SPOLU V ZÁZRAKU

Projev své pravé Já - napoj se na proud
radosti a sebelásky.

 • Chceš v současném dění najít svůj střed? Své místo klidu a radosti, kam žádný strach nemůže?
 • Cítit pravidelnou podporu, která je na cestě tak důležitá?
 • Být sama sebou - divoká, spontánní, radostná - projevovat se přirozeně tak, jak cítíš, a nestydět se za to?

Tak pojď,

brána je otevřená

Jsme Alex a Tereza, a s velikou radostí pracujeme s lidmi v živých i online transformačních kurzech. Prošlo jimi už na 700 lidí, a to nás plní radostí a inspirací! Víme, že právě za současných podmínek má osobní rozvoj největší smysl.

MÁŠ VELKOU ŠANCI K RŮSTU PRÁVĚ TEĎ

Spolu v zázraku je mezi našimi projekty naprosto výjimečný. Neučí, "jak něčeho dosáhnout", ale přistupuje k tobě rovnou z pozice, že tvé pravé Já už je probuzené - že JSI sama sebou - a podporuje tě v tom, abys takhle žila a CÍTILA SE každý den.

Také víme, že probouzení lidí k lepšímu a láskyplnějšímu životu dochází ve velkém skrze ženy. Proto je tento program zaměřený na ženy, a má atmosféru velké podpory, vzájemnosti a radosti.

Procházíme teď všichni řadou výzev - a my víc než kdy dřív chceme poskynout velkou podporu každému, kdo o ní stojí. Cílem je bod, kdy plně vnímáš svou hlubokou vnitřní pravdu, a je pro tebe důležitější než jakékoli vnější dění.

Je to nesrovnatelné s čímkoli, na čem jsme dosud pracovali.

Jde o cestu, kdy se společně napojíme na "proud".

Proud života, produ vnitřního klidu, proud radosti, která je dostupná nehledě na jakékoliv vnější okolnosti.

Tenhle proud ti teď nabízíme
v programu Spolu v zázraku

Kde, kdy, jak ...

Online program s naší podporou

Program je otevřený trvale

Zahrnuje 1 lekci + 1 nové cvičení týdně

Konkrétně

 • Získáš nadhled a klid
  Poznáš svou moudrost a budeš důvěřovat sama sobě, vesmíru a životním událostem, které tě učí. Začneš vnímat svou životní situaci z pozice posvátného klidu, světla, lásky.
 • Naladíš se na svou vnitřní moudrost.
  Ještě víc si uvědomíš, odkud a kam kráčíš, a co máš doopravdy v které situaci dělat. Získáš jistotu v sobě, která bude s každým dnem a týdnem sílit.
 • Naladíš se na svou jedinečnou Cestu a začneš jí vědomě tvořit
  Poznáš, jak moc dokážeš proměnit sebe a své okolí. Budeš rozumět tomu, co se děje, a proto budeš mnohem víc v pohodě. Naučíš se tvořit svou realitu a uvidíš DŮKAZY svého tvoření.
 • Zjistíš, že překvapení, radost, nadšení, úúdiv, divokost a vášeň JSOU tvá životní cesta!

Zkus se nacítit na své pravé Já.

Sedíš na svém oblíbeném místě, jsi klidná, zároveň v naprostém úžasu. Vše kolem je TOLIK nádherné. "Teď jsem sama sebou." říkáš si. Zavíráš oči a na tvé tváři se rozprostírá úsměv. Tvůj vnitřní pocit, tvé vztahy, tvůj život, vše se pročistilo. Už nedržíš kontrolu. Posíláš lásku a podporu svému minulému já a vzkazuješ: "Neboj, všechno je v pořádku, jen pojď."

To je život, který za to stojí,
a přesně k takovému životu tě zveme:

Jak na tom budeme pracovat?

Každý týden ti přijde 1 inspirace v podobě nového postupu, meditace nebo webináře - vždy s patřičným vysvětlením, abys vše co nejvíc využíla do svého každodenního života.

Budeš tak mít 4-5 praktických inspirací měsíčně, a k tomu získáš bezpečný prostor pro tvé dotazy, komentáře a sdílení - na mailu a v uzavřené facebookové skupině, kde je řada zkušených podobně naladěných lidí.

Každý měsíc má jedinečné téma, v souladu s výzvami, které nejvíc potřebujeme řešit.

Náš záměr je podpořit tě, abys pořád byla ve své síle a projevovala se přesně taková, jaká se cítíš být. Víme, jak moc je taková podpora důležitá a že díky tomu vše zvládneš mnohem snáz, než když jsi na té cestě sama nebo jen s příležitostnou podporou.

Téma na červen: Rodové linie a mé nové Já

Alex předává to nejdůležitější, co se během cesty osobního rozvoje můžete dozvědět. Shrnuje a jasně vysvětluje, jak naleznete vnitřní klid, vyšší smysl života, a jak dosáhnete svých cílů.

Dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroje k transformaci svého života.

Zuzana Věchtoválektorka Čchi-kung, konzultantka Feng-Shui

Pro mě osobně byla spolupráce s Terezkou začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem a naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání. Ale to, co její kurz nakonec obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, účastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Terezčina práce mi ukázala nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou; dala mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty už nesejdu.

Spolupráci s Terezkou doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.

Radka Veseláúčastnice kurzu Probuzení vědomé ženy

Proč potřebuješ nás?

Považujeme za důležité říct, že nic nemůžeme udělat za tebe. Dáme ti ty nejlepší postupy, které známe, a naší podporu z celého srdce,

ty kroky ale potřebuješ dělat ty.

Protože jedině tak se můžeš dostat od života, kde jsou starosti a strachy běžnou záležitostí, k životu, kde vnímáš skoro jenom radost a cítíš hluboký smysl v tom, že jsi tady.

Terezčin kurz jsem zpočátku brala zejména jako možnost dopřát si nějaký čas jen pro sebe, a zároveň jsem doufala, že se dostanu blíže sama k sobě a ke své vnitřní síle. Je udivující, jaké emoce může vyvolat setkání s cizími ženami, které však mohou být svým osudem, svou otevřeností a upřímností bližší, než lidé, v jejichž blízkosti se vyskytujeme denně.

Pod citlivým přístupem Terezky praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.

Výsledek? Dva měsíce po absolvování kurzu za neutuchající podpory všech zúčastněných jsem dokázala odejít ze vztahu udržovaného vyvoláváním strachu a viny, stala jsem se „tvůrkyní svého života“, která už nechce sejít z vlastní cesty. Nečekaným darem je změna chování mého syna a jeho zvyšující se sebedůvěra v sebe sama. Asi zrcadlí maminku. 🙂 Terezko, děkuji.

Jana Dvořákováúčastnice kurzu Probuzení vědomé ženy

Mala som kopu zážitkov, veľmi cenných, miestami mňa veľmi udivujúcich, že toto sa dá a tak ľahko - a hlavne som ich vyskúšala. Lebo občas čosi prečítame, povieme si OK, ale nespravíme to... Tým, že som bola v kurze, som sa zahryzla a povedala si, že idem do toho naplno. A vyšlo to, bola to úžasná cesta!

Ja teda už sa sebarozvoju venujem celkom dlho, ale toto bolo ako našité na mňa - i keď sa mi ťažko rozhoduje a nevydržím u ničoho dlho, tu som si vytvorila slušný návyk!

Veľmi veľmi pekne vám ďakujem, aj za vás, že toto robíte a veľmi dobre to robíte 😀 Prajem vam krásny život, ako je teraz ten moj 😉

Maria Kováčikováúčastnice kurzu Zamiluj se do života

Jak přesně program probíhá?

Registruješ se do online členské sekce, kde se jednou týdně budou zpřístupňovat nové postupy, meditace či webináře. Každé pondělí ti přijde email, ve kterém tě upozorníme na novou lekci.

Každý měsíc má jedinečné téma, takže ti program pomůže snáz projít životními výzvami v průběhu času. A pro sdílení zkušeností, šíření inspirace a řešení problémů je tu uzavřená facebooková skupina (ve které jsou pouze účastníci programu) a my jako tvůrci jsme k dispozici také na emailu.

Podívej se, jak to vypadá uvnitř:

Cena?

V programu najdeš každý měsíc nové téma, 4-5 inspirativních lekcí, a získáš neustálou podporu tvůrců a dalších účastníků ve facebookové skupině a na mailu.

Jde o program s dlouhodobou vzájemnou podporou a hluboce transformačním účinkem. Protože ho chceme zpřístupnit opravdu každému, kdo chce jít cestou zázraků, rozhodli jsme se pro cenu 199 Kč za měsíc (platíš vždy za jeden další měsíc a členství můžeš kdykoliv ukončit).

Za členství teď zaplatíš 199,- Kč.

Pro srovnání - za tuhle cenu dostaneš 1/5 nádrže benzinu, 1 hodně levné boty nebo 4 skleničky vína.
Anebo se tu částku můžeš rozhodnout investovat DO SEBE a svého posunu k opravdu šťastnému a spokojenému Já.

Za 1 Kč lze do sekce vstoupit do 31.12. 23:59, tedy ještě:

Děkuji, Alexi, za úžasný program! Teď zakouším spoustu nových věcí. Konečně věřím svým snům a tu krásnou jistotu cítím ve svém srdci.
Zároveň jsem mnohem víc v klidu a vnitřně spokojenější, přesvědčená o tom, že všechno je možné. Přestaly mě vyvádět z míry pochybovačné myšlenky, moje i druhých lidí, a už se ani nebojím mluvit o svých touhách a snech. Žiju je každý den a vím, že všechno je možné.

Vůbec dělám teď věci, které by mě dřív ani nenapadly, protože mi všichni říkali, že to nemůžu zvládnout... jenže já můžu a postupně všem dokazuji, že zvládnu mnohem víc, než mi přisoudili. Děkuji za všechna tvá povzbuzení a postupy. Dostala jsem se od života, kde jsem měla pocit, že nic nemá smysl, k opravdové radosti a sebelásce.

Alena Dvořáčková ml.

Ptáš se...

 • Jak je to náročné časově?
  Každá lekce obsahuje výklad spolu s konkrétním postupem, meditací nebo webinářem. Zabere ti asi 20-60 minut na první "projití" a pak vše můžeš aplikovat v běžném životě. Můžeš vše samozřejmě „prolétnout“ i rychleji, a naopak pro případ nestíhání jdeme klidným radostným tempem jedné lekce týdně.
 • Když se přihlásím, jak dlouho musím být v programu?
  V programu jsi tak dlouho, dokud cítíš, že ti to prospívá. Zaplatíš vždy jen další měsíc, a pokud budeš mít pocit, že dál jít nechceš, můžeš kdykoliv členství ukončit. Je to na tobě a tvé touze jít spolu v zázraku.
 • Můžu se k materiálům vracet?
  Všechny lekce, které jsi absolvovala, ti zůstanou k dispozici. Nové se vždy zobrazují na hlavní stránce programu a přijde ti o nich informace mailem. Ty starší se ukládají do archivu, kde je můžeš vždy dohledat.
 • Co s vámi můžu konzultovat?
  K programu patří naše podpora. Týká se probíraných témat a tvého postupu v nich. Samozřejmě se můžeme bavit o tom, co zrovna v životě řešíš. Členství v programu ale nenahrazuje podporu terapeuta a nejde o hloubkové řešení problémů, které nesouvisí s programem. Za tím účelem zvol individuální konzultace.
 • Funguje to doopravdy?
  Funguje to tak moc, jak moc do toho půjdeš. Jsou lidi, kteří zasvěceně mluví o spoustě věcí, ale nic nepraktikují. A pak jsou lidi, kteří nejsou tak vzdělaní, ale každý nový poznatek jdou hned dělat v praxi. Nemusíme říkat, kteří z těchto dvou jsou šťastnější 🙂 Tenhle program je celý výzvou, aby ses pustila do praxe. Skrze velmi jednoduché věci, které mají tu největší moc změnit tvůj život.

Když se přihlásíš teď, dostaneš navíc tyto BONUSY

BONUS – Materiály k sebeléčení

Pokud do kurzu vstoupíš teď, dostaneš jako dárek 5 materiálů k sebeléčení, které jsme procházeli v únoru (jde o meditace, postupy a inspirace). Řekli jsme si, že jsou velmi přínosné pro posílení imunity i psychické pohody, a tak je v aktuální situaci rádi sdílíme jako bonus.

Sebeléčení získáváš s láskou ZDARMA 🙂

BONUS – Rozšířená podpora

Členstvím v programu dáváš najevo, že chceš jít cestou k opravdu šťastnému životu, proto ti dáme velikou podporu včetně přednostních pozvánek na naše akce, slev na naše produkty a služby, a soutěží o užitečné osobně-rozvojové dárky.

Podporu získáváš s láskou ZDARMA 🙂

BONUS – Členství v uzavřené facebookové skupině

Staneš se součástí komunity lidí, která prochází stejnou cestou. Můžeš zde sdílet své dojmy, pocity, výzvy i úspěchy. Když to uděláš, zaručeně dostaneš zpětnou vazbu, načerpáš inspiraci a zjistíš, že v ničem rozhodně nejsi sama 🙂 Skupinu můžeš využívat po celou dobu účasti v členské sekci.

BONUS je možné získat jedině vstupem do členské sekce.

Navíc jako dárek pro nás všechny

Zasadíš strom

Žijeme v době změn. Jednou z nich je uvědomění, že MY máme zodpovědnost za to, jak se chováme ke svým životům a okolí. Chceme podpořit Zemi a život na ní, a tak z každé vaší platby pošleme část organizaci sázející nové stromy v Česku Domov pro stromy (Home for Trees z.ú.). Díky tvé objednávce zasadí Home for Trees nový strom!

Opravdu hodně moc mi pomohlo sdílení ve facebookové skupině. Vědomí, že mohu být „mezi svými“, kteří mi bezezbytku rozumí a podporují se navzájem – to bylo ohromně důležité. Od začátku jsem k těm lidem cítila značnou důvěru a neměla problém se s něčím svěřit. A to mi opravdu pomohlo.

Dana Vlkováúčastnice kurzu Zamiluj se do života

Úžasný byl nejen samotný kurz, ale také to propojení celé skupiny. Jak někdo něco sdílel, tak mě to dalo opravdu hodně – číst ty příběhy a reakce. Člověk mnohem více cítí, že není sám. Že jsme všichni propojení.

Jsem šťastná, že jsem do toho šla. Alexi, odvedl jsi skvělou práci.

Veronika Šavelováúčastnice kurzu Zamiluj se do života

Ještě po několika měsících cítím takový klid v srdci. To je to hlavní, co mi dal Terezčin kurz - klid. Naplnila jsem si své „kalíšky“ sebeúcty... ženství... prostě je tam změna a některé pocity nebo vjemy nemůžu popsat ani uchopit, prostě to tam je. Ještě jednou ti moc děkuju Terko a všem holkám, jste všechny úúúžasné. 🙂

Jaroslava Kirethováúčastnice kurzu Probuzení vědomé ženy

Alexi, Tvůj kurz byl naprosto úžasný, dokonce bych řekla, že jeden z nejlepších, co jsem měla možnost absolvovat. Je to i tím, že miluji tuto cestu a kurz byl dělaný jak pro mě 😀 V první chvíli kdy jsem na FB viděla upoutávku, tak mě to lákalo, ale podceňovala jsem tě...

Kurz byl totiž naprosto nad moje očekávání! Spíše jsem tipovala, že to budou afirmace atd. – tak, jak to je ve spoustě jiných kurzů. Ale silně jsem se spletla, kurz byl věcný, cvičení jednoduchá, ale naprosto geniální a tvé vedení – takové jsem v jiných kurzech nezažila. To, že jsi díky naším sdílením na facebooku dokonce hned přetáčel a upravoval některé lekce, a pak v průběhu kurzu ty webináře – bylo to úžasný, pro tebe určitě časově hodně náročné, ale bylo to jak šité na míru. Je z toho opravdu cítit, že lidem pomáháš. Mooooc DĚKUJI.

Klára Ticháúčastnice kurzu Zamiluj se do života

Pojď na cestu zázraků TEĎ

Být plně sama sebou JE REÁLNÉ. Sami jsme dřív měli spoustu starostí - se vztahem, existenčními a dalšími problémy - a nakonec jsme vlastním úsilím došli k tomu, že se celé dny skoro jenom radujeme a žijeme své štěstí (a to dokonce i v karanténě (-: )

Funguje to přesně tak moc, jak moc do toho půjdeš. Zrovna nedávno mi psala paní, které po roce spolupráce se mnou ukončili léčbu roztroušené sklerózy! Tereze píšou ženy s vyléčenými vztahy. Lidé lépe zvládají vztahy s rodiči a dětmi. Prostě vidíme, že zázraky se dějí všude kolem nás, a naším posláním je rozšířit tohle vědomí: Že máš moc za libovolných podmínek proměnit svůj život.

Teď se buď můžeš vymlouvat, že není ta pravá chvíle. Anebo se můžeš odvážit a proměnit svůj život k nepoznání. Je to TVÁ CESTA LÁSKY, tvá cesta "k úsměvu Buddhy", a máš jí na dlani.

PODÍVEJ SE DOVNITŘ A UVĚŘ. Pravá chvíle... je teď.

Za 1 Kč lze do sekce vstoupit do 31.12. 23:59, tedy ještě:

Napadla tě nějaká otázka? Potřebuješ si něco ujasnit? Ptej se nás emailem na alex@alexejbycek.cz nebo tereza@terezatesinska.cz