Chceš konečně začít naplno žít tím, 

co miluješ?

 • Začít se naplno realizovat ve svém oboru a znásobit tak svůj příjem?
 • Získat ten nejlepší mindset a začít přitahovat zákazníky, peníze i potřebnou pomoc?
 • Postavit se za své jedinečné know-how, jít do toho po hlavě a uspět?

Rozjeď to teď. Pojď 

z nuly na sto!

Nalaď se, překonej strachy,
pojď do akce, vydělej prachy.

⤵︎

Zvu tě do intenzivního kurzu Z nuly na sto 

Rozjeď totálně vlastní vášeň a s ní svůj byznys

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jsem Alex a dlouhá léta jsem se bál pustit do svojí vášně. Pracuji jako kouč, ale vždycky jsem věděl, že hlavní je pro mě hudba.

Až když jsem sebral odvahu a pustil se do toho bez odkládání a po hlavě, najednou se mi „otevřel svět.“

Dnes vím, že pokud uděláš jeden krok k vesmíru, on jich udělá sto k Tobě. Touží ti dát všechno, co si přeješ. Miluje, když lidem dáváš svoje dary a ve vteřině, kdy to uděláš, ti jde na ruku.

Uviděl jsem, jak zásadní je dělat to, co miluju. Teď v tom chci pomoct tobě.

Za léta praxe jsem sesbíral nejlepší postupy a zkušenosti od nejúžasnějších mentorů. Jsem certifikovaný životní kouč od Jacka Canfielda, pracuji s šamanismem, psychoterapií, mentalitou bohatství. Vedl jsem top podnikatele, vrcholové sportovce, ale hlavně lidi, kteří se prostě rozhodli proměnit svůj život do rovnováhy, radosti a hojnosti.

A i když jsem zvyklý na úspěch, žasl jsem, co tyhle metody dokázaly s mojí hudbou.

Z pozice neznámého písničkáře jsem se během 2 měsíců dostal k tomu, že jsem měl 20 koncertů, nahrávám desku a inspiruju tisíce lidí. Teď vše beru na novou úroveň - jdu z nuly na sto - a zvu tě:

Pojď se mnou. Rozjeď totálně vlastní vášeň a s ní svůj byznys.

To nejlepší, co dělám pro sebe, budu 3 měsíce předávat tobě. Dám ti know-how, konzultace, podporu a šanci věnovat se plně tomu, co miluješ, aby tě to víc než jen živilo

⤵︎

To vše v mém nejsilnějším online kurzu

Z NULY NA STO!

Kurz je právě otevřený

1 hodina denně

Online

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co říkají na kurz ti, kteří jím prošli

Jak mi Alex pomohl jít vlastní cestou

Olympionik a mistr světa v šermu Jiří Beran

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co tě čeká

0
témat
0
týdnů
0
zoom callů
0
osobní koučinky
0
lekcí

V tomhle intenzivním kurzu tě čeká 8 modulů, se kterými rozjedeš svou vášeň a znásobíš příjem.

Každý týden otevřeme v uzavřené členské sekci 1 nové téma, dostaneš k němu 3-4 nakopávající lekce a skupinový zoom call se mnou a dalšími účastníky. Plnění úkolů ti zabere 1 hodinu denně.

Budeš plně žít tím, co miluješ

Ať se věnuješ své vášni profesně nebo nad tím jen uvažuješ, nic tě neosvobodí víc, než když se každý den vědomě zaměříš na věc, která tě pohání a kterou přinášíš světu. Díky kurzu namíříš pozornost na to hlavní, a to ti dodá sílu, chuť do života a akčních kroků.

Znásobíš svůj příjem

Tenhle kurz má 2 hlavní cíle - dělat to, co miluješ, a tvůj zisk. Výměna energií (práce a peněz) je zásadní, a nikdy ze sebe nevydáš plně to, co máš, pokud nebudeš mít opravdové finanční zajištění a svobodu. K tomu tě kurz povede.

Získáš ten nejlepší mindset a začneš přitahovat zákazníky a pomoc

Nejzásadnější na celé práci je nastavit způsob myšlení a obklopit se takovou energií, která vede ke splnění tvých cílů. Není to vymývání mozku, ale přímo jeho výplach - všech starých přesvědčení a vzorců, které ti neslouží. Jakmile to uděláš, získáš okamžitě mnohem víc zákazníků a podporovatelů a celý vesmír ti začne pomáhat.

Objevíš své jedinečné know-how, jak uspět a jak znásobit zisky

Na této cestě ti dám nejsilnější postupy a budu je s tebou konzultovat. V kurzu získáš věrné podporující parťáky. Ale vycházet budeme naprosto z tebe a díky mým metodám najdeš své unikátní know-how právě v sobě. Tak zjistíš naprosto přesně, které kroky udělat a získáš s nimi opravdový úspěch.

Inspiruješ a nadchneš své okolí

Budeš jako pochodeň, která září do srdcí druhých a která jim přináší šťastnější a naplněnější život. Díky tomu k tobě lidi sami začnou chodit a s radostí ti dají energii a peníze, které si zasloužíš.

Představ si, jak zrovna děláš to, co miluješ, cítíš naplnění a klid. Víš, že to je tvůj smysl života, že jsi tam, kde máš být. Přicházejí k tobě lidé, kteří jsou hluboce vděční za tvou práci, inspiruješ a obohacuješ jejich život.

Cítíš nadšení a chodí ti víc a víc peněz.
Přicházejí další nápady a inspirace. Zažíváš víc a víc radosti a na účtu máš plno peněz. V klidu, pohodě a lásce tvoříš, rozdáváš radost a své nejlepší dary dál. Cítíš blaženost. Jsi tam, kde máš být.

Takový život stojí za to.

Chce to jen kuráž...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Spolupráce s Alexem nejen naplnila má očekávání, ale ohromně je překročila. Našla jsem v sobě pravý důvod, proč jsem se obávala nového podnikatelského záměru. Nebyl to strach z neúspěchu, ale z toho, jak mě to časově zatíží – můj čas je pro mě totiž po letech workoholismu hodně důležitý.

Díky Alexovi jsem obavy i překážky překonala a vydala se na cestu, která mi teď vytváří pasivní příjem. Je to naprosto zásadní krok v mém životě, a nejen to - díky Alexovi jsem poznala úžasné postupy, se kterými je to všechno snazší uskutečnit. Děkuji!
Markéta Komárková, Qreal – ředitelkawww.qreal.cz
Alex předává zásadně postupy, které pro něj nejvíc fungují, a i mně pomohl řadu z nich úspěšně uvést do praxe. Jde o techniky, které pomáhají nejen ke zefektivnění práce, ale hlavně k nápravě nefunkčních nastavení uvnitř nás. Zažila jsem díky němu řadu AHA momentů a spolupráce s ním je vždy podtržena pohodovou atmosférou. Doporučuji každému, kdo chce využít svůj vnitřní potenciál pro ještě lepší výsledky.
Klára ŠmídováKoučka a lektorka osobního rozvoje
Alex mě opravdu "nakopnul" správným směrem. Neuvědomoval jsem si, kolik zbytečností jsem dřív dělal a teď dokážu mnohem lépe plánovat práci, určit, co je zásadní a co můžu nechat být nebo předat někomu jinému. Po setkání s ním můj podnik během několika měsíců vyrostl a otevřeli jsme další pobočku. Spolupráci s Alexem proto doporučuji každému, kdo chce posunout své podnikání na další úroveň a ušetřit drahocenný čas.
Jan Švec, majitel sítě pizzerií U veverkywww.uveverky.eu

V kurzu vtělíš do života
8 velkých témat

 • 1
  MINDSET PRO TVŮJ MAXIMÁLNÍ ÚSPĚCH
  Tvůj úspěch nezávisí na vnějších okolnostech, ať jsou to korona opatření, ekonomika nebo co jiného. Závisí jen na tvém vnitřním nastavení. Nejde ale jen o „změnu myšlení“, jde o totální výplach mozku v nejlepším smyslu – aby tvá vize byla tvým novým přesvědčením. Naprosto jasně jí zformuluješ, získáš přesnou představu, co chceš a za čím další 3 měsíce půjdeš. A nasměruješ celou svou pozornost svým vysněným směrem.
 • 2
  MONEYSET - OTEVŘI PROUD HOJNOSTI
  Získáš ještě pozitivnější náhled na peníze a bohatství, který ti pomůže finančně uspět a žít v nadbytku. Protože kdo nežije v hojnosti, nemůže ze sebe vydat to nejlepší světu. Aby tvé skutečné dary mohly pomáhat druhým, nastavíš svou práci tak, že bude přinášet největší hodnotu těm, kteří jí ocení a potřebují.
 • 3
  AKČNÍ KROKY - USPĚJ NEBO USPĚJ
  Aby byl úspěch rychlý, potřebuješ jednat. Potřebuješ se ale naučit nedělat zbytečné kroky, jen ty zásadní, které nesou ovoce. V tomhle kurzu pak získáš silné návyky, jak dělat věci, které jsou opravdu účinné, přijdeš na nejlepší nové nápady a už v prvních týdnech je vtělíš do života.
 • 4
  KLID I ZA BOUŘE - JÁDRO ÚSPĚCHU
  Ve chvíli, kdy chceš nejvíc přidat, potřebuješ ubrat. Tuhle radu naprostá většina lidí nepoužívá, přitom právě to ti nejvíc pomůže uspět. Když se naučíš rozpoznat pravou chvíli ke zklidnění, najednou jakoby samy k tobě přijdou ty nejúžasnější výsledky. A ty se budeš jenom usmívat.:-)
 • 5
  SELFKOUČINK - PLNĚ OSVOBOĎ SVŮJ POTENCIÁL
  Jedna z nejsilnějších metod, které na sebe používám, je self-koučink. Právě ty si totiž dokážeš dát tu nejlepší zpětnou vazbu. Bez servítek nebo tajení čehokoli. Když začneš pravidelně používat sebe-koučink, dosáhneš toho, co by jinak trvalo léta, za pouhé měsíce nebo týdny.
 • 6
  UČIŇ NEMOŽNÉ - Z10TINÁSOB VÝSLEDKY
  Problém většiny je, že chce věci zlepšit o pár procent. Ty potřebuješ uvažovat úplně jinak. Potřebuješ se okamžitě zaměřit na to, jak dosáhnout ideálních výsledků a právě to ti dá potřebný nadhled pro vysněný úspěch.
 • 7
  POMOC DRUHÝCH
  Co naprosto podceňujeme, je pomoc. Máme strach "si říct". Přitom sami nikdy nedojdeme tak daleko jako s podporou. Představ si pěší přechod Alp. Jak to půjde, když budeš sám? A jak, když řekneš o pomoc průvodci?
 • 8
  INSPIRUJEŠ SVĚT
  Nejzásadnější bod, který osvobodí tvůj potenciál, je to, jak inspiruješ druhé. Pokud jen skromně děláš, co máš, fajn. Ale pokud záříš jako pochodeň a šíříš světlo do srdcí lidí, pak děláš něco neobyčejného a oni i vesmír tě za to rádi odmění. Získáš vše, co doopravdy chceš.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jaká je cena

Nabízím ti teď svůj nejsilnější kurz a 3 měsíce mé osobní podpory, kdy tě budu inspirovat, motivovat, předávat účinné metody, půjdu s tebou do akce a dodám ti kuráž taky mou cestou, výzvami a úspěchy. Na konci rozhodně dojdu z nuly na sto, možná i víc, a TY TAKY.

Pokud do toho půjdeš teď a naplno.

Protože tvůj úspěch je v tobě právě teď. Pojď se mu otevřít, procítit ho, odvážit se a čtvrt rok svého života fakt zamakat na tom, co je ti nejbližší.

Tenhle svůj nejsilnější 3měsíční projekt si cením na

70 888,- Kč

Právě teď ti ho ale otevřu za sníženou cenu.

Svůj nejsilnější tříměsíční projekt ti teď dám za 
35 888,- Kč

I tuhle sníženou cenu jsem si původně představoval vyšší, ale takhle je adekvátní, abych dostal nazpět energii, kterou ti vydám, a zároveň ty získáš maximum podpory a nebudeš to brát na lehkou váhu.

Je ideální na to, aby nešlo couvnout. Vyzývá tě k tomu, sebrat odvahu a jít. To, co dostaneš, je nepoměrně vyšší, je to jedna ku stu!

Šance je jen teď.

Kurz otevírám jen pro 10 lidí.

Aby cesta měla vážně smysl a každý účastník měl mou přímou osobní podporu.

* Kurz bude příště za mnohem vyšší částku, takže neváhej a pojď.

A POZOR! ⤵︎

Proč jít s Alexem z nuly na sto

Průvodkyně na cestě vědomého ženství Tereza Těšínská

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přihlášky se uzavírají 21.11. Zbývá:

Pokud vstoupíš v předprodeji do 07.11., dám ti za rychlost ještě V.I.P. dvoudenní živý seminář v prostředí luxusního hotelu 

Z NULY NA STO MASTERMIND. 

Později ho bude možné dokoupit už jen za 5 000,- Kč. Více informací k mastermindu níže. 

Proč jít s Alexem z nuly na sto

Průvodkyně na cestě vědomého ženství Tereza Těšínská

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ke kurzu navíc dostaneš tyto BONUSY

BONUS 1: Tři osobní koučinky

Pro maximální podporu ti ke kurzu dám ten nejsilnější bonus - ve 2., 5. a 8. týdnu se spojíme na osobní koučink, ve kterém ti pomůžu posunout tvůj projekt a výsledky.

3 koučinky v hodnotě 9 000 Kč získáváš ZDARMA

BONUS 2: Tři motivační videa

Pokud se bojíš, že od některých věcí utíkáš nebo do nich časem přestáváš jít naplno, tak přesně na to jsem připravil 3 tematická motivační videa. Vím, že tě totálně nakopnou a podpoří právě ve chvíli, kdy se bude "lámat chleba".

3 videa v hodnotě 600 Kč získáváš ZDARMA

BONUS 3: Intenzivní pracovní skupina

Staneš se součástí týmu, který nebude jen o sdílení příspěvků na fb, ale bude pracovní skupinou. V tomhle kurzu půjdeme opravdu naplno a proto když se před druhými zavážeš k akčním krokům a budeš v úzkém kruhu naprosto stejně zaměřených lidí, posuneš se mnohem rychleji a výrazně dál.

Pracovní skupina má nevyčíslitelnou hodnotu a tuto podporu je možné získat jedině účastí v kurzu.

A pokud chceš vzít svou vášeň
ne z 0 na 100, ale rovnou na 1000

Nabízím ti jedinečnou možnost - spolu s kurzem můžeš pořídit dvoudenní živý seminář v prostředí luxusního hotelu

Z NULY NA STO MASTERMIND. 

Když odhodlaně půjdeš a budeš se věnovat své vášni, chci ti dát možnost živého intenzivního setkání. 2 dny můžeme v krásných prostorách Hotelu Kouty v nejužším kruhu řešit posun tvého podnikání a tvé práce. Zaměříme se na to, jak svou činnost dostaneš ještě o level výš.

A nejenže budeš mít skvělou pracovní atmosféru, ale bude o tebe i postaráno - hotel se nachází uprostřed krásné přírody, akce bude velmi osobní a v ceně V.I.P. retreatu je zajištěné i ubytování a strava.

Tento V.I.P. Mastermind má ohromnou hodnotu, zahrnuje 12 hodin intenzivní práce na tvém projektu, ubytování a stravu. Proběhne na konci našeho kurzu a pořídit ho mohou pouze účastníci kurzu Z nuly na sto. Retreat stojí 5 000,- Kč a je na něm omezený počet míst.

Tento V.I.P. dárek v hodnotě 5 000 Kč můžeš získat jen teď v předprodeji a jen do 07.11.2021

Možná tě napadá...

Co když neznám svou vášeň nebo si nejsem jistý?

Pokud s tebou kurz rezonuje, ale ty své téma nevíš nebo máš nejistotu, můžeme se spojit, posunout se v hledání tvého tématu a říct si, jestli je kurz pro tebe. Napiš mi na alex@alexejbycek.cz a domluvíme se na 20minutovém callu.

Vím, co chci, ale zatím na sebe nepodnikám nebo jsem v začátcích. Vadí to?

Pokud znáš svou oblast nebo téma, pak je kurz pro tebe. Ať už máš rozjeté podnikání a chceš ho posunout na vyšší level, nebo začínáš a přeješ si jít tou nejpřímější cestou k úspěchu, kurz ti jednoznačně pomůže.

Souvisí to s online marketingem? Budu potřebovat nějaké schopnosti a znalosti?

Kurz nesouvisí s online marketingem a jediné, co budeš potřebovat, je znát svůj směr a mít odvahu. Ve všem ostatním tě povedu.

Kolik času na to budu reálně potřebovat?

Reálně je třeba mít v průběhu kurzu 1-2 hodiny na každou lekci. Týdně jsou 4 lekce + 1 zoom call, ve zbylých dnech můžeš "dohnat" resty anebo svou práci zintenzivnit. Pokud si ale nechceš vyhradit minimálně 1 hodinu denně, nemá pro tebe účast smysl. Bude to intenzivní cesta, která přinese ty největší výsledky. Pokud do toho chceš, musíš říct jasné "ano". Přístup "možná to zkusím" tady nefunguje.

Můžu kurz pořídit na splátky?

Ano, kurz je možné zaplatit buď rovnou nebo na 3 splátky.

Mám strach, že to nedám...

Strach, že do něčeho půjdeš a nevíš, jestli na to máš, je ten nejlepší motor. Není potřeba se v něm utápět, ale bez výjimky všichni, kdo v životě dosáhli něčeho výjimečného, tenhle strach znají jako svého parťáka. Na téhle cestě jsem tu pro tebe, podpořím tě nejen metodami, ale i psychicky a přátelsky. A nakonec právě tenhle tým, kterého se teď můžeš stát součástí, tě nejvíc nakopne k rozjezdu, o jakém už roky sníš.

Pro koho je spolupráce s Alexem

Parkourista, podnikatel a youtuber s více než 900 000 odběrateli Tary

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Alex předává to nejdůležitější, co se během cesty osobního rozvoje můžete dozvědět. Dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroje k transformaci svého života.
Zuzana VěchtováLektorka Čchi-kung, konzultantka Feng Shui

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tvá šance je teď

Roky jsem odkládal to nejcennější ve svém životě na druhou (nebo pátou) kolej. Teď vím, že je to nesmysl.

Neexistují nevhodné podmínky, existuje jen šance jít do své vášně, vysněného života a peněz, které si zasloužíš - PRÁVĚ TEĎ.

Dávám ti kurz v reálné hodnotě přes 70 tisíc a dalších 9 600 v bonusech. Celkově tak za materiály v hodnotě 80 588 teď zaplatíš 35 888,- Kč. Je to tvůj závazek k tomu uspět, tvé rozhodnutí, že to dáš.

Jediné měřítko je tvá ochota uvěřit, že na to máš.

Žádná vnější omezení nehrají roli - i v těch nejtěžších obdobích v dějinách se lidé pouštěli do své vášně, získávali ohromný obdiv, inspirovali, vydělávali si tím peníze a překonávali všechna „ale" ve své hlavě i od svého okolí.
Ty na to máš a je to jen o tom říct své svobodné a smělé „ano".

Lepší čas neexistuje

Proto se odvaž a

⤵︎

Přihlášky se uzavírají 21.11. Zbývá:

Napadla tě nějaká otázka? Potřebuješ si něco ujasnit? Ptej se mě emailem na alex@alexejbycek.cz