned přetáčel a upravoval některé lekce, a pak v průběhu kurzu ty webináře – bylo to úžasný, pro tebe určitě časově hodně náročné, ale bylo to jak šité na míru. Je z toho opravdu cítit, že lidem pomáháš. Mooooc DĚKUJI.

A ještě, komu bych ho doporučila? Všem. Podle mně by to měl být povinný kurz pro každého 😀
Klára Tichá