Živý workshop

Sebeléčení v praxi

Napoj se na svou vnitřní Pravdu
a těš se ze svého zdraví a radosti

 • Chceš se naučit odevzdat všechny své bolesti a nemoci?
 • Žít zdravý život, kdy jsi sama sebou - nestydíš se za to a naopak projevuješ svou přirozenou krásu?
 • Chceš najít a projevit svou vnitřní vizi? To, co ti nejvíc pomůže překonat nemoci a strachy a žít sebevědomě?

Tak pojď,

brána se otevírá

JSME ALEXEJ BYČEK A TEREZA TĚŠÍNSKÁ

Jako kouč a duchovní průvodkyně jsme pracovali s více než 500 lidmi na získání vnitřního klidu, sebelásky, léčení těla i emocí - skrze zdroje, které máme každou vteřinu dostupné v sobě.

Alex přišel na své sebeléčebné postupy "těžkou praxí" - po dětství a dospívání, kdy do něj cpali všechny možné léky, se naučil zvládat nejrůznější bolesti bez léků "pouze" za pomocí dýchacích postupů a komunikace s nemocí. Tereza s druhými intenzivně pracuje jako duchovní průvodkyně a v poslední době se silně zaměřuje na Mental Healing.

Rozhodli jsme se předat to nejlepší ze své praxe, co nám i řadě dalších pomohlo překonat mnohá emoční a fyzická zranění a žít šťastněji.

Tyto postupy ti teď nabízíme
v praktickém workshopu Sebeléčení

Kde, kdy, jak ...

Děčín

Pro aktuální termín napiš na alex@alexejbycek.cz

Sobota 10:00-16:00

Co se na workshopu naučíš

 • Vnitřní zklidnění a práci s dechem
  Medituje dnes skoro každý, ale jak se doopravdy účinně zklidnit a použít tuto schopnost také na hojení nemocí a bolestí - to si v praxi vyzkoušíš a naučíš.
 • Komunikovat se svou duší
  Pro ty, kdo jste viděli webinář - komunikace s bolestí je jen začátek procesu. Na workshopu se naučíš mnohem přesněji poznávat sdělení svých nemocí a toho, co ti chce říct duše. Zjistíš, jak díky tomu najít řešení nejen pro nemoc, ale hlavně pro svůj šťastnější život.
 • Odevzdávat
  "Odevzdat" - bolest, nemoc nebo sami sebe, to je úžasné. "Ale co mám odevzdat? A kam? Nebo komu?" Jak se opravdu prakticky naučit v těžkých chvílích odevzdání. Jak díky tomu vyřešit i velmi hluboké starosti - to zjistíš a v praxi tím projdeš.
 • Že duch je nad hmotou
  Zdá se to jako časté a jasné tvrzení. Jenže jak tomu doopravdy uvěřit a dokázat věci reálně změnit? Každá kapka, každý jeden nový posun, který tě přiměje víc přijmout tuto pravdu, ti umožní více a účinněji se léčit. A krásněji a naplněně žít.

Odcházet budeš klidná a smířená.
Budeš vědět kdo jsi, proč tu jsi, odkud a kam kráčíš.
To ti dá sílu a umění udržet se napojená na svůj Zdroj radosti a štěstí.

Alex předává to nejdůležitější, co se během cesty osobního rozvoje můžete dozvědět. Shrnuje a jasně vysvětluje, jak naleznete vnitřní klid, vyšší smysl života, a jak dosáhnete svých cílů.

Dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroje k transformaci svého života.
Zuzana Věchtoválektorka Čchi-kung, konzultantka Feng-Shui
Pro mě osobně byla spolupráce s Terezkou začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem a naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání. Ale to, co její kurz nakonec obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, účastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Terezčina práce mi ukázala nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou; dala mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty už nesejdu.

Spolupráci s Terezkou doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.
Radka Veseláúčastnice kurzu Probuzení vědomé ženy

Pro tvou podporu přidáme tyto BONUSY

BONUS – Motivační video Hojivá moc sebelásky

Toto video je skvělý podpůrný materiál pro další praxi sebeléčení. Získáš v něm další vhledy a důležité informace k sebeléčení. Je opravdu intenzivní (v délce 75 minut) a běžně ho nezpřístupňujeme, ale chceme ti ho dát jako dárek, abychom tě podpořili v sebeléčení a sebelásce.

Video získáváš s láskou ZDARMA 🙂

BONUS – Ubytování zdarma

Pokud jsi zdaleka a musela by sis z pátku na sobotu zařizovat ubytování, nabízíme možnost přespat v našem prostoru. Je to krásné duchovní místo, kde budeme další den pracovat, a my jsme připravili možnost pohodlného ubytování pro účastníky workshopu.

Pokud máš zájem, ubytování od nás získáváš s láskou ZDARMA 🙂

BONUS – Podpora v členské sekci

Na workshop teď dáváme velkou slevu všem členům online sekce Spolu v zázraku. V této sekci sdílíme inspirace osobního rozvoje. Pokud ale v sekci teď nejsi, nezoufej - můžeš koupit členství v sekci a získat tak workshop levněji. Pořád se ti to vyplatí, a zaplatíš místo plné ceny 1 199 Kč jen 799 (za workshop i sekci). Navíc získáš velkou podporu, protože ti ze sekce budou chodit postupy a inspirace právě na téma Sebeléčení.

Terezčin kurz jsem zpočátku brala zejména jako možnost dopřát si nějaký čas jen pro sebe, a zároveň jsem doufala, že se dostanu blíže sama k sobě a ke své vnitřní síle. Je udivující, jaké emoce může vyvolat setkání s cizími ženami, které však mohou být svým osudem, svou otevřeností a upřímností bližší, než lidé, v jejichž blízkosti se vyskytujeme denně.

Pod citlivým přístupem Terezky praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.

Výsledek? Dva měsíce po absolvování kurzu za neutuchající podpory všech zúčastněných jsem dokázala odejít ze vztahu udržovaného vyvoláváním strachu a viny, stala jsem se „tvůrkyní svého života“, která už nechce sejít z vlastní cesty. Nečekaným darem je změna chování mého syna a jeho zvyšující se sebedůvěra v sebe sama. Asi zrcadlí maminku. 🙂 Terezko, děkuji.
Jana Dvořákováúčastnice kurzu Probuzení vědomé ženy

Cena?

Cena workshopu Sebeléčení v praxi je 1 199,- Kč. Pokud jsi ale členkou sekce Spolu v zázraku, anebo pokud se rozhodneš do této sekce vstoupit, dostaneš workshop mnohem levněji, tj.

místo 1 199 jen za 799 Kč.

Za 799,- Kč získáš workshop i materiály a podporu v členské sekci - to vše k tématu Sebeléčení!

Pro srovnání - za 799 Kč dostaneš pár bot nebo 1/2 nádrže benzinu.
Anebo tu částku můžeš investovat DO SEBE a svého posunu k opravdu šťastnému a spokojenému Já.

Na workshopu zbývá ještě

0
volných míst (8.2.)
0
volná místa (22.2.)
Děkuji, Alexi, za úžasný program! Teď zakouším spoustu nových věcí. Konečně věřím svým snům a tu krásnou jistotu cítím ve svém srdci.
Zároveň jsem mnohem víc v klidu a vnitřně spokojenější, přesvědčená o tom, že všechno je možné. Přestaly mě vyvádět z míry pochybovačné myšlenky, moje i druhých lidí, a už se ani nebojím mluvit o svých touhách a snech. Žiju je každý den a vím, že všechno je možné.

Vůbec dělám teď věci, které by mě dřív ani nenapadly, protože mi všichni říkali, že to nemůžu zvládnout... jenže já můžu a postupně všem dokazuji, že zvládnu mnohem víc, než mi přisoudili. Děkuji za všechna tvá povzbuzení a postupy. Dostala jsem se od života, kde jsem měla pocit, že nic nemá smysl, k opravdové radosti a sebelásce.
Alena Dvořáčková ml.účastnice kurzu Zamiluj se do života

Možná se ti teď honí hlavou...

 • Je workshop pro mě? Co když se na to nehodím? Neumím pracovat se sebou ani nemocemi...
  Jestli jsi dočetla až sem, workshop pro tebe rozhodně je! 🙂 Každý se sebou umíme pracovat, jde jen o to dostat prostor a mít podporu. To oboje na workshopu získáš!
 • Co je ta členská sekce? Proč se musím přihlásit, abych dostala slevu?
  Spolu v zázraku je online kurz, kde jsou každý týden nové postupy a inspirace pro šťastnější a radostnější život. Každý měsíc členství stojí 199,- Kč. Účast ale není povinná ani závazná. V tomto případě jde o to, že v sekci dostaneš materiály k sebeléčení, a můžeš tak získat cenné inspirace (klidně jen teď a dál členství neprodlužovat).
 • Vrátí mi peníze, když se nezúčastním?
  To bohužel není možné. Kdyby ses náhodou nemohla semináře zúčastnit, ať už z jakéhokoli důvodu, tvé rezervované místo si nemohl koupit nikdo jiný, proto to nejde. Řešením je postoupit své místo např. kamarádce anebo v případě neúčasti oznámit tuto skutečnost aspoň 5 dní předem, abychom místo mohli nabídnout dalším zájemcům.
 • Funguje to doopravdy?
  Funguje to tak moc, jak moc do toho půjdeš. Jsou lidi, kteří zasvěceně mluví o spoustě věcí, ale nic nepraktikují. A pak jsou lidi, kteří nejsou tak vzdělaní, ale každý nový poznatek jdou hned dělat v praxi. Nemusíme říkat, kteří z těchto dvou jsou šťastnější 🙂 Tenhle workshop je celý výzvou, aby ses pustila do praxe. Skrze velmi jednoduché věci, které mají tu největší moc změnit tvůj život.
Ještě po několika měsících cítím takový klid v srdci. To je to hlavní, co mi dal Terezčin kurz - klid. Naplnila jsem si své „kalíšky“ sebeúcty... ženství... prostě je tam změna a některé pocity nebo vjemy nemůžu popsat ani uchopit, prostě to tam je. Ještě jednou ti moc děkuju Terko a všem holkám, jste všechny úúúžasné. 🙂
Jaroslava Kirethováúčastnice kurzu Probuzení vědomé ženy
Alexi, Tvůj kurz byl naprosto úžasný, dokonce bych řekla, že jeden z nejlepších, co jsem měla možnost absolvovat. Je to i tím, že miluji tuto cestu a kurz byl dělaný jak pro mě 😀 V první chvíli kdy jsem na FB viděla upoutávku, tak mě to lákalo, ale podceňovala jsem tě...

Kurz byl totiž naprosto nad moje očekávání! Spíše jsem tipovala, že to budou afirmace atd. – tak, jak to je ve spoustě jiných kurzů. Ale silně jsem se spletla, kurz byl věcný, cvičení jednoduchá, ale naprosto geniální a tvé vedení – takové jsem v jiných kurzech nezažila. Bylo to úžasné, jak šité na míru. Je z toho opravdu cítit, že lidem pomáháš. Mooooc DĚKUJI.
Klára Ticháúčastnice kurzu Zamiluj se do života

Tento workshop tě posune v sebeléčení i v každodenním životě

Jakmile na konci opustíš náš workshop, otevřou se pro tebe nové obzory. Udržet si skvělé zdraví, když medituješ v Himalájích, to není až tak složité, ale udržet si zdraví a Vědomí v koloběhu života uprostřed Evropy, to je umění hodné mistra.

A ty budeš po workshopu vědět, jak na to!

Bude to krásná praxe, a bude to i zábava!

Místo je připravené, úžasní další lidé tě podpoří,
je čas,
tak neváhej a udělej to rozhodnutí SAMA PRO SEBE. Dovol si prožít léčení a lásku.

Ta pravá chvíle je teď.

Na workshopu zbývá ještě

0
volných míst (8.2.)
0
volná místa (22.2.)

Napadla tě nějaká otázka? Potřebuješ si něco ujasnit? Ptej se nás emailem na alex@alexejbycek.cz nebo tereza@terezatesinska.cz