Milovaná ženo

 • Chceš prožít kosmický orgasmus?
 • Přijmout sexuální Bohyni v sobě a stát se tou nejlepší milenkou?
 • Přestat střežit své srdce? Cítit život pulzující celou tvojí bytostí?
 • Chceš naplno vstoupit do své posvátné sexuality - přestat hledat Pravdu a rovnou si do ní stoupnout?

Máš odvahu přijmout svou Pravdu?

Osvoboď svou posvátnou sexualitu

ŽIVÝ WORKSHOP 26.-27. BŘEZNA 2022 V PRAZE

Posvátné ženství je otevřené

Během našeho dospívání to tak ale nebylo. Ženství, a zejména ženská sexualita byla se svými projevy považována za slabost. Proto se mnoho z nás tomuto mocnému daru uzavřelo.

Tím se uzavřel také pomyslný kohoutek naší vitality, radosti, spontaneity a kreativity. Snažíme se být "rozumné a silné", ale potlačujeme své pocity, intuici a své tělo. Přitom právě tam se skrývá naše síla, moc a zdroj naší životní energie.

Na tomto workshopu tuto posvátnou sílu plně odemkneme.

Jsem Tereza Těšínská

Znáš mě z online workshopu Přijetí posvátné sexuality. Teď, když jsi jím prošla, nabízím ti mocné živé setkání, kde ti budu průvodkyní na pouti dovnitř sebe. Za poznáním tvých největších darů. K nalezení tvé síly a zdroje života.

Budeme objevovat božskou nádheru tvého posvátného těla, pradávných archetypů ženství, a vzájemně se podporovat a otevírat.

Ty jsi totiž mocnější, než sis dokázala představit v těch nejdivočejších snech. Máš moc tvořit svět, pomáhat mu znovu získat sílu a lásku.

Klíč je ve tvém nitru - ve tvé posvátné sexualitě

Workshop u Terezy byla jedna nejlepších věcí, co mě mohla potkat. Je to objevná a osvobozující cesta sama k sobě, k pochopení souvislostí, celý proces je velmi očistný a léčivý, cítíte se potom jako znovuzrození a ještě dlouho jste nabití pozitivní energií.
Prožila a procítila jsem radost, dozvěděla jsem se hodně o sobě, dovolila si ukázat a prožít své emoce v plné síle a to bylo prostě úžasné! 🌺 Byla tam vzájemná podpora ostatních žen a sdílení v bezpečném prostředí - doporučuji tuto cestu všem, kdo se chtějí ve svém životě posunout k opravdovosti.
Štěpánka Vebber

Na tomto workshopu

 • Objevíš vášeň, přijmeš a doslova "přetavíš" své tělo do nové podoby, na novou úroveň bytí.
 • Naučíš plně důvěřovat svým pocitům a svobodně projevovat emoce.
 • Prožiješ i svou temnou stránku a použiješ jí, aby tě posílila.
 • Zjistíš, že celý svět je odrazem posvátné Jóni.
 • Začneš se cítit sebevědomě a láskyplně. Budeš každou vteřinu vnímat požehnání toho, že jsi.

Odcházet budeš klidná a smířená,
zároveň vášnivá a šťastná.
Propojená s Bohyní,
která v tobě právě teď čeká na tvé přijetí.
Na obličeji se ti rozhostí úsměv, v těle pocítíš lásku,
a tvá přítomnost se stane léčivou.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Je to energie, která ve mně probouzí chuť žít, spojuje s ostatními bytostmi a se mnou samotnou... A pokud do toho půjdete naplno, tak se budou dít divy - opravdu to stojí za to! Terezo, jsi úžasná 🙏💓
Veronika Kališová

Místo, čas, cena

26.-27. března 2022

(sobota a neděle)

10:00 - 17:00

(oba dny)

Studio Bindu v Praze na Andělu

(včetně přespání)

Cena workshopu je

2 999 Kč

Dostaneš k němu ještě možnost přespání ve studiu a několik silných bonusů.

POZOR: Workshop má kapacitu pouze 10 žen. Online kurzem vás prošlo více než 2000, proto pokud máš zájem, doporučuji přihlásit se co nejdříve.

Tak neváhej a pojď. Udělej to nejlepší pro sebe i pro své blízké - věnuj dva dny plně sama sobě.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Po dlhej dlhej dobe cítim hlboký kľud. Vďaka kozmickému orgazmu som zažila blažený pocit v telesnej schránke a úžasný pocit bezpečia, pocit že všetko je tak ako má byť, že je o mňa postarané. Zo subjetívne nečisto vnímanej sexuality sa zmyla vina, hanba, poníženie a ostala rozkvitnutá záhrada.
Martina Moravcová

Pro tvou podporu přidám Bonusy

BONUS #1: Meditace vnitřní vedení

Spolu s workshopem ode mě získáš silnou transformační meditaci, která ti dovolí kdykoli se napojit na svou intuici a vnitřní sílu. Budeš se s ní odteď moct spojit, kdykoliv budeš potřebovat.

Meditaci získáváš k workshopu ZDARMA.

BONUS #2: Ubytování zdarma

Pokud si přeješ, můžeš si zajistit ubytování někde v okolí. Mám pro tebe ale skvělý bonus. Ze soboty do neděle můžeš přespat přímo v jógovém studiu, kde se bude workshop konat.

Toto ubytování získáváš k workshopu ZDARMA. 

BONUS #3: Dárek od Matky Přírody

Jako dar dostaneš speciální silový předmět vyrobený ze zdrojů Matky Přírody jen pro tebe. Nese energii, která je pro tebe důležitá. Získáš tak mocného pomocníka, který tě právě teď podpoří.

Tento dar získáváš k workshopu ZDARMA.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Pro mě byl Terezin workshop začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem, naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání a nabídne mi prožitek s dalšími lidmi. To, co nakonec seminář obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, spoluúčastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Workshop mi ukázal nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou a odpuštěním sobě i druhým; a dal mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty nesejdu.

Terezin workshop doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.
Radka Veselá

Tvé dotazy

 • Je workshop pro mě? Co když se na to nehodím? Nejsem moc stará? Nebo moc mladá?
  Jestli jsi dočetla až sem, workshop pro Tebe rozhodně je! 🙂 Účast nedoporučuji pouze pokud jsi těhotná nebo dlouhodobě užíváš nějaká psychofarmaka.
 • Jsem introvert, těžko se seznamuji...
  Na workshopu se ocitneš v bezpečném ženském kruhu, kde panuje láskyplná podpora. Budeš přijata taková, jaká jsi, nikdo tě nebude do ničeho nutit.
 • Jak to probíhá prakticky?
  Hned po zaplacení bude tvé místo na workshopu jisté a přijde ti informační email. Týden před workshopem ti pak pošlu všechny detaily, jak se připravit a co s sebou. Budeme v jógovém studiu na pražském Andělu - začínáme v sobotu v 10:00 a skončíme v neděli v 17:00. Celou dobu tě budu citlivě provázet a budu ti k dispozici.
 • Přijetí sexuality online jsem neprošla celé nebo jsem šla před delší dobou. Má to pro mě smysl?
  Smysl to rozhodně má. Důležité je, že už ses setkala se zásadními informacemi o posvátné sexualitě a že ti záleží na tvém vědomém ženství. Díky tomu můžeme navázat na společnou energii z online kurzů a náš posun bude mnohem výraznější než kdybychom začínaly od nuly.
 • Mám další dotazy
  Pokud tě zajímá něco dalšího, určitě napiš na tereza@terezatesinska.cz , jsem tu pro tebe.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Pod citlivým přístupem Terezky praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.

Stala jsem se tvůrkyní svého života.
Jana Dvořáková
Nakonec jsem překonala stud, jela na živý workshop a jsem ohromně moc vděčná, že jsem se tak rozhodla. Ta vzájemná síla, podpora, sdílení, čištění, léčení... v nádherném a bezpečném prostoru plném lásky a pochopení, možnost zeptat se na vše co se mi honí hlavou, a je až neuvěřitelné, jak přínosné je seznámit se s Terezou a všemi úžasnými bohyněmi OSOBNĚ 💓 Růst a posouvat se společně 🙏🍀

Tolik energie, zkušeností a cenných rad a cviků, které jsem si po tom víkendu odnesla... 🙏🍀🌸💞 Často je využívám a využívat budu a z celého srdce DĚKUJI 💓🌸
Lucie Pfauserová

Pojď rozeznít svět ze svého srdce

Kráčet, zpívat, tančit, milovat a žít - někdy divoce, někdy klidně, ale vždycky Pravdivě. Pojď otevřít své tělo i svou duši.
Umět tu být pro druhé, umět žít pro Sebe.

Víš, že si to zasloužíš, tak

Osvoboď svou posvátnou sexualitu

PRÁVĚ TEĎ

Na workshopu zbývá ještě

0
míst
(26.-27.3.)

Tereza Těšínská

Potřebuješ se na něco zeptat? Ujistit? Není ti něco jasné? Napiš mi, jsem tu pro tebe. tereza@terezatesinska.cz