ROK 2020

SPOLU V ZÁZRAKU

Projev své pravé Já - napoj se na proud
radosti a sebelásky.

 • Chceš projevit naplno své pravé Já? Doopravdy se přijmout a ještě víc si užívat každý každičký den?
 • Cítit pravidelnou podporu, která je na cestě tak důležitá?
 • Být sama sebou i před druhými - nestydět se za to a naopak projevovat svou přirozenou krásu?

Tak pojď,

magická brána se otevírá

Jsme Alex a Tereza, a s velikou radostí jsme s vámi pracovali už na několika transformačních kurzech, kterými vás prošlo na 500! Je to neuvěřitelné, inspirující, a o to víc se těšíme na další úžasnou cestu!

JSI DOKONALÁ PRÁVĚ TEĎ

Spolu v zázraku je mezi našimi projekty naprosto výjimečný. Neučí, "jak něčeho dosáhnout", ale přistupuje k tobě rovnou z pozice, že tvé pravé Já už je probuzené - že JSI sama sebou - a podporuje tě v tom, abys takhle žila a CÍTILA SE každý den.

Také víme, že probouzení lidí k lepšímu a láskyplnějšímu životu dochází ve velkém skrze ženy. Proto je tento program zaměřený na ženy, a bude mít atmosféru velké podpory, vzájemnosti a radosti.

Všichni spolu už jdeme cestou zázraků. Prošli jsme řadou výzev a zkušeností - a teď se těšíme víc než kdy dřív na tenhle program. Bude v něm velká podpora, budeme v něm reagovat přímo na tvé aktuální potřeby a výzvy. A cílem je bod, kdy už nás nebudeš potřebovat a kdy zůstane "jenom" srdečné přátelství.

Je to nesrovnatelné s čímkoli, co jsme dřív udělali.

Jde o cestu, kdy se společně napojíme na "proud".

Proud života, produ vnitřního klidu, proud štěstí a proud splněných přání.

Tenhle proud ti teď nabízíme
v programu Spolu v zázraku

Kde, kdy, jak ...

Online program s naší podporou

Po celý rok 2020 (na měsíční bázi)

Zahrnuje 1 lekci + 1 nové cvičení týdně

Konkrétně

 • Naladíš se na svou Cestu - na své jedinečné poslání
  Poznáš, jak moc dokážeš proměnit sebe a své okolí. Budeš rozumět tomu, co se děje, a proto budeš mnohem víc v pohodě. Zjistíš, jak přivolávat do života to, co si přeješ. Naučíš se tvořit svou realitu a uvidíš DŮKAZY svého tvoření.
 • Naladíš se na to, kdo opravdu jsi
  Ještě víc si uvědomíš, odkud a kam kráčíš, a co doopravdy chceš. Získáš jistotu v sobě, která bude s každým dnem a týdnem sílit.
 • Získáš nadhled a klid
  Poznáš svou moudrost a budeš důvěřovat sama sobě, vesmíru a životním událostem, které tě učí. Pohlédneš na své životní situace z pozice světla, lásky a posvátného klidu.
 • Zjistíš, že překvapení, radost, nadšení, úúdiv, divokost a vášeň JSOU tvá životní cesta!

Zkus se nacítit na své pravé Já.

Sedíš na svém oblíbeném místě, jsi klidná, zároveň v naprostém úžasu. Vše kolem je TOLIK nádherné. "Teď jsem sama sebou." říkáš si. Zavíráš oči a na tvé tváři se rozprostírá úsměv. Tvůj vnitřní pocit, tvé vztahy, tvůj život, vše je v souladu. Už nedržíš kontrolu. Posíláš lásku a podporu svému minulému já a vzkazuješ: "Neboj, všechno je v pořádku, jen pojď."

To je život, který za to stojí,
a přesně k takovému životu tě zveme:

Jak na tom budeme pracovat?

Každý týden ti přijde 1 inspirace v podobě nového postupu, meditace nebo webináře - vždy s patřičným vysvětlením, abys vše co nejvíc využíla do svého každodenního života.

Budeš tak mít každý měsíc k dispozici 4-5 nových praktických inspirací, a k tomu najdeš bezpečný prostor pro tvé dotazy, komentáře a sdílení - na mailu a v uzavřené facebookové skupině, kde bude řada zkušených a podobně naladěných lidí.

Navíc bude mít každý měsíc své jedinečné téma, podle potřeb naší společné cesty, v souladu s výzvami, které budeš nejvíc potřebovat řešit.

Náš záměr je totiž podpořit tě, abys pořád byla ve své síle a projevovala se přesně taková, jaká se cítíš být. Víme, jak moc je taková podpora důležitá, a že díky tomu vše zvládneš mnohem snáz, než když jsi na té cestě sama nebo jen s příležitostnou podporou.

Alex předává to nejdůležitější, co se během cesty osobního rozvoje můžete dozvědět. Shrnuje a jasně vysvětluje, jak naleznete vnitřní klid, vyšší smysl života, a jak dosáhnete svých cílů.

Dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroje k transformaci svého života.

Zuzana Věchtoválektorka Čchi-kung, konzultantka Feng-Shui

Pro mě osobně byla spolupráce s Terezkou začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem a naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání. Ale to, co její kurz nakonec obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, účastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Terezčina práce mi ukázala nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou; dala mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty už nesejdu.

Spolupráci s Terezkou doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.

Radka Veseláúčastnice kurzu Probuzení vědomé ženy

V kurzu tě čekají 3 zásadní témata:

 • NITKY ŽIVOTA
  Zjistíš přesně, kde se v současnosti ve svém životě nacházíš, jak se cítíš, z čeho vycházíš a co vlastně dále chceš. I když se to zdá jako něco, co je "přece jasné" (a dokonce to možná znáš i z jiných kurzů), tady jde o zcela nový přístup, který není o sepisování desítek informací, ale o procítění toho, co ve svém vědomí a podvědomí nosíš.

  Těm, kteří už některým mým kurzem prošli, dodám, že tento modul je v režii Terezky a půjde o zcela nový přístup, který mě samotného ohromně posunul!
 • DŮVĚRA A RADOST
  Naladíš se na ty nejdůležitější emoce ve tvém životě - na důvěru vesmíru a sobě, a na radost, kterou prostě potřebujeme pěstovat a věnovat se jí, pokud chceme vědomě přivést svůj život do pohody, světla a lásky.

  Rozpomeneš se, že nejdůležitější osoba na celém světě jsi TY. A v praxi, den za dnem, krůček za krůčkem, naplníš svůj život radostnými pocity a zážitky.
 • ŽIVOT V ZÁZRAKU
  V tomto posledním týdnu se plně probudíš do radosti. Uvidíš, jak dokážeš pracovat se svým životem a světem, ve kterém žiješ - jak se drobné i větší touhy začínají naplňovat. Vzpomeneš si, že dokážeš štěstím i plakat, a konečně zas uvěříš tomu, že vesmír je dobrý, a že jsme tady JENOM PROTO, abychom si užívali tvoření a radost.

  Zní to jednoduše, a takhle jednoduché to taky je. Jen to uvidět a začít na sobě pracovat. Není jistější postup, a nejlepší je, že už po prvních pár krůčcích pocítíš výraznou úlevu a zlepšení životního pocitu. Pojď za tím a začneš žít tvůj jedinečný ŽIVOT V ZÁZRAKU.

Proč potřebuješ nás?

Považujeme za důležité říct, že nic nemůžeme udělat za tebe. Dáme ti ty nejlepší postupy, které známe, a naší podporu z celého srdce,

ty kroky ale potřebuješ dělat ty.

Protože jedině tak se můžeš dostat od života, kde jsou starosti běžnou záležitostí, k životu, kde vnímáš skoro jenom radost a cítíš hluboký smysl v tom, že jsi tady.

Terezčin kurz jsem zpočátku brala zejména jako možnost dopřát si nějaký čas jen pro sebe, a zároveň jsem doufala, že se dostanu blíže sama k sobě a ke své vnitřní síle. Je udivující, jaké emoce může vyvolat setkání s cizími ženami, které však mohou být svým osudem, svou otevřeností a upřímností bližší, než lidé, v jejichž blízkosti se vyskytujeme denně.

Pod citlivým přístupem Terezky praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.

Výsledek? Dva měsíce po absolvování kurzu za neutuchající podpory všech zúčastněných jsem dokázala odejít ze vztahu udržovaného vyvoláváním strachu a viny, stala jsem se „tvůrkyní svého života“, která už nechce sejít z vlastní cesty. Nečekaným darem je změna chování mého syna a jeho zvyšující se sebedůvěra v sebe sama. Asi zrcadlí maminku. 🙂 Terezko, děkuji.

Jana Dvořákováúčastnice kurzu Probuzení vědomé ženy

Mala som kopu zážitkov, veľmi cenných, miestami mňa veľmi udivujúcich, že toto sa dá a tak ľahko - a hlavne som ich vyskúšala. Lebo občas čosi prečítame, povieme si OK, ale nespravíme to... Tým, že som bola v kurze, som sa zahryzla a povedala si, že idem do toho naplno. A vyšlo to, bola to úžasná cesta!

Ja teda už sa sebarozvoju venujem celkom dlho, ale toto bolo ako našité na mňa - i keď sa mi ťažko rozhoduje a nevydržím u ničoho dlho, tu som si vytvorila slušný návyk!

Veľmi veľmi pekne vám ďakujem, aj za vás, že toto robíte a veľmi dobre to robíte 😀 Prajem vam krásny život, ako je teraz ten moj 😉

Maria Kováčikováúčastnice kurzu Zamiluj se do života

Jak přesně program probíhá?

Registruješ se do online členské sekce, kde se jednou týdně budou zpřístupňovat nové postupy, meditace či webináře. Každé pondělí ti přijde email, ve kterém tě upozorníme na novou lekci, kterou můžeš projít.

Každý měsíc bude mít své jedinečné téma, takže ti program pomůže snáz projít životními výzvami v průběhu roku. No a pro sdílení svých zkušeností, šíření inspirace a řešení problémů na cestě je tu uzavřená facebooková skupina (ve které jsou pouze účastníci programu) a my jako tvůrci jsme k dispozici také na emailu.

Cena?

V programu najdeš každý měsíc 1 nové téma, k němu 4-5 inspirativních lekcí, a navíc budeš mít neustálou podporu tvůrců i dalších účastníků ve facebookové skupině a na mailu.

Jde o program s dlouhodobou vzájemnou podporou a hluboce transformačním účinkem. A protože ho chceme zpřístupnit opravdu každému, kdo chce jít cestou zázraků, rozhodli jsme se, že stanovíme cenu 199 Kč za měsíc členství (platíš vždy za jeden další měsíc a není povinnost být v programu celý rok, i když tím samozřejmě získáš nejvíc).

Za členství teď zaplatíš 199,- Kč.

Pro srovnání - za tuhle cenu dostaneš 1/5 nádrže benzinu, 1 hodně levné boty nebo 4 skleničky vína.
Anebo se tu částku můžeš rozhodnout investovat DO SEBE a svého posunu k opravdu šťastnému a spokojenému Já.

Za 1 Kč lze do sekce vstoupit do 31.12. 23:59, tedy ještě:

Děkuji, Alexi, za úžasný program! Teď zakouším spoustu nových věcí. Konečně věřím svým snům a tu krásnou jistotu cítím ve svém srdci.
Zároveň jsem mnohem víc v klidu a vnitřně spokojenější, přesvědčená o tom, že všechno je možné. Přestaly mě vyvádět z míry pochybovačné myšlenky, moje i druhých lidí, a už se ani nebojím mluvit o svých touhách a snech. Žiju je každý den a vím, že všechno je možné.

Vůbec dělám teď věci, které by mě dřív ani nenapadly, protože mi všichni říkali, že to nemůžu zvládnout... jenže já můžu a postupně všem dokazuji, že zvládnu mnohem víc, než mi přisoudili. Děkuji za všechna tvá povzbuzení a postupy. Dostala jsem se od života, kde jsem měla pocit, že nic nemá smysl, k opravdové radosti a sebelásce.

Alena Dvořáčková ml.

Ptáš se...

 • Jak je to náročné časově?
  Každá lekce obsahuje výklad spolu s konkrétním postupem, meditací nebo webinářem. Zabere ti asi 20-60 minut na první "projití" a pak vše můžeš aplikovat v běžném životě. Můžeš vše samozřejmě „prolétnout“ i rychleji, a naopak pro případ nestíhání jdeme klidným radostným tempem jedné lekce týdně.
 • Když se přihlásím, musím být v kurzu celý rok?
  V kurzu jsi tak dlouho, dokud cítíš, že ti to prospívá. Zaplatíš vždy jen za další měsíc, a pokud budeš mít pocit, že už dál jít nechceš, můžeš z kurzu odejít. Je to jen na tobě a tvé touze jít spolu v zázraku.
 • Můžu se k materiálům vracet?
  Všechny lekce ti zůstanou k dispozici po dobu tvého členství. Ty nové se vždy zobrazují na hlavní stránce programu a přijde ti o nich informace emailem. Ty starší se ukládají do archivu, kde si je budeš moct vždy dohledat.
 • Co s vámi můžu konzultovat?
  K programu patří i naše podpora. Ta se týká probíraných témat a lekcí a tvého postupu v nich. Samozřejmě se můžeme bavit v širších souvislostech toho, co zrovna v životě řešíš. Členství v programu ale nenahrazuje podporu terapeuta a nejde o hloubkové řešení problémů, které nesouvisí s programem. Za tím účelem nabízíme s Terezou individuální konzultace, na kterých se můžeme dohodnout mimo kurz.
 • Funguje to doopravdy?
  Funguje to tak moc, jak moc do toho půjdeš. Jsou lidi, kteří zasvěceně mluví o spoustě věcí, ale nic nepraktikují. A pak jsou lidi, kteří nejsou tak vzdělaní, ale každý nový poznatek jdou hned dělat v praxi. Nemusím říkat, kteří z těchto dvou jsou šťastnější 🙂 Tenhle program je celý výzvou, aby ses pustila do praxe. Skrze velmi jednoduché věci, které mají tu největší moc změnit tvůj život.

Když se přihlásíš teď, dostaneš navíc tyto BONUSY

BONUS – Meditace sebeléčení

Tato meditace ti pomůže naladit se na své zdraví a lépe zvládnout fyzické i mentální překážky. Nemoci a nepohoda jsou skvělou příležitostí pro tvé vnitřní zklidnění a celkové zlepšení tvého života. Proto jsme vytvořili jako dárek meditaci právě na tohle téma a teď ti jí zpřístupňujeme.

Meditaci získáváš s láskou ZDARMA 🙂

BONUS – Rozšířená podpora

Členstvím v programu dáváš najevo, že chceš jít cestou k opravdu šťastnému životu, proto ti dáme co největší podporu včetně přednostních pozvánek na naše akce, slev na naše produkty a služby, a v neposlední řadě soutěží o užitečné osobně-rozvojové dárky.

Podporu získáváš s láskou ZDARMA 🙂

BONUS – Členství v uzavřené facebookové skupině

Staneš se součástí komunity lidí, která prochází stejnou cestou. Můžeš zde sdílet své dojmy, pocity, výzvy i úspěchy. Když to uděláš, zaručeně dostaneš zpětnou vazbu, načerpáš inspiraci a zjistíš, že v ničem rozhodně nejsi sama 🙂 Skupinu můžeš využívat po celou dobu účasti v členské sekci.

BONUS je možné získat jedině vstupem do členské sekce.

Opravdu hodně moc mi pomohlo sdílení ve facebookové skupině. Vědomí, že mohu být „mezi svými“, kteří mi bezezbytku rozumí a podporují se navzájem – to bylo ohromně důležité. Od začátku jsem k těm lidem cítila značnou důvěru a neměla problém se s něčím svěřit. A to mi opravdu pomohlo.

Dana Vlkováúčastnice kurzu Zamiluj se do života

Úžasný byl nejen samotný kurz, ale také to propojení celé skupiny. Jak někdo něco sdílel, tak mě to dalo opravdu hodně – číst ty příběhy a reakce. Člověk mnohem více cítí, že není sám. Že jsme všichni propojení.

Jsem šťastná, že jsem do toho šla. Alexi, odvedl jsi skvělou práci.

Veronika Šavelováúčastnice kurzu Zamiluj se do života

Ještě po několika měsících cítím takový klid v srdci. To je to hlavní, co mi dal Terezčin kurz - klid. Naplnila jsem si své „kalíšky“ sebeúcty... ženství... prostě je tam změna a některé pocity nebo vjemy nemůžu popsat ani uchopit, prostě to tam je. Ještě jednou ti moc děkuju Terko a všem holkám, jste všechny úúúžasné. 🙂

Jaroslava Kirethováúčastnice kurzu Probuzení vědomé ženy

Alexi, Tvůj kurz byl naprosto úžasný, dokonce bych řekla, že jeden z nejlepších, co jsem měla možnost absolvovat. Je to i tím, že miluji tuto cestu a kurz byl dělaný jak pro mě 😀 V první chvíli kdy jsem na FB viděla upoutávku, tak mě to lákalo, ale podceňovala jsem tě...

Kurz byl totiž naprosto nad moje očekávání! Spíše jsem tipovala, že to budou afirmace atd. – tak, jak to je ve spoustě jiných kurzů. Ale silně jsem se spletla, kurz byl věcný, cvičení jednoduchá, ale naprosto geniální a tvé vedení – takové jsem v jiných kurzech nezažila. To, že jsi díky naším sdílením na facebooku dokonce hned přetáčel a upravoval některé lekce, a pak v průběhu kurzu ty webináře – bylo to úžasný, pro tebe určitě časově hodně náročné, ale bylo to jak šité na míru. Je z toho opravdu cítit, že lidem pomáháš. Mooooc DĚKUJI.

Klára Ticháúčastnice kurzu Zamiluj se do života

Pojď na cestu zázraků TEĎ

Být plně sama sebou JE REÁLNÉ. Sami jsme dřív měli spoustu starostí - se vztahem, existenčními a dalšími problémy - a nakonec jsme vlastním úsilím došli k tomu, že se celé dny skoro jenom radujeme a žijeme své štěstí.

Funguje to přesně tak moc, jak moc do toho půjdeš. Zrovna nedávno mi psala paní, které po roce spolupráce se mnou ukončili léčbu roztroušené sklerózy! Terezce píšou ženy s vyléčenými vztahy. Lidé začínají cestovat, mají víc volného času, lépe zvládají vztahy s rodiči a dětmi. Prostě vidíme, že zázraky se dějí všude kolem nás, a naším posláním je rozšířit tohle vědomí: Že máš moc zázračně změnit svůj život.

Teď se buď můžeš vymlouvat, že není ta pravá chvíle. Anebo se můžeš odvážit a proměnit svůj život k nepoznání. Je to TVÁ CESTA LÁSKY, tvá cesta "k úsměvu Buddhy", a máš jí na dlani.

PODÍVEJ SE DOVNITŘ A UVĚŘ. Ta pravá chvíle... je teď.

Za 1 Kč lze do sekce vstoupit do 31.12. 23:59, tedy ještě:

Napadla tě nějaká otázka? Potřebuješ si něco ujasnit? Ptej se nás emailem na alex@alexejbycek.cz nebo tereza@terezatesinska.cz