Bez viny - Alexovo autorské CD

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

O albu a Alexově hudbě

Jsem Alex a tvořím písně o radosti.

Celý život skládám, hraju na piáno a zpívám. Když jsem ale před rokem vyšel hrát své písně lidem na ulici, nevěděl jsem, kolik z vás je bude chtít a oblíbí si je. Od té doby jsem vytvořil 3 singly, klip a právě teď jsem vydal desku podle jedné z mých nejsilnějších skladeb – Bez viny.

Právě teď jí můžeš získat a podpořit tyto písně. Zažiješ je pak v nejlepší kvalitě ve svém domově nebo třeba autě.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo za projektem stojí?

Jsem po rodičích hudebník a i když jsem profesně 10 let dělal divadlo a dalších 5 let osobní rozvoj, nakonec mi došlo, že hudba je můj život. Proto do toho teď „šlapu“ naplno.

Na své cestě jsem potkal úžasného režiséra a tvůrce klipů (Adam Mogyorosi), parádního grafika (Ondřej Brom), skvělého mistra zvuku (Mirek Šmilauer) a nahrávání proběhlo v jednom z nejlepších studií v Evropě s perfektním piánem, kde natáčel třeba David Bowie, Markéta Irglová nebo Joss Stone (Studio SONO). Beru jako zázrak, jak úžasní lidé podporují ty písně a ty právě teď můžeš získat tuto debutovou desku, zpěvník nebo některou z dalších krásných odměn:

Na co jdou peníze?

Kvalita má nároky. Zajistit skvělé studio, kolegy hudebníky, zvukový mix, mastering, grafiku, tisk, výrobu nosičů plus náklady na rozesílání – to je něco, s čím mi ohromně pomáháte.

S vaší podporou se mi podařilo na vydání desky získat přes 100 000,- Kč. Desku jsem dofinancoval sám a teď mi můžeš pomoct získat zbylou částku, abych mohl tvořit dál. Nejde jen o naplnění nějakého milníku, ale o rozšíření té hudby do světa. Aby pozvedla náladu, rozsvítila oči, pohladila srdce...

Níž se podívej, jaké odměny můžeš dostat. A právě teď máme vybráno:

106 815 Kč ze 150 000 Kč
71%

Odměny pro tebe?

Tady můžeš rozkliknout popis odměn a níž si je objednat.

MP3 Bez viny - 290 Kč

MP3 dostaneš na email těsně před zveřejněním fyzické desky. Dopřeješ si tak tuhle hudbu ve svém počítači, mobilu a kdekoli, kde budeš chtít.

CD Bez viny s doručením na adresu - 390 Kč

Fyzické CD má výhodu, že budeš mít krásné vizuály, osobní věnování a kromě toho i odkaz ke stažení písní v MP3 (vím, že ne každý má dnes CD přehravač). Jde tedy o luxusní sběratelskou edici. Zašlu ti jí na adresu nebo pokud se známe, můžeme se domluvit i na osobním setkání a dát si kafe. 🙂

ZPĚVNÍK na adresu - 100 Kč

K CD si můžeš objednat i zpěvník s texty a akordy a rovnou si tak můžeš notovat spolu se mnou a pak si spolu třeba zazpíváme na koncertě. Zašlu ti ho na adresu nebo pokud se známe, můžeme se domluvit i na osobním předání a kafi. 🙂

LÍSTEK na křest desky v Praze nebo Brně - 450 Kč

Teď můžeš získat unikátní lístek na křest desky v Praze (24.2.2023) nebo Brně (10.3.2023). Zúčastníš se tak historického křtu mé první desky, který bude mít nezapomenutenou atmosféru.

V.I.P. LÍSTEK na křest desky v Praze nebo Brně a CD - 950 Kč

V předprodeji ti nabízím unikátní V.I.P. lístek na křest desky v Praze (24.2.2023) nebo Brně (10.3.2023). Zúčastníš se tak historického křtu mé první desky, k tomu dostaneš ještě welcome drink, provedu tě v zákulisí, uděláme si společnou fotku a desku ti na místě podepíšu. Celý večer pro tebe bude naprosto výjimečný! A pozor, těchto V.I.P. míst mám jen pár (v tuto chvíli na každý termín poslední 2), tak jestli si chceš křest užít naplno, objednej si ho rovnou teď.

PÍSEŇ PRO TEBE a CD - 4 000 Kč

Tohle je velmi osobní způsob podpory, díky kterému obdržíš vlastní umělecké dílo. A možná právě ty dáš impuls ke vzniku nového hitu. Osobně se setkáme a probereme tvé nápady a potřeby. Bude to jako malířský obraz vytvořený přímo pro tebe, jen v hudbě. Pokud chceš, můžeš se podílet autorsky i na slovech a melodii, anebo celý proces necháš na mně. Výsledkem bude tvá píseň.

OSVOBOĎ svůj HLAS s Alexem a CD - 5 000 Kč

Tato odměna obsahuje sérii 4 konzultací / lekcí práce na tvém hlasu. Otevřeš se hudbě, rytmu a tónům, které jsou v tobě. Osvobodíš potenciál svého hlasu a svého těla. A zbavíš se předsudků a strachů, které ti bránily se naplno projevit. Je to krásná práce, která ti umožní se osvobodit. Žádná předchozí zkušenost není třeba, jen se odvážit a pustit hlas do svého života!
Wau, nádherne. Mám zimomriavky po celom tele. Tá energia a posolstvo textu... Tvoja hudba prehovára k srdcu, ďakujem.
Katarina Zuna
Alexovy písničky znám snad na všechny způsoby. Z videí, demo nahrávek, které sloužily jako příprava pro studiové nahrávání. A CD je super, opět nová iterace, která zase písně posunula o něco dál. Nástroje, hlas je precizní a opravdu klobouk dolu co se ve studiu zvládlo. Takže CDčko opravdu doporučuji.

Ale to živé hraní! Síla hlasu a ty vibrace jsou něco nepřenositelného. To se musí zažít. Mluvím o jedné konkrétní zkušenosti, které se mi na Alexově akci dostalo. Takže CD si určitě kupte, ale pokud Alex nabídne příležitost živého hraní ve vašem okolí, určitě ji nepromarněte.
Ondřej Brom
Měla jsem Tě možnost slyšet “life” a víš co mi přišlo? Že jsem vůbec nevnímala hlas… ani jak to ladí… nezkoumala jsem dokonalost (ačkoliv tam byla)… ale ty emoce.

Ten zážitek mě naprosto a během pár vteřin úplně pohltil. Protože Tvé skladby byly naduvěřitelně “živé” až jsem měla pocit, že se hudby fyzicky dotýkám. Děkuji za to
Naďa Crue
Alexi, právě Tě poslouchám. Je to naprosto úžasné, děkuji. Dotýkáš se mého srdce, tečou mi slzy dojetí. Nádhera...
Hana Novotná
Poslouchám nahrávky a jsem z toho úplně hotová, dostávají mě do jiné dimenze, tam, kde je "jen" Láska . A jiné mi zase dokážou přivodit velkou radost . Ty texty, hlavně ty hodně niterné o prožitcích a proměně, úplně rezonují s mým nitrem.

A moc tě obdivuju a žasnu nad tou krásnou silou duše, která tě přiměla jít s tím mezi lidi. Je to velká inspirace. Děkuji
Lenka Krejčů Jarošová
Wow, ty skladby a tvůj projev je pro mě fakt bomba - léčivý. Probudil ve mne okamžitě při poslechu znovu moji vášeň a touhu po vyjádření se pohybem a tancem. Je to úplně poprvé od mého úrazu od dubna, kdy jsem tančila!!!

Ty nahrávky mi evokují oslavu země, vody a vůbec života. Děkuji ti za to!
Blanka Štulíková
Nezapomenutelné!
Lea Krásová

Máš dotaz? Nebo chceš objednat mé vystoupení?

Napiš mi na alex@alexejbycek.cz