Projev své pravé Já!

Napoj se na proud radosti a sebelásky

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Začni být naplno sama sebou - divoká, spontánní, radostná - projevuj se přirozeně tak jak cítíš, a nestyď se za to!
 • Zakus, jaké to je, když důvěřuješ sama sobě, vesmíru a životním událostem, které tě učí.
 • Zaměř se na svoje nitro a zjisti, že ty sama sobě můžeš být zdrojem radosti a klidu a díky tomu zvládat svůj život mnohem snadněji.

Chceš to (za)žít? 

 Skvělé! Víme, jak na to a naučíme tě to. 

Připravili jsme pro tebe roční transformační seberozvojový online kurz

ZAMILUJ SE DO ŽIVOTA

Celoroční kurz Zamiluj se do života je mezi našimi projekty naprosto výjimečný. Naučíš se v něm pracovat s emocemi, nastavit rovnováhu mezi časem pro druhé a časem pro sebe, plnit si menší i větší sny, ale hlavně - jít do toho všeho V PRAXI.

Je to o tom, zlepšit tvůj pocit v každém tvém běžném dni, protože právě tam se rozhoduje o tvém štěstí. My ti k tomu dáme naší plnou podporu prostřednictvím praktických postupů, špičkových informací a veliké podpory.

Alex a Tereza - autoři a průvodci kurzem

Pod citlivým přístupem praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.
Jana Dvořáková

Jsme Alex a Tereza a s velikou radostí pracujeme s lidmi v živých i online transformačních kurzech. Prošlo jimi už na 3000 lidí a my víme, že právě za současných podmínek má osobní rozvoj největší smysl.

K probouzení lidí k lepšímu a láskyplnějšímu životu dochází ve velkém skrze ženy, proto je kurz zaměřený na ženy a má atmosféru velké podpory, vzájemnosti a radosti.

Procházíme teď všichni řadou výzev - a my víc než kdy dřív chceme poskynout podporu každému, kdo o ní stojí. Cílem je bod, kdy plně vnímáš svou hlubokou vnitřní pravdu a je pro tebe důležitější než jakékoli vnější dění.

SPOLU SE NAPOJÍME NA „PROUD“. Proud života, proud vnitřního klidu, proud radosti, která je dostupná, ať se venku děje co chce. Tenhle proud ti teď nabízíme v ročním kurzu Zamiluj se do života. 

CO NA TEBE V KURZU ČEKÁ

 • 12 témat
  Každý měsíc se ti uvolní nové jedinečné téma, takže ti program pomůže snáz projít životními výzvami v průběhu času.
 • Naše dlouhodobá podpora
  My jako tvůrci programu jsme ti k dispozici celý rok pro tvoje dotazy a potřeby. Na konci každého měsíce navíc odvysíláme živý motivační webinář, kde shrneme nejdůležitější otázky a informace k tématu.
 • Podpora komunity
  Pro sdílení zkušeností, šíření inspirace a řešení problémů je tu uzavřená facebooková skupina, ve které jsou pouze účastnice programu. Je to bezpečné a důvěrné prostředí.
Od začátku jsem k těm lidem cítila značnou důvěru a neměla problém se s něčím svěřit. A to mi opravdu pomohlo.
Dana Vlková
Úžasný byl nejen samotný kurz, ale také to propojení celé skupiny. Člověk mnohem více cítí, že není sám. Že jsme všichni propojení.
Veronika Šavelová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Veronika Kališová - Jak jsem se díky Zamiluj se do života dostala z těžké rodinné situace a překonala deprese

V KURZU SPOLEČNĚ PROJDEME TATO TÉMATA

ČERVENEC
Spojení s přírodou

Jak se napojit na přírodu a načerpat z ní sílu.
SRPEN
Žij naplno

Jak se naladit na srdce a využít plně svůj dary.

ZÁŘÍ
Práce s energií

Harmonizace těla, hojení emočních i tělesných ran.
ŘÍJEN
Krize jako růst

Najdi vnitřní klid, ať se venku děje cokoli, a jednej z nadhledu.
LISTOPAD
Tvůrce života

Tvůrcem svého života jsi ty - zhmotni naplno své sny.
PROSINEC
Co potřebuješ vědět o mužích

Abys ty mohla být plně ženou.
LEDEN
Životní vize

Vize je ten nejdůležitější začátek, dá ti smysl a sílu jít.
ÚNOR
Sebeléčení

Jak se na vlastní zdroje udržet v nejlepší fyzické i duševní formě.
BŘEZEN
Ženství

Jak lépe porozumět své ženské podstatě a využít její sílu.
DUBEN
Radost a divokost

Co nás posiluje a v čem se cítíme dobře.

KVĚTEN
Výzvy

Jak mít už jen zdravé konflikty a využít výzvy jako příležitosti

ČERVEN
Rodové linie

Role matek, vzorce partnerství, důvěra a jak harmonizovat vztahy.
 • Získáš nadhled a klid
  Poznáš svou moudrost a budeš důvěřovat sama sobě, vesmíru a životním událostem, které tě učí. Začneš vnímat svou životní situaci z pozice posvátného klidu, světla, lásky.
 • Naladíš se na svou vnitřní moudrost
  Doopravdy si uvědomíš, odkud a kam kráčíš, a co máš v které situaci dělat. Získáš jistotu v sobě, která bude s každým dnem a týdnem sílit.
 • Naučíš se vědomě pracovat se svými emocemi
  Zjistíš, jak účinně zpracovat negativní emoce a posunout se od nich k těm příjemnějším. Zvládneš přijmout, co tě zraňuje a dlouhodobě se tak začneš cítit líp. Posílíš radost a sebelásku a pocítíš hluboké naplnění i v každodenních situacích.
 • Naladíš se na svou jedinečnou Cestu a začneš jí vědomě tvořit
  Poznáš, jak moc dokážeš proměnit sebe a své okolí. Budeš rozumět tomu, co se děje, a proto budeš mnohem víc v pohodě. Naučíš se tvořit svou realitu a uvidíš DŮKAZY svého tvoření.
 • Zjistíš, že překvapení, radost, nadšení, údiv, divokost a vášeň JSOU tvá životní cesta!
Cítím klid v srdci... Naplnila jsem si své „kalíšky“ sebeúcty... ženství... prostě je tam změna a některé pocity nebo vjemy nemůžu popsat ani uchopit, prostě to tam je. Ještě jednou vám moc děkuju, a všem holkám, jste všechny úúúžasné. 🙂
Jaroslava Kirethová
Zamiluj se do života byl naprosto úžasný, dokonce bych řekla, že jeden z nejlepších, co jsem měla možnost absolvovat. Je to i tím, že miluji tuto cestu a kurz byl dělaný jak pro mě 😀

Kurz byl totiž naprosto nad moje očekávání! Spíše jsem tipovala, že to budou afirmace atd. – tak, jak to je ve spoustě jiných kurzů. Ale silně jsem se spletla, kurz byl věcný, cvičení jednoduchá, ale naprosto geniální a vaše vedení – takové jsem v jiných kurzech nezažila. Do toho v průběhu ty webináře - bylo to úžasné, jak šité na míru. Je z toho opravdu cítit, že lidem pomáháte. Moc DĚKUJI.
Klára Tichá

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jaroslava Homolová - Jak se mi podařilo zlepšit vztah se synem

JAK PŘESNĚ BUDE KURZ PROBÍHAT

 • Po zaplacení získáš vlastní jedinečný přístup do kurzu, kde se budou od července zpřístupňovat témata a materiály.
 • Vždy v pondělí se ti otevře nová lekce v podobě nového postupu, videa nebo meditace - vždy s patřičným vysvětlením, abys vše co nejvíc využila do svého každodenního života. Získáš tak celkem 4-5 praktických inspirací každý měsíc.
 • Měsíce mají vždy své jedinečné téma, které je v tom období nejlepší řešit.
 • Na konci každého měsíce navíc uvedeme živý webinář k tématu, kde pro tebe shrneme nejdůležitější otázky a poznatky.
 • K tomu získáš bezpečný prostor pro tvé dotazy, komentáře a sdílení - na e-mailu a v uzavřené facebookové skupině, kde je řada zkušených podobně naladěných žen.

Nahlédni, jak to v kurzu vypadá

Považujeme za důležité říct

Že nic nemůžeme udělat za tebe.  Dáme ti ty nejlepší postupy, které známe, a naší podporu z celého srdce,

ty kroky ale potřebuješ dělat ty.

Protože jedině tak se můžeš dostat od života, kde jsou starosti a strachy běžnou záležitostí, k životu, kde vnímáš skoro jenom radost a cítíš hluboký smysl v tom, že jsi tady.

KOUKNI SE, JAK TENTO KURZ ZMĚNIL ŽIVOTY ŽENÁM, KTERÉ JÍM UŽ PROŠLY

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Alena Dvořáčková, která překonala roztroušenou sklerózu, po 20 letech nemoci je zdravá a už víc než rok neužívá jakoukoliv medikaci.

Kurz jsem zpočátku brala zejména jako možnost dopřát si nějaký čas jen pro sebe, a zároveň jsem doufala, že se dostanu blíže sama k sobě a ke své vnitřní síle. Je udivující, jaké emoce může vyvolat setkání s cizími ženami, které však mohou být svým osudem, svou otevřeností a upřímností bližší, než lidé, v jejichž blízkosti se vyskytujeme denně.

Pod citlivým přístupem praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.

Výsledek? Za neutuchající podpory všech zúčastněných jsem dokázala odejít ze vztahu udržovaného vyvoláváním strachu a viny, stala jsem se „tvůrkyní svého života“, která už nechce sejít z vlastní cesty. Nečekaným darem je změna chování mého syna a jeho zvyšující se sebedůvěra v sebe sama. Asi zrcadlí maminku. 🙂 Děkuji.
Jana Dvořáková
Mala som kopu zážitkov, veľmi cenných, miestami mňa veľmi udivujúcich, že toto sa dá a tak ľahko - a hlavne som ich vyskúšala. Lebo občas čosi prečítame, povieme si OK, ale nespravíme to... Tým, že som bola v kurze, som sa zahryzla a povedala si, že idem do toho naplno. A vyšlo to, bola to úžasná cesta!

Ja teda už sa sebarozvoju venujem celkom dlho, ale toto bolo ako našité na mňa - i keď sa mi ťažko rozhoduje a nevydržím u ničoho dlho, tu som si vytvorila slušný návyk!

Veľmi veľmi pekne vám ďakujem, aj za vás, že toto robíte a veľmi dobre to robíte 😀 Prajem vam krásny život, ako je teraz ten moj 😉
Maria Kováčiková
Alex předává to nejdůležitější, co se během cesty osobního rozvoje můžete dozvědět. Shrnuje a jasně vysvětluje, jak naleznete vnitřní klid, vyšší smysl života, a jak dosáhnete svých cílů.

Dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroje k transformaci svého života.
Zuzana Věchtová
Pro mě osobně byla spolupráce s Terezou začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem a naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání. Ale to, co její kurz nakonec obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, účastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Terezčina práce mi ukázala nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou; dala mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty už nesejdu.

Spolupráci s Terezou doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.
Radka Veselá

URČITĚ TĚ UŽ ZAJÍMÁ CENA

Ročního transformačního seberozvojového online kurzu Zamiluj se do života

V kurzu najdeš každý měsíc nové téma, za rok celkem 52 inspirativních lekcí, k tomu 12 webinářů, a navíc získáš neustálou podporu tvůrců a dalších účastníků ve facebookové skupině a na mailu.
Plus 4 další bonusy, dočteš se o nich níže. 

Jde o program s dlouhodobou vzájemnou podporou a hluboce transformačním účinkem. Protože ho chceme zpřístupnit opravdu každému, kdo se chce zamilovat do svého života, rozhodli jsme se teď z celkové ceny 7 200 Kč slevit více než půlku. Pokud do kurzu vstoupíš teď, zaplatíš jen 3 400 Kč - buď jednorázově anebo ve 3 splátkách.

Za členství teď zaplatíš místo 7 200 jen
3 400
,- Kč.

Možnost vstoupit do kurzu je už jen do půlnoci 11.7.,
ZBÝVÁ

Děkuji, Alexi, za úžasný program! Teď zakouším spoustu nových věcí. Konečně věřím svým snům a tu krásnou jistotu cítím ve svém srdci.
Zároveň jsem mnohem víc v klidu a vnitřně spokojenější, přesvědčená o tom, že všechno je možné. Přestaly mě vyvádět z míry pochybovačné myšlenky, moje i druhých lidí, a už se ani nebojím mluvit o svých touhách a snech. Žiju je každý den a vím, že všechno je možné.

Vůbec dělám teď věci, které by mě dřív ani nenapadly, protože mi všichni říkali, že to nemůžu zvládnout... jenže já můžu a postupně všem dokazuji, že zvládnu mnohem víc, než mi přisoudili. Děkuji za všechna tvá povzbuzení a postupy. Dostala jsem se od života, kde jsem měla pocit, že nic nemá smysl, k opravdové radosti a sebelásce.
Alena Dvořáčková ml.

KDYŽ VSTOUPÍŠ TEĎ, DOSTANEŠ NAVÍC

Rychlé meditace pro náročné dny

Pokud do kurzu vstoupíš teď, dostaneš navíc videokurz s několika rychlými meditacemi, které můžeš používat ve všedních situacích (při cestě v MHD, v práci, doma, ...). Jsou určené přesně na to, abys v každodenním stresu našla účinné uvolnění.

Tento bonus je samostatně neprodejný a získáváš ho ke kurzu zdarma. 

Materiály k sebeléčení

K tomu získáš ještě 3 materiály k sebeléčení:

 1. meditaci,
 2. e-book Jak uvolnit bolest a stres ve 3 krocích
 3. a webinář Sebeléčení.

Díky nim posílíš imunitní systém a pozitivní životní pocit.

Tento bonus je samostatně neprodejný a získáváš ho ke kurzu zdarma. 

Rozšířenou podporu

Členstvím v programu dáváš najevo, že chceš jít cestou k opravdu šťastnému životu.

Proto ti dáme velikou podporu včetně dalších podpůrných videí ve facebookové skupině kurzu, soutěží o užitečné osobně-rozvojové dárky, přednostních pozvánek na naše akce a dalších slev na naše produkty a služby.

Podporu získáváš s láskou ZDARMA. 🙂

Možnost dobrého skutku - zasadíš strom

Z každé tvé objednávky podpoříme organizaci Domov pro stromy (Home for Trees z.ú.) sázející nové stromy v Česku. Díky tvé objednávce zasadí Home for Trees nové 3 stromy!

Myslíme si totiž, že MY máme zodpovědnost za to, jak se chováme ke svým životům a okolí. Proto chceme podpořit Zemi a život na ní tím, že věnujeme část výdělku této organizaci. 

MOŽNÁ TĚ NAPADÁ...

(Odpověď si zobrazíš klikem na otázku.)

Jak je to náročné časově?

Každá lekce obsahuje výklad spolu s konkrétním postupem, meditací nebo webinářem. Zabere ti asi 20-60 minut na první "projití" a pak vše můžeš aplikovat v běžném životě. Můžeš vše samozřejmě „prolétnout“ i rychleji, a naopak pro případ nestíhání jdeme klidným radostným tempem jedné lekce týdně.

Můžu se k materiálům vracet?

Všechny lekce, které jsi absolvovala, ti zůstanou k dispozici. Nové se vždy zobrazují na hlavní stránce programu a přijde ti o nich informace mailem. Ty starší se ukládají do archivu, kde je můžeš vždy dohledat.

Co s vámi můžu konzultovat?

K programu patří naše podpora. Týká se probíraných témat a tvého postupu v nich. Samozřejmě se můžeme bavit o tom, co zrovna v životě řešíš. Členství v programu ale nenahrazuje podporu terapeuta. Za tím účelem zvol individuální konzultace.

Mohu kurz zaplatit na splátky?

Pokud chceš, můžeš kurz uhradit ve 3 splátkách po 1200 Kč. První zaplatíš teď a další dvě vždy po měsíci.

Funguje to doopravdy?

Funguje to tak moc, jak moc do toho půjdeš. Jsou lidi, kteří zasvěceně mluví o spoustě věcí, ale nic nepraktikují. A pak jsou lidi, kteří nejsou tak vzdělaní, ale každý nový poznatek jdou hned dělat v praxi. Nemusíme říkat, kteří z těchto dvou jsou šťastnější. 🙂 Tenhle program je celý výzvou, aby ses pustila do praxe. Skrze velmi jednoduché věci, které mají tu největší moc změnit tvůj život.

Prošla jsem 3týdenní kurz Zamiluj se do života. Je roční kurz pro mě?

Jednoznačně ano. 3týdenní kurz je intenzivní, ale postupy v ročním kurzu jsou zcela jiné a je tu ještě mnohem silnější dlouhodobá podpora, která ti umožní proměnit svůj život k nepoznání. Pokud ti třítýdenní kurz vyhovoval, tak roční je dělaný jako možnost jít opravdu do hloubky a je tu přesně pro tebe:)

Pojď na cestu TEĎ

Být plně sama sebou JE REÁLNÉ. Sami jsme dřív měli spoustu starostí - se vztahem, existenčními a dalšími problémy - a nakonec jsme vlastním úsilím došli k tomu, že se celé dny skoro jenom radujeme a žijeme své štěstí. 🙂

Funguje to přesně tak moc, jak moc do toho půjdeš. Zrovna nedávno mi psala paní, které po roce spolupráce se mnou ukončili léčbu roztroušené sklerózy! Tereze píšou ženy s vyléčenými vztahy. Lidé lépe zvládají vztahy s rodiči a dětmi. Prostě vidíme, že zázraky se dějí všude kolem nás, a naším posláním je rozšířit tohle vědomí: Že máš moc za libovolných podmínek proměnit svůj život.

Teď se buď můžeš vymlouvat, že není ta pravá chvíle. Anebo se můžeš odvážit a proměnit svůj život k nepoznání. Je to TVÁ CESTA LÁSKY, tvá cesta "k úsměvu Buddhy", a máš jí na dlani.

PODÍVEJ SE DOVNITŘ A UVĚŘ. Pravá chvíle... je teď.

Chceš ještě více referencí o kurzu?
Tady jsou:

To, že jste nám témata předkládali srozumitelnou teorií spojenou s praxí (která občas pronikla až do morku kostí), bylo úžasné, laskavé a účinné. Zažila jsem obrovský posun, jaký už hodně dlouho ne, od euforie, přes trochu bolestné smiřování se všemi stránkami své osobnosti, objevování své síly, o které jsem sice věděla, ale neuměla ji probudit, zbavování se starých vzorců chování a nacházení nových úhlů pohledů...

Největším úspěchem je, že mohu poprvé v životě říct: Mám se ráda! Bez toho, abych to vnímala jako sobectví. Teď vidím svět jako nádherné místo, kde máme všichni možnost tvořit. A zažívat zázraky.
Libuše Krejčíková
Jsem tak vděčná, že jsem do toho šla!

Tenhle kurz totiž nebyl jen o zamilovávání se do života, tenhle kurz byl o životě samotném – o tom, jak ho vědomě žít, s láskou, tak, abychom si troufali dávat a aby se nám vše, co dáváme, vracelo zpět. Jsem nadšená!
Renata Hamers
Ohromně oceňuji podpůrnou skupinu na fb, která mi pomohla neodkládat cvičení s tím, že "teď to nejde", tak to udělám "jindy". Je dobré i vědomí, že ostatní právě procházejí stejnými cvičeními. Že je možné cokoliv konzultovat s vámi nebo ostatními účastníky kurzu - je to hodně motivující. Shrnu to celé do jednoho velkého upřímného DĚKUJI
Jitka Holečková
Kolotoč dětí, domácnosti a práce mě ubíjel, cítila jsem se úplně bez energie a elánu. A tehdy jsem se dostala k ročnímu kurzu Zamiluj do života. Podle názvu se mi líbil, ale vůbec jsem nečekala, co se mnou udělá!

Poznala jsem víc samu sebe, svoje reakce, zjistila jak pracovat s pocity a vnímat se. Lépe chápu reakce ostatních, neberu si věci vůbec tolik osobně, cítím ohromné zlepšení v komunikaci s druhými, užívám si víc legrace a cítím se volnější. Když jsem si nevěděla rady v kurzu nebo potřebovala pomoct, vždycky se našla rada od Terezy a Alexe.

A tak jsem se vnitřně zklidnila, mám i víc síly. A práci teď beru mnohem víc jako zábavu. Proto kurz doporučuji všem, kdo chtějí naplno žít a přestat se trápit s nesmysly. Jde to!
Marcela Jurečková
Kurz je velmi našlapaný a váš přístup k nám všem mě tak nadchnul, že jsem si vážně celou tu dobu užívala. Těšila jsem se na každou novou lekci jako už dlouho ne. A nebylo to vůbec hrané, mně bylo opravdu moc dobře. Především jsem byla důsledná a pracovala poctivě a s radostí do posledního webináře.

A s odstupem po kurzu? Ty pocity ve mně jsou velmi pozitivní. Nejsilnější pro mě bylo téma vděčnosti a jak být tvůrcem svého života. Celé to bylo dokonale zkoncipované a propracované. Děláte to s láskou a nadšením, a je na vás spoleh😉
Jana Novotná
Kurz pro mě měl ohromný užitek! Moc se mi líbí jeho přehlednost a hlavně obsahová stránka.
Hodně věcí jsem si potvrdila, co už jsem dříve slyšela nebo četla, ale až díky tomuto kurzu mi všechno docvaklo jako nějaké puzzle.

Je to pro mě zásadní posun a přijímám se díky tomu daleko víc taková, jaká jsem. Děkuji!
Zuzana Válková
Do kurzu jsem šla s tím, že jsem chtěla zažívat více radosti a naučit se lépe pracovat se svými negativními emocemi. To se mi jednoznačně povedlo 🙂

Nejsilnější pro mě bylo, když jsem si uvědomila, že to, jestli se teď budu radovat, je jen a jen mé rozhodnutí, že se můžu vlastně okamžitě přestat trápit, když si to dovolím. A za to opravdu moc děkuji:-)
Blanka Pešáková
Tento kurz bolo moje najlepšie rozhodnutie, ako zlepšiť svoj život a doslovne "naučiť sa , život milovať". Veľmi som túžila nájsť vnútorný pokoj a šťastie. Vedela som , že šťastie neprichádza z vonku, že mi ho nik nemôže dať, že byť vnútorne pokojná a vyrovnaná nie je len tak... lusknutím prsta. Problém bol , že nevedela som ako na to...aj keď som čítala knihy o týchto témach, vydržalo to nejaký čas, ale nebolo to "ono".

Jednoducho potrebovala som pomoc na mojej ceste životom. Vlastne tú pomoc som od Vášho kurzu očakávala a tá aj prišla, dokonca o veeeeľa viac... Prišla s ním do môjho Života aj láska, viera, odvaha, zmena, sebaláska, sebaúcta, sebapoznanie, nadhľad, mnoho pochopení a to všetko vďaka cvičeniam a postupu tohto úžasného kurzu. ❤️ Vďaka Vám Alex a Terezka, veľmi si to vážim, jednoducho tá dobrá energia začala prúdiť zo všetkých strán.
Marta Budzaková
Vaše vedení a přístup "dělej, jak to cítíš a potřebuješ" mě přesvědčil, že jsem tady správně. Když jsem narazila na tento kurz, okamžitě jsem věděla, že to je ono. A pak už jsem jen žasla, co se začalo dít při plnění úkolů. Nevěřila bych, že je možný takový posun ve vnímání vlastního života. Nejsilnější pro mě bylo téma Sebepřijetí, ke kterému se opakovaně vracím. Děkuji za vše, co jste nám předali, za váš přístup i úžasnou atmosféru.
Kateřina Kadlecová
Moc děkuji za váš úžasný kurz! Už když jsem uviděla reklamu na něj, tak jsem věděla, že je to to, co hledám a že to bude super. Očekávání jsem tedy měla veliká a ve veliké míře se i naplnila. Těch pár procent nenaplnění bylo způsobeno mým nedostatkem času, ale to ještě doženu. A...

Byla to jízda! Skvělé techniky přinesly velikou úlevu a uvědomění. Tak pouštím strachy a vím, že teď už jsem do svého života zamilovaná a že se mám výborně. Fakt. Cítím ohromnou vděčnost ♥♥♥
Jana Bínová
Když jsem vstoupila do kurzu, nevěděla jsem do čeho jdu a co mě čeká. Jen jsem věděla, že potřebuji ve svém životě něco změnit. A i když jsem měla minimální očekávání, můj život se otočil o 180 stupňů. Vlastně když se ohlédnu ten rok nazpět, musím říct, že vstoupit do kurzu bylo mé nejlepší rozhodnutí v životě. Byla to (a stále pokračuje) úžasná cesta.

Naučila jsem se naslouchat svému nitru, získala zdravé sebevědomí. Dřív už můj pohled do zrcadla na sebe byl katastrofální. Teď miluji samu sebe. Naučila jsem se být k sobě laskavá. A miluji svůj život. Úžasně se zlepšily vztahy v mém okolí, v rodině, s přáteli a v práci. Tento kurz bych doporučila lidem , kteří mají odvahu udělat ten krok ke své změně.
Petra Jelenčiaková

Už to stačí, co říkáš?

Máme ještě asi stovku referencí, ale věříme, že víc nepotřebuješ - své rozhodnutí už znáš.

Těšíme se na Tebe, pokud klikneš na červené tlačítko,

budeme se odteď celý rok radostně potkávat.

NEBO

Možnost vstoupit do kurzu je už jen do půlnoci 11.7.,
ZBÝVÁ

Napadla tě nějaká otázka? Potřebuješ si něco ujasnit?
Ptej se nás emailem na alex@alexejbycek.cz nebo tereza@terezatesinska.cz