Zamiluj se do života

Transformační online kurz

"Podívej se dovnitř sebe a napoj se na pramen radosti a sebelásky"

OD 22.4.

*právě teď můžete naposled vstoupit zdarma a až na konci se rozhodnout, jestli zaplatíte

JE ČAS ODHODIT LÉTA NÁNOSŮ A ZAČÍT ŽÍT PRO JEDINÉHO ČLOVĚKA - PRO SEBE.

Právě teď máte příležitost naplnit své dny trvalou láskou a radostí.

Vyrovnat se s negativními emocemi a prožívat každý okamžik krásněji, silněji, než kdy dřív...

Vede k tomu jediná cesta – podívat se dovnitř sebe a napojit se tam na pramen radosti a sebelásky.

Tuto cestu srdce vám nabízím

⤵︎

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jsem Alexej Byček a ukážu vám, jak pracovat s emocemi.

Emoce jsou klíčem ke spokojenosti ve všech oblastech vašeho života.

Mají svou vibraci a čím lepší pocity budete zažívat, tím víc přitáhnete věci, které si přejete. Celé vaše štěstí tak závisí na jediné otázce:

Jak se cítíte?

Emoce s vámi ale nemusí „házet“. Můžete se snadno naučit, jak si přivodit přesně takové pocity, po kterých toužíte. A na té cestě dokážete jednu neuvěřitelnou věc:

Zamilujete se do svého života.

Z mé zkušenosti mentora a duchovního průvodce vyplývá, že v našem životě není nic důležitějšího. Takhle sám žiju a užívám si spoustu radostí. A ne že bych nemíval i nepříjemné pocity, ale umím je rychle zpracovat a navodit si zas ty krásné.

Tuto úžasnou schopnost teď nabízím i vám - v kurzu Zamiluj se do života

Kurz je na 3 týdny a je právě otevřen

20-60 minut denně

Online

Alex předává to nejdůležitější, co se během cesty osobního rozvoje můžete dozvědět. Shrnuje a jasně vysvětluje, jak naleznete vnitřní klid, vyšší smysl života, a jak dosáhnete svých cílů. Dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroje k transformaci svého života.
Zuzana VěchtováLektorka Čchi-kung, konzultantka Feng Shui
Cvičenia mali veľkú silu, dotkla som sa konečne hlboko svojho vnútra, svojej duše a pochopila som, že som žila životy blízkych a nie ten svoj.

Chcem sa ti úprimne z celého srdca poďakovať za všetko. Tvoja duchovná práca má veľkú hodnotu ktorá sa nedá ani vyčísliť. Ďakujem ❤
Marta Budzáková
Alexi, moc děkuji za Tvůj úžasný kurz! Už když jsem uviděla reklamu na něj, tak jsem věděla, že je to to, co hledám a že to bude super. A...

Byla to jízda! Skvělé techniky přinesly velikou úlevu a uvědomění. Teď jen vytrvat. Tak pouštím strachy a vím, že teď už jsem do svého života zamilovaná a že se mám výborně. Fakt. Cítím ohromnou vděčnost ♥♥♥
Jana Bínováwww.janabinova.cz

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Veronika Kališová - Jak jsem se díky kurzu dostala z těžké rodinné situace a překonala deprese

Konkrétně během 3 týdnů ZÍSKÁTE

Konkrétně během 3 týdnů

Získáte

  • Vnitřní klid a spokojenost
    Naučíte se pocítit a rychle vracet k pocitu duševní pohody a už se nenecháte rozhodit tím, co se děje ve vašem okolí
  • Radost a sebelásku
    Zapracujeme na zintenzivnění pocitu radosti ve vašem životě – aby vám i úplně běžné situace přinesly co nejvíc spokojenosti a životního naplnění
  • Schopnost zvládat i nepříjemné stavy a emoce
    Naučíte se pracovat s negativními emocemi, dát jim průchod a pak se rychle posunout k příjemnějším pocitům. Zvládnete pak přijmout i to, co vás zraňujedlouhodobě se začnete cítit mnohem líp.

Představte si, jak vás starosti přestávají trápit. Postel je místo, kde každý večer usínáte s dobrými myšlenkami a každé ráno se probouzíte s radostí, protože víte, že vás čeká nádherný den. Temné myšlenky jsou minulostí. Cítíte, jak je svět kouzelný. Potkáváte samé usměvavé lidi a i vy druhé běžně rozesmíváte a sdílíte s nimi lásku.

To je život, který za to stojí, a přesně k takovému životu vás zvu:

Kurz mi dal velmi velmi mnoho, přečetla jsem spoustu knih a mnohé jsem si uvědomila, jenže jsem s tím neuměla pracovat, ale teď už díky tobě Alexi VÍM. A za to jsem ti velice vděčná. Přestala jsem se za vše trestat a miluji se víc a víc. Lásku cítím ze všeho ze všech. Děkuji Děkuji Děkuji
Petra Jelenčiaková

Jak toho dosáhnete?

21 dní (to je nezbytná doba pro změnu náhledu na svět) budete každý den věnovat 20-40 minut kurzu. Díky videím, audionahrávkám, textům a praktickým úkolům krok za krokem transformujete svůj život a životní pocit.

Vybral jsem ty nejúčinnější postupy z praxe. Hlavním vodítkem mi ale bylo srdce, a to doporučuji i vám – neřešte žádné cvičení svým mozkem, ale choďte do všeho bez hodnocení a od srdce.

Do kurzu jsem vstoupila intuitivně :-). Už jen ten název mě zaujal. V poslední době jsem často vnímala, že mě můj život nebaví :-(. Mám úžasnou rodinu, podporu, lásku, prošla jsem plno seminářů a technik a uvnitř jsem přesto cítila hluboký smutek... Mnohé, o čem jsi v kurzu mluvil, jsem znala, a přesto skrze tebe Alexi to se mnou hodně zarezonovalo a na svůj život jsem se podívala úplně jinak.

Cítím se po těchto krásných třech týdnech mnohem lépe 🙂 Děkuji za všechny techniky a meditace. Cítím velkou vděčnost. Děkuji i za tvůj laskavý a hluboký přístup a za podporu :-). Kurz bych doporučila všem :-))), aby byli šťastnější a radostnější.
Jana Kováříková
Kurz je velmi našlapaný a tvůj přístup k nám všem mě tak nadchnul, že jsem si vážně celé tři týdny užívala. Těšila jsem se na každý nový den jako už dlouho ne. A nebylo to vůbec hrané, mně bylo opravdu moc dobře. Především jsem byla důsledná a pracovala poctivě a s radostí do posledního webináře.

A s odstupem po kurzu? Ty pocity ve mně jsou velmi pozitivní. Nejsilnější pro mě bylo téma vděčnosti a jak být tvůrcem svého života. Celé to bylo dokonale zkoncipované a propracované. Děláš to s láskou a nadšením, a je na tebe spoleh;) Doporučila bych proto kurz všem, kdo chtějí intenzivně nastartovat cestu k sobě a plnit si i své sny – zkrátka milovat svůj život.
Jana Novotná

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jaroslava Homolová - Jak se mi díky Zamiluj se do života podařilo zlepšit vztah se synem

CO VÁS ČEKÁ?

6 klíčových témat

JAK SE CÍTÍTE A CO OD ŽIVOTA DOOPRAVDY CHCETE

Naučíte se, jak v každém okamžiku vnímat, jak se cítíte, a použijete tenhle vnitřní kompas, abyste si uvědomili, co vám přinese spokojenost, jaká rozhodnutí a cíle jsou pro vás nejlepší.

OSVOBODÍTE SE OD NEGATIVNÍCH EMOCÍ - ÚČINNĚ SE S NIMI VYROVNÁTE

K tomu, aby s vámi emoce nezmítaly, potřebujete dát pryč "nánosy". Dáte ven emoce, které vás tíží, ať už o nich víte nebo mají teprve „vyplavat na povrch“. Díky několika intenzivním cvičením to zvládnete za pár dní - otevřete se a pocítíte velkou úlevu.

NALADÍTE NA RADOST SVÉ TĚLO

Zjistíte, jak prakticky pracovat se svým tělem, aby bylo připravené na krásné emoce - aby je přivolalo a zintenzivnilo.

NAJDETE VNITŘNÍ KLID - UDRŽÍTE SI SPOKOJENOST, I V PRESU

Když pročistíte nánosy a dovolíte si pozitivní pocity, potřebujete vědět, jak se nenechat rozhodit novými nepříjemnostmi. Tady se naučíte přijímat tyhle věci s klidem a rychle se vracet do pohody.

OBJEVÍTE VDĚČNOST JAKO ZDROJ NEJKRÁSNĚJŠÍCH POCITŮ

Zjistíte, jak v sobě rychle vyvolávat velmi krásné pocity a jak si je naplno užít, ať už jste s dalšími lidmi nebo sami. Vyzkoušíte praktické postupy, jak vám vděčnost do pár minut přinese skvělou náladu.

NAJDETE SEBELÁSKU

Dostanete se do bodu, kde se za nic neodsuzujete – kde se plně přijímáte a milujete i se všemi nedostatky – a najdete v tomto „tajném“ místě svou největší sílu. Naučíte se napojit se na tenhle vnitřní zdroj kdykoli potřebujete.

Proč potřebujete mě?

Považuji za důležité říct, že nic nemůžu udělat za vás. Dávám nejlepší postupy, co znám, v systému, který jsem pečlivě vytvořil, aby vás krůček za krůčkem provedl.

Ty kroky ale potřebujete udělat VY.

Protože jedině tak se můžete dostat od života, kde jsou starosti běžné, k životu, kde vidíte skoro jenom radost a cítíte hluboký smysl v tom, že jste tady.

Do kurzu jsem šla s tím, že jsem chtěla zažívat více radosti a naučit se lépe pracovat se svými negativními emocemi. To se mi jednoznačně povedlo 🙂
Nejsilnější pro mě bylo, když jsem si uvědomila, že to, jestli se teď budu radovat, je jen a jen mé rozhodnutí, že se můžu vlastně okamžitě přestat trápit, když si to dovolím. A za to ti, Alexi, moc děkuji:-)
Blanka Pešáková
Tvoje emaily mi chodili – kedysi som sa prihásila na odber a pak na to zabudla. „Náhodou“ som však tvoj email otvorila a ihneď ma to oslovilo. V kurzu som mala kopu zážitkov, veľmi cenných, miestami mňa veľmi udivujúcich, že toto sa dá a tak ľahko a hlavne som ich vyskúšala. Lebo občas čosi prečítame, povieme si OK, ale nespravíme to... Tým, že som bola v kurze, som sa zahryzla a povedala si, že idem do toho naplno. A vyšlo to, bola to úžasná cesta!

Ja teda už sa sebarozvoju venujem celkom dlho, ale toto bolo ako našité na mňa - i keď sa mi ťažko rozhoduje a nevydržím u ničoho dlho, tu som si vytvorila slušný návyk!

Veľmi veľmi pekne vám ďakujem, aj za teba, že toto robíš a veľmi dobre to robíš 😀 Prajem ti krásny život, ako je teraz ten moj 😉
Maria Kováčiková

Jak kurz probíhá?

Během 3 týdnů projdete 6 výše uvedených témat. Každému tématu se budeme věnovat 3 dny a na konci týdne vás vždy čeká živý webinář, na kterém půjdu v tématech ještě víc do hloubky a na vašich praktických dotazech si vše ještě víc osvětlíme.

Konkrétně vám po dobu 21 dní každý den přijde email s odkazem na lekci pro ten den, ve které bude buď video anebo text, a k tomu praktický úkol.

V průběhu kurzu můžete sdílet, řešit a ptát se také v uzavřené facebookové skupině jen pro členy kurzu. Na facebooku i na mailu budu každý den odpovídat, a nejčastější a nejzásadnější dotazy pořeším ještě na webináři na konci týdne.

0
témat
0
týdny
0
webináře
0
facebooková skupina
0
lekcí

Kliknutím na obrázky se podívejte,
jak to vypadá uvnitř online kurzu:


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Alena Dvořáčková, která s pomocí postupů z kurzu překonala roztroušenou sklerózu, po 20 letech nemoci je zdravá a už skoro dva roky nepotřebuje léky.

Jaká je cena?

V kurzu najdete 6 témat, 18 lekcí s praktickými úkoly, 3 živé webináře a možnost intenzivně konzultovat se mnou skrze email a facebook.

Jde o můj nejintenzivnější online program s hluboce transformačním účinkem.  Vím, jak moc pomohl lidem, kteří se odvážili jít do sebe a vstoupit a ohodnotil jsem ho na

4 200,- Kč

Když si kupujeme nový telefon, neváháme dát mnoho tisíc. Ale když máme jít dovnitř sebe a umožnit si tu největší radost - uvolnění, pocit štěstí a naplnění, kvůli kterým vůbec žijeme - tak váháme. Tento kurz je tu proto, abyste se naplno naladili na sebelásku, sebepřijetí a otevřeli pro sebe nový svět - své přirozenosti, radosti a pohody.

Se Zamiluj se do života to dokázalo už víc než 1 000 lidí a troufám si říct, že není náhoda, že jste právě teď na této stránce. Životní proměna, na kterou jste čekali, je tady - tak pojďte:

⤵︎

Milý Alexi, opravdu ti z celého srdce děkuji za příležitost zúčastnit se tohoto báječného kurzu. Nikdy nic podobného jsem dříve neabsolvovala a jsem velice vděčná, že jsem mohla vstoupit.

Upřímně říkám, že mi svitla hned naděje a na kurz jsem se začala hodně těšit, což se mi už delší dobu nestalo. A ten kurz pro mě měl ohromný užitek! Moc se mi líbí jeho přehlednost a hlavně obsahová stránka. Všechna cvičení a další záležitosti jsem se snažila plnit, jak nejlépe jsem v tu chvíli dovedla, což nebylo jen tak – skloubit to s prací a běžným chodem domácnosti. Proto jsem se dostala do skluzu, ale opět v pravou chvíli – tvé vyjádření, že každý má své ideální tempo, to mě nesmírně uklidnilo:-)

Těším se, že jednotlivými meditacemi, teorií i cvičeními budu procházet znovu, prohlubovat své zkušenosti a poznání! Některá cvičení jsem už znala z dřívějška, ale nikdy jsem je tak intenzivně neprocházela a musím přiznat, že mi některá dala docela zabrat!:-) Hodně věcí jsem si potvrdila, co už jsem dříve slyšela nebo četla, ale až díky tomuto kurzu mi všechno docvaklo jako nějaké puzzle.

Silně jsem si uvědomila, že mám jít svou jedinečnou cestou, at už mi okolí říká cokoli. Vím, že každý krok v kurzu měl veliký smysl a cítím, že jednotlivé prvky ve mě budou ještě doznívat. Ale už teď vím, že pro mě byly velmi silné všechny meditace, a že díky tomuto kurzu přijímám plnou zodpovědnost sama za sebe - jako tvůrce svého života.

Je to pro mě zásadní posun a přijímám se díky tomu daleko víc taková, jaká jsem. Děkuji!
Zuzana Válková

Napadá vás..

Jak je to časově náročné?

Kurz vám zabere každý den 20-40 minut. Můžete vše samozřejmě „prolétnout“ i rychleji, ale aby se váš život doopravdy změnil, potřebujete se informacím a cvičením věnovat intenzivně a nerušeně. Minimálně 20 minut denně.

Musím kurz projít opravdu za tři týdny? Můžu se k němu vracet?

21 dní je doba, za kterou je člověk schopný přeprogramovat své návyky a proto ho doporučuji jít v nastaveném tempu. Kdybyste ale potřebovali víc času, je to v pořádku - materiály a cvičení vám zůstanou navždy a kdykoli se k nim můžete vrátit.

Můžu jednotlivé kroky konzultovat?

Ano, kurz bude v přímém kontaktu se mnou a s dalšími účastníky. K dispozici bude uzavřená facebooková skupina a s osobnějšími otázkami mě můžete kontaktovat na emailu. Nejdůležitější dotazy a zkušenosti navíc shrnuji na webináři na konci každého týdne.

Funguje to doopravdy?

Funguje to tak moc, jak moc do toho půjdete. Znám lidi, kteří zasvěceně mluví o spoustě věcí, ale nic nepraktikují. A pak znám lidi, kteří nejsou tak vzdělaní, ale každý nový poznatek jdou hned dělat v praxi. Nemusím říkat, kteří z těchto dvou jsou šťastnější 🙂 Tenhle kurz je celý výzvou do praxe. Každý den. Skrze velmi jednoduché věci, které mají tu největší moc změnit váš život.
Už delší dobu se intenzivně a vědomě věnuji svému osobním rozvoji (hlavně s pomocí knih Neala Walsche a Esther Hicks) a i když jsem měla pocit, že svůj život už miluji, stejně mě kurz Zamiluj se do života tak oslovil, že jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Hlavně ze zvědavosti. A teď jsem tak vděčná, že jsem do toho šla!

Tenhle kurz totiž nebyl jen o zamilovávání se do života, tenhle kurz byl o životě samotném – o tom, jak ho vědomě žít, s láskou, tak, abychom si troufali dávat a aby se nám vše, co dáváme, vracelo zpět. Jsem nadšená! Ten kurz mi dal více, než jsem očekávala. A bylo úžasné napojit se na Tvoji energii, Alexi, protože mi to pomáhalo pozvednout tu moji ještě výše.

Je těžké shrnout, co všechno mi tenhle kurz dal, protože toho bylo tolik... Intenzivní napojení se na skupinu, hlubší prožití toho, co jsem dosud jen věděla, ale teď jsem to skutečně uplatnila v praxi, posílení mého napojení se na duši... Probral jsi všechno, co jsem potřebovala slyšet. A bylo toho tolik, že jsem ráda, že se k tomu mohu vracet a procházet si tím znovu. Ze srdce děkuji!
Renata Hamers

NAVÍC DOSTANETE TYTO

Bonusy

BONUS 1 - 3 meditace

BONUS 1 – 3 meditace

Každý týden získáte tematickou meditaci, kterou si můžete pouštět kdykoli chcete. Naladí vás na radost, sebelásku a ještě větší spokojenost s vaším životem.

3 meditace získáváte s láskou ZDARMA.

BONUS 2 - 3 motivační videa

BONUS 2 – 3 motivační videa

Pokud od některých věcí utíkáte nebo do nich časem přestáváte jít naplno, tak přesně s tím vám pomůžu. Mám pro vás 3 motivační videa, která vás nakopnou a podpoří právě ve chvíli, kdy se bude "lámat chleba".

3 videa získáváte s radostí ZDARMA.

BONUS 3 – Členství v uzavřené fb skupině

BONUS 3 – Členství v uzavřené fb skupině

Stanete se součástí komunity lidí, která bude procházet stejnou cestou, a můžete sdílet své dojmy, pocity a úspěchy. Když to uděláte, dostanete zpětnou vazbu, načerpáte inspiraci a hlavně podporu. 🙂 Skupinu můžete využívat navždy a bude vám užitečná i po skončení kurzu.

BONUS získáte jedině účastí v kurzu.

Opravdu hodně moc mi pomohlo sdílení ve facebookové skupině. Vědomí, že mohu být „mezi svými“, kteří mi bezezbytku rozumí a podporují se navzájem – to bylo ohromně důležité. Od začátku jsem k těm lidem cítila značnou důvěru a neměla problém se s něčím svěřit. A to mi opravdu pomohlo.
Dana Vlková
Opravdu hodně moc mi pomohlo sdílení ve facebookové skupině. Vědomí, že mohu být „mezi svými“, kteří mi bezezbytku rozumí a podporují se navzájem – to bylo ohromně důležité. Od začátku jsem k těm lidem cítila značnou důvěru a neměla problém se s něčím svěřit. A to mi opravdu pomohlo.
Dana Vlková
Úžasný byl nejen samotný kurz, ale také to propojení celé skupiny. Jak někdo něco sdílel, tak mi to dalo opravdu hodně – číst ty příběhy a reakce. Člověk mnohem více cítí, že není sám. Že jsme všichni propojení.

Jsem šťastná, že jsem do toho šla. Odvedl jsi skvělou práci.
Veronika Šavelová
Děkuji, Alexi, za tvůj úžasný program! Teď zakouším spoustu nových věcí. Konečně věřím svým snům a tu krásnou jistotu cítím ve svém srdci.
Zároveň jsem mnohem víc v klidu a vnitřně spokojenější, přesvědčená o tom, že všechno je možné. Přestaly mě vyvádět z míry pochybovačné myšlenky, moje i druhých lidí, a už se ani nebojím mluvit o svých touhách a snech. Žiju je každý den a vím, že všechno je možné.

Vůbec dělám teď věci, které by mě dřív ani nenapadly, protože mi všichni říkali, že to nemůžu zvládnout... jenže já můžu a postupně všem dokazuji, že zvládnu mnohem víc, než mi přisoudili. Děkuji za všechna tvá povzbuzení a postupy. Dostala jsem se od života, kde jsem měla pocit, že nic nemá smysl, k opravdové radosti a sebelásce.
Alena Dvořáčková ml.
Alexi, tvůj kurz byl naprosto úžasný, dokonce bych řekla, že jeden z nejlepších, co jsem měla možnost absolvovat. Je to i tím, že miluji tuto cestu a kurz byl dělaný jak pro mě 😀 V první chvíli kdy jsem na FB viděla upoutávku, tak mě to lákalo, ale podceňovala jsem tě...

Kurz byl ale naprosto nad moje očekávání! Spíše jsem tipovala, že to budou afirmace atd. – tak, jak to je ve spoustě jiných kurzů. Ale silně jsem se spletla, kurz byl věcný, cvičení jednoduchá, ale naprosto geniální a tvé vedení – takové jsem v jiných kurzech nezažila. To, že jsi díky naším sdílením na facebooku dokonce hned dotáčel a rozvíjel některé lekce, a pak v průběhu kurzu ty webináře – bylo to úžasné, pro tebe určitě časově hodně náročné, ale bylo to jak šité na míru. Je z toho opravdu cítit, že lidem pomáháš. Mooooc DĚKUJI.

A ještě, komu bych ho doporučila? Všem. Podle mně by to měl být povinný kurz pro každého 😀
Klára Tichá

Udělejte si radost teď

Teď už víte vše důležité. Tenhle kurz tvořím srdcem a to je to, co vám chci předat. Vlastně jsem si do osobních poznámek zapsal:

„Nejradostnější online kurz Zamiluj se do života. Hluboká radost a láska do srdcí všech lidí. Schopnost jí cítit, žít a udržet – stále obnovovat.“

Teď znáte můj záměr a pokud s vámi rezonuje a tohle ve svém životě chcete – neváhejte ani minutu a napojte se na proud radosti – už teď, při registraci :-)) Vážně, kurzy, u kterých jsem se takhle naladil už od začátku, pro mě fungovaly úplně nejvíc.

Přeji vám šťastnou ruku při rozhodování o proměně vašeho života – začíná teď.

⤵︎

Máte otázku? Napište na alex@alexejbycek.cz