• Vnímáš sex spíš jako povinnost, než jako posvátné propojení na nejvyšší úrovni?
  • Chceš se naučit, jak přeměnit svou sexuální energii na božskou?
  • Toužíš cítit život, pulzující celou tvojí bytostí? Vyzařovat ladnost, harmonii a krásu?
  • Máš odvahu pustit svoje strachy, omezení a předsudky?
  • Víš, že stačí, abys na tom pracovala úplně sama?

Teď je tvá šance

- v online workshopu

Přijetí posvátné sexuality

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

*kliknutím na CC zapneš titulky

Otevři tu pomyslnou bránu a v péči, objetí a podpoře se pusť všeho, co jsi doposud znala

Jsem Tereza Těšínská, mentorka posvátné sexuality a průvodkyně tantrickými rituály.
Velkou část svého života jsem prožila spíš v mužské energii. V dlouhodobém vztahu se pak pro mě sex stal "nutným zlem". Někde jsem cítila, že takhle to přece být nemá: "Co ty řeči o tom, jak to má být krásné?" Jak to teda mysleli "země se zachvěla"?

Když jsem po dlouhém hledání objevila svou posvátnou sexualitu, země se opravdu zachvěla.

 Síla mé sexuální energie mě úplně odrovnala. K jejímu probuzení jsem došla sama, bez partnera - to bylo taky překvápko. Nikdy jsem ve svém těle nepocítila nic silnějšího, čistšího, moudřejšího.

Moje cesta k posvátné sexualitě ale byla dlouhá, a tobě jí teď chci zkrátit. Předám ti esenci, jednoduchá cvičení, díky kterým dokážeš probudit svou posvátnou sexuální sílu. Jako duchovní průvodkyně tě povedu, pomůžu ti překonat strachy a předsudky.

Je na čase zahodit stará přesvědčení a falešnou morálku.
Je na čase stát se bohyní. Dostát svému poslání stát se moudrou ženou.

Kde, kdy a jak

Kurz je otevřený stále

30-60 minut denně

Probíhá online

Naučím tě

  • důvěřovat svým pocitům a komunikovat se svým tělem.
  • Poznáš svou vnitřní sexuální sílu, která je posvátná a léčivá.
  • Objevíš své ženské kouzlo, svou krásu, křehkost, ladnost a zároveň nezlomnou sílu.
  • Poznáš, jaké to je, cítit se božsky ve svém těle.

Vyléčíš city i tělo

Prohloubíš svou citlivost, objevíš vášeň a doslova "přetavíš" své tělo do nové podoby, na novou úroveň bytí.

Také ztratíš potřebu "potvrzovat se" v druhých lidech. Tvé vnitřní Dobro tě vždy povede.

Začneš si užívat svou sexuální sílu

Při sexu se budeš koupat v rozkoši. Začneš vnímáš ve svém lůně celý nekonečný prostor. Budeš tady a zároveň všude, tvé tělo začne zářit a začneš se vnímat jako světelná bytost.

Dokonce se naučíš využít tuto sílu ve všech neobyčejných i "obyčejných" situacích - když jdeš na nákup, když jsi s dětmi, když svádíš partnera...

Spojíš se se svým nitrem

Tuto sílu se naučíš použít i k naplnění svého poslání - přijmeš jí a tvá přítomnost se stane léčivou, podpoří tebe i lidi ve tvém okolí, aby se mohli stát tím nejlepším, co jsou.

Žijeme v době velkých změn. Aby ty změny vedly k hojnosti, zpěvu, tanci a bezpodmínečné lásce, je zapotřebí silných, sebe-vědomých Žen.

Žen, které znají svou hodnotu, přijaly a ovládají svou moc.
Neotřese s nimi zesměšňování, banalizování, ani ponižování.
Jsou krásné a křehké, neodolatelné. Vlídně a neochvějně jdou za svým posláním.

Pokud chceš cítit, jak z tebe vyzařuje síla. Mít pořád tajemný úsměv na tváři, nic nemuset a prostě jen být tou, která jsi,

Tak pojď

Bylo to jak po divokém milování, kdy se vám rozlije energie po těle a máte pocit, že ani nemusíte jít spát.
Jana Mazánková
Je to nádherné. Musím říci, že na mě muži v posledních dnech koukají jinak. Zůstanou jakoby zírat. Až jsem z toho nervózní....
Markéta Miksová
Ako som len tak kráčala z izby do izby, moje boky sa same od seba začali tak pekne hýbat. Tak ako sa mi vždy páčilo na tých ženach ktore mali pre mňa vždy silnu žensku energiu. A ten pohyb mi zrazu bol tak krásne prirodzený! 🥰
Naďa Magulova
Najednou mi to došlo, co to je vlastně být sama sebou a užívat si sama sebe. ❤️ Cítím jakoby mi narostla křídla, jakoby mi ze srdce i mysli odpadl kus kamene, který mě tížil. Skoro nedokážu ten pocit uvnitř sebe vyjádřit a slova mi přijdou nedostatečná... Cítím se teď o tolik silnější a mnohem víc si věřím 🍀 Děkuji!!!
Alena Dvořáčková ml.

Jaká je cena

V tomto online workshopu se dotkneš veliké hloubky, která v tobě je. Zjistíš, že život i sexualita mohou být o něčem ještě mocnějším a zajímavějším, o něčem, co jsi tušila že tam je, ale teď se to začne opravdu projevovat.

Já tě s velikou úctou a láskou provedu tímto posunem. Pomohu ti s osvobozením a ty můžeš celá plně rozkvést.

Celý tento láskyplný proces obsahuje 11 lekcí, 3 léčivé meditace,
6 bonusových videí a mojí osobní podporu.

Je v něm to nejlepší, co jsem se za roky práce na posvátné sexualitě naučila a teď to předávám tobě.

Cenu jsem nacítila srdcem a za celý program je
30 000,- Kč

Je to tvá vstupenka do úplně nové úrovně poznání sama sebe, poznání božství v tobě.

Je to tvá šance

Vstoupit je možné do půlnoci 21.5., zbývá

Pro mě osobně byl Terezin workshop začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem, naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání a nabídne mi prožitek s dalšími lidmi. To, co nakonec seminář obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, spoluúčastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Seminář mi ukázal nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou a odpuštěním sobě i druhým; a dal mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty nesejdu.

Terezin workshop doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.
Radka Veselá
Wau já vám to asi ani neumím popsat , tak nádhernou rozkoš, vzrušení a energie jsem ještě nikdy nezažila, nádherné, úchvatné. A na otázku, co mohu ještě udělat pro to, aby se ta energie mohla ve mně ještě víc probudit? Mi přišlo „uvolnit se“ a celá jsem se ještě víc uvolnila a to vzrušení, co mnou proudilo… Toto nejde vyjádřit slovy, na toto slova neexistují 💜😇 Děkuji Terez 💜💜💜
Petra Jelenčiaková

Ke kurzu dostaneš bonusy

BONUS 1: Tři mocné meditace

K workshopu ti dám úžasné bonusy, které ti pomůžou v celém procesu přijetí sexuality a osvobození tvé vnitřní síly. Získáš 3 silné meditace, které ti pomohou osvobodit tvé pravé já a tvou sexualitu: Pramen ženství, Meditaci Hadí síly a Meditaci Splynutí.

3 meditace v hodnotě 900 Kč získáváš ZDARMA

BONUS 2: Šest inspirujících videí

Dostaneš také 6 úžasných videí od Terezy a jejího partnera, mentora a kouče Alexe. Jejich témata jsou: 1. Jsi perfektní, jak jsi, 2. Postav se do své síly, 3. Ženy a stromy, 4. Konec strachu ze smrti, 5. Dech srdce a 6. Partnerství a vztahy.

6 videí v hodnotě 900 Kč získáváš ZDARMA

BONUS 3: Online podpora

Navíc ode mě dostaneš úžasnou podporu - můžeš se přidat do skupiny plné podporujících žen a v průběhu kurzu mě můžeš kontaktovat s jakýmikoliv otázkami na emailu či osobně na facebooku.

Podporu v hodnotě, jakou si sama určíš, získáváš ZDARMA

A pokud chceš intenzivní podporu, nabízím ti variantu

Exclusive

která obsahuje 3 osobní online mentoringy,
ve kterých tě láskyplně podpořím, abys dokázala opravdu udělat změny, které ty osobně budeš vnímat jako nejpřínosnější.

3 osobní online mentoringy

na kterých se posuneš ve svém sebepřijetí, sebelásce,
ve své sexualitě a ženství.

Varianta s mentorigem stojí 8 000,- Kč

Každý mentoring trvá 90 minut. První dva proběhnou během 3 týdnů, kdy procházíš kurz, a na ten poslední se spojíme měsíc po skončení kurzu, abych ti pomohla ještě lépe zužitkovat nová poznání a zapojit je do tvého života.

Možná tě napadá

Je workshop pro mě? Co když se na to nehodím? Nejsem moc stará? Nebo moc mladá?

Jestli jsi dočetla až sem, workshop pro Tebe rozhodně je! 🙂 Účast nedoporučuji pouze pokud dlouhodobě užíváš nějaká psychofarmaka.

Je to online, bude to fungovat?

Mám opravdu spoustu zkušeností právě s vedením lidí online. Může to být dokonce ještě přínosnější. Záleží jen na tobě, jak se do kurzu pustíš. Když se budeš řídit jednoduchými návody a půjdeš do všeho s dětskou radostí a hravostí, potom to určitě fungovat bude.

Jak dlouho budu mít přístupy?

Kurz je nejlepší projít v čase, kdy ho půjdeme ve společné podpoře se mnou a dalšími ženami - od 22.5. do 11.6. K materiálům se ale můžeš kdykoli vracet - zůstanou ti už napořád.

Sexualita? No nevím... A budu k tomu potřebovat partnera?

Sexualita je nádherná síla, která nás propojuje ze Zdrojem života. Skrze napojení na ní se napojíš na své pravé Já, získáš vitalitu a ženskou sílu. Partnera k této práci nepotřebuješ, protože to je práce NA SOBĚ, ale samozřejmě se i partnerův vztah k tobě může díky tomu příjemně proměnit a vaše milování může získat úplně novou kvalitu.:)
Sex pro mě nikdy nebyl tabu, vždy jsem byla v této oblasti otevřená a upřímná, přesto ne šťastná a uspokojená. Díky kurzu jsem si zvědomila nejeden program, uvědomila, jak jsem se celý čas neměla ráda a co vlastně znamená skutečná sebelaska. Ač mám za sebou plno kurzů, seminářů, díky Terezčiným cvičením a hlavně meditacím jsem mnoho o sobě pochopila.

To nejdůležitější, co nyní vím, je, že jsem v pořádku taková, jaká jsem, i se svými náladami, pocity, i tím, že někdy víc přemýšlím, než cítím. Bylo by to na dlouhé psaní, kdybych měla vypsat všechny dojmy, AHA momenty. Úžasné a podpůrné bylo vzájemné sdílení žen, síla, jednota, porozumění, pochopení, každá za sebe a přitom spolu. Doporučuji Cestu Hada všem ženám v každém věku věku, stavu. Možná o sobě objevíte, na co jste už zapomněli. Nikdy nešetřete časem, který věnujete té nejdůležitější osobě v životě – SOBĚ – a pod vedením Terezky je to jízda.
Petra Jelenčiaková
Drahé ženy, na dnešek už jsem nemohla dospat, mládě mě probudilo v 5.00, ale vůbec mi to nevadilo, protože jsem věděla, co dnes příjde 🙂 vlastně jen zhruba tušila 🙂. Musím se podělit o svou velmi zajímavou zkušenost. Právě jsem prošla cvičením 1 lekce a musím říct, že takhle dlouhý orgasmus jsem ještě nezažila, nechápu, jak jsem se mohla tolik let takhle šidit 🙂 Děkuji Terezko, už se těším na další lekce!!!!❤️
Barbora Hradilová
Při tomto kurzu jsem s partnerem zažila něco tak úžasného, silného co zatím s nikým předtím, bylo to zvláštní. Vůbec teď víc vnímám intuici, slabý hlas co mi vnukne něco udělat, někomu napsat, oslovit, a pak je z toho třeba prospěch na obou stranách. Učím se pouštět kontrolu, nahrazovat jí důvěrou i vůči partnerovi. Ten mi nečekaně řekl, že pro něj už to není jen kamarádské setkávání pro potěchu, už to vnímá jako vztah!

Jindy jsem tolik usilovala to slyšet z úst muže, tlačila a nedočkala se. Teď to přišlo samo a mně došly slova. Vnímala jsem, že se mi derou slzy do očí... Je to tak křehké, jemné, s důvěrou. Děkuji Teri za vše
Petra
Terezko, tvůj kurz mě dokázal posunout ohromně daleko, uvědomit si, že jsem krásná a úžasná bytost (a už bulím), že jsem žena, která si zaslouží lásku a je ve mně hodně lásky, kterou dávám… 20 let jsem fungovala zároveň jako máma i „táta“ a tak se ženství ze života vytratilo. Až teď jsem ho začala znovu objevovat a je to nádherný pocit. Proto bych kurz doporučila každé ženě, protože si to zkrátka zasloužíme…:-) Z celého srdce děkuji
Tereza Kratochvílová

Teď se můžeš stát novou bytostí, ženou, Bohyní.

Kráčet zpříma, někdy divoce, někdy klidně, ale vždycky Pravdivě. Umět tu být pro druhé, a především umět žít pro Sebe. Pro krásnou světelnou bytost, kterou celou dobu jsi.

Víš, že si to zasloužíš
a tvá šance je teď.

Tak pojď

Vstoupit je možné do půlnoci 21.5., zbývá

Máš nějakou otázku, potřebuješ něco ujasnit nebo ujistit? Napiš mi emailem na  tereza@terezatesinska.cz nebo zavolej na 731 528 341.

Navíc dostaneš BONUSY

K workshopu ti dám úžasné bonusy, které ti pomůžou v celém procesu přijetí sexuality a osvobození tvé vnitřní síly. Právě teď dostaneš

3 MOCNÉ MEDITACE

Pramen ženství, Meditace Hadí síly a Meditace Splynutí.

a také

6 INSPIRUJÍCÍCH VIDEÍ

od Terezy a jejího partnera, mentora a kouče Alexe
na témata: 1. Jsi perfektní, jak jsi, 2. Postav se do své síly, 3. Ženy a stromy, 4. Konec strachu ze smrti, 5. Dech srdce, 6. Partnerství a vztahy

A pokud chceš exkluzivní podporu

Mám pro tebe jedinečnou šanci. Běžná konzultace se mnou stojí několik tisíc korun, ale speciálně k tomuto kurzu jsem vytvořila exkluzivní nabídku.

3 osobní online mentoringy

na kterých se posuneš ve svém sebepřijetí, sebelásce a všem, co řešíš v oblasti sexuality a ženství.

Varianta s mentorigem tě vyjde na 8 000,- Kč

Každý mentoring trvá 90 minut. První dva proběhnou během 3 týdnů, kdy procházíš kurz, a na ten poslední se spojíme měsíc po skončení kurzu, abych ti pomohla ještě lépe zužitkovat nová poznání a zapojit je do tvého života.