Online workshop

Přijetí posvátné sexuality

 • Také vnímáš sex spíš jako povinnost, než jako posvátné propojení na nejvyšší úrovni?
 • Chceš se naučit, jak přeměnit svou sexuální energii na božskou?
 • Toužíš cítit život, pulzující celou tvojí bytostí? Vyzařovat ladnost, harmonii a krásu?
 • Máš odvahu pustit svoje strachy, omezení a předsudky?
 • Víš, že stačí, abys na tom pracovala úplně sama?

Tak pojď,

teď je tvá šance

Ještě po několika měsících cítím takový klid v srdci. To je to hlavní, co mi dal Terezčin kurz - klid. Naplnila jsem si své „kalíšky“ sebeúcty... ženství... prostě je tam změna a některé pocity nebo vjemy nemůžu popsat ani uchopit, prostě to tam je. Ještě jednou ti moc děkuju Terko a všem holkám, jste všechny úúúžasné. 🙂
Jaroslava Kirethová
Najednou mi to došlo, co to je vlastně být sama sebou a užívat si sama sebe. ❤️ Cítím jakoby mi narostla křídla, jakoby mi ze srdce i mysli odpadl kus kamene, který mě tížil. Skoro nedokážu ten pocit uvnitř sebe vyjádřit a slova mi přijdou nedostatečná... Cítím se teď o tolik silnější a mnohem víc si věřím 🍀 Děkuji!!!
Alena Dvořáčková ml.

ŽENSTVÍ SE DNES OTEVÍRÁ, A TO JE ÚŽASNÉ

Během našeho dětství a dospívání to tak ale nebylo. Ženství se svými projevy bylo považováno spíš za slabost. Proto se mnoho z nás tomuto mocnému daru uzavřelo.

Tím se uzavřel také pomyslný kohoutek naší vitality, radosti, spontaneity a kreativity. Snažíme se být "rozumné a silné", ale potlačujeme své pocity, intuici, svou sexuální sílu.

Přitom právě tam se skrývá naše síla a moc. Uvnitř každé z nás pulzuje zdroj nekonečné energie, radosti, vášně k životu.

V online workshopu - skrze práci se svým ženstvím a svou vnitřní sexuální silou - ten kohoutek znovu otevřeme.

JMENUJI SE TEREZA TĚŠÍNSKÁ

Velkou část svého života jsem prožila spíš v mužské energii. V dlouhodobém vztahu se pak pro mě sex stal "nutným zlem". Někde jsem cítila, že takhle to přece být nemá: "Co ty řeči o tom, jak to má být krásné? Jak to teda mysleli "země se zachvěla"?

Když jsem po dlouhém hledání objevila svou posvátnou sexualitu, země se opravdu zachvěla. Síla mé sexuální energie mě úplně odrovnala. K jejímu probuzení jsem došla sama, bez partnera - to bylo taky překvápko. Nikdy jsem ve svém těle nepocítila nic silnějšího, čistšího, moudřejšího.

Je to jako když celý život koukáš na videoklip bez zvuku, a najednou zvuk někdo pustí. Dojde ti, o co vlastně jde a jaká je to síla! A to nemluvím o tom, jaké je PAK milování s partnerem...

Moje cesta k posvátné sexualitě ale byla dlouhá, a tobě jí teď chci zkrátit. Předám ti esenci, pár jednoduchých cvičení, díky kterým dokážeš probudit svou posvátnou sexuální sílu. Jako duchovní průvodkyně tě povedu, pomůžu ti překonat strachy a předsudky:

JE NA ČASE ZAHODIT STARÁ PŘESVĚDČENÍ A FALEŠNOU MORÁLKU.

JE NA ČASE STÁT SE BOHYNÍ, DOSTÁT SVÉHO POSLÁNÍ BÝT MOUDROU ŽENOU.

Co se naučíš

 • Naučíš se důvěřovat svým pocitům a komunikovat se svým tělem
 • Poznáš svou vnitřní sexuální sílu, která je posvátná a léčivá.
 • Objevíš své ženské kouzlo, svou krásu, křehkost, ladnost a zároveň nezlomnou sílu.
 • Poznáš, jaké to je, cítit se skvěle ve svém těle.

Po workshopu se budeš cítit klidná a smířená,
propojená se svou přirozeností,
která v tobě právě teď čeká na tvé přijetí.
Na obličeji se rozhostí úsměv, v těle pocítíš lásku,
a tvá přítomnost se stane léčivou.

Pro mě osobně byl Terezin workshop začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem, naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání a nabídne mi prožitek s dalšími lidmi. To, co nakonec seminář obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, spoluúčastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Seminář mi ukázal nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou a odpuštěním sobě i druhým; a dal mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty nesejdu.

Terezin workshop doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.
Radka Veselá

Průběh

online workshopu Přijetí posvátné sexuality

Aktuální termín: 16. - 22. 10. 2021

Workshop proběhne v online podobě
a každý den ti zabere 30-60 minut:

 • Každý den dostaneš video a konkrétní cvičení nebo meditaci.
 • V neděli 17.10. budeme dokonce pracovat živě při 60minutovém vysílání
 • Podíváme se přímo na tvou osobní situaci při osobním 10minutovém hovoru přes messenger
 • A po celou dobu workshopu se mnou můžeš konzultovat na mailu a v uzavřené facebookové skupině jen pro účastnice workshopu.

Týdenní online workshop ti teď  dávám ZDARMA.

Tak neváhej a přihlaš se. Udělej to nejlepší pro sebe i pro své blízké - věnuj se chvíli sama sobě.

Vstoupit zdarma můžeš do pátku 15.10., tedy ještě

Mám hromadu energie, i té sexuální, všechno mě baví a nic mi nepřijde neřešitelný 🤗 I při menstruaci jsem dřív mívala vše hozené do negativity. Teď už je to pozitivní a už jí přijímám pozitivně a né jako nutné zlo. Jak říkala Terezka, cyklus je v pořádku a patří ke mně 🤗
A mimochodem mám na sobě sukni víc a víc a fakt je to super. I přítel je jak z divokých vajec, když mám sukni. Wow!
Marcela Jurečková

Možná se ti teď honí

hlavou...

 • Je workshop pro mě? Co když se na to nehodím? Nejsem moc stará? Nebo moc mladá?
  Jestli jsi dočetla až sem, workshop pro Tebe rozhodně je! 🙂 Účast nedoporučuji pouze pokud dlouhodobě užíváš nějaká psychofarmaka.
 • Budu muset něco sdílet a komunikovat, když je to online? Není to pro mě komfortní.
  Naprosto ti rozumím. Někdy ze sebe nechceme dávat věci ven, ale ze zkušenosti vím, že čím víc se otevřeš, tím větší přínos to pro tebe bude mít. Samozřejmě nikdo tě nenutí, takže když nechceš, nemusíš sdílet. Přesto je to pro tebe skvělá možnost - nejintimnější věci mi můžeš psát osobně mailem, a pokud se odvážíš, tak zjistíš, že i ve fb skupině jsou velmi otevřené ženy, které jdou stejnou cestou jako ty.
 • Je to online, bude to fungovat?
  Mám opravdu spoustu zkušeností právě s vedením lidí online. Může to být dokonce ještě přínosnější. Záleží jen na tobě, jak se do kurzu pustíš. Když se budeš řídit jednoduchými návody a půjdeš do všeho s dětskou radostí a hravostí, potom to určitě fungovat bude.
 • Sexualita? No nevím... A budu k tomu potřebovat partnera?
  Sexualita je nádherná síla, která nás propojuje ze Zdrojem života. Skrze napojení na ní se napojíš na své pravé Já, získáš vitalitu a ženskou sílu. Partnera k této práci nepotřebuješ, protože to je práce NA SOBĚ, ale samozřejmě se i partnerův vztah k tobě může díky tomu příjemně proměnit.:)
Wau já vám to asi ani neumím popsat , tak nádhernou rozkoš, vzrušení a energie jsem ještě nikdy nezažila, nádherné, úchvatné. A na otázku, co mohu ještě udělat pro to, aby se ta energie mohla ve mně ještě víc probudit? Mi přišlo „uvolnit se“ a celá jsem se ještě víc uvolnila a to vzrušení, co mnou proudilo… Toto nejde vyjádřit slovy, na toto slova neexistují 💜😇 Děkuji Terez 💜💜💜
Petra Jelenčiaková
Terezko, tvůj kurz mě dokázal posunout ohromně daleko, uvědomit si, že jsem krásná a úžasná bytost (a už bulím), že jsem žena, která si zaslouží lásku a je ve mně hodně lásky, kterou dávám… 20 let jsem fungovala zároveň jako máma i „táta“ a tak se ženství ze života vytratilo. Až teď jsem ho začala znovu objevovat a je to nádherný pocit. Proto bych kurz doporučila každé ženě, protože si to zkrátka zasloužíme…:-) Z celého srdce děkuji
Tereza Kratochvílová
Ako som len tak kráčala z izby do izby, moje boky sa same od seba začali tak pekne hýbat. Tak ako sa mi vždy páčilo na tých ženach ktore mali pre mňa vždy silnu žensku energiu. A ten pohyb mi zrazu bol tak krásne prirodzený! 🥰
Naďa Magulova

Na konci workshopu budeš novou bytostí, ženou, Bohyní.
Ta už ti nedovolí si nic nalhávat, a povede tě tvou Cestou zpříma, někdy divoce, někdy klidně, ale vždycky Pravdivě.

Ten krok ke své Bohyni můžeš udělat teď.

Tak neváhej a přihlaš se na workshop

Přijetí posvátné sexuality

PRÁVĚ TEĎ

Vstoupit zdarma můžeš do pátku 15.10., tedy ještě

Tereza Těšínská

Potřebuješ se na něco zeptat? Ujistit? Není ti něco jasné? Napiš mi, jsem tu pro tebe. tereza@terezatesinska.cz