Posvátná sexualita - Síla Luny

Prožitkový workshop

 • Chceš cítit při sexu i v životě ještě větší lásku?
 • Přestat střežit své srdce a začít být otevřená životu v jeho plnosti?
 • Poznat léčivou sílu pramáti Luny, která nás ženy sjednocuje s božským principem a dává sílu překonat i tu největší tmu?

Pojď prožít tento výjimečný čas v ženském kruhu
- přijmout své posvátné ženství a

Sílu Luny

Vítám tě na cestě...

Jsem Tereza Těšínská a budu ti průvodkyní na této pouti dovnitř sebe. Za poznáním tvých největších darů. K nalezení tvé síly a zdroje života.

Jsi silnější, než sis dokázala představit v nejdivočejších snech. Máš moc tvořit svět a pomáhat mu znovu získat sílu a lásku. A nejsi sama. Máš podporu velkých přírodních sil a každou vteřinu pulzuje zdroj života také přímo v tobě.

Můžeš ho objevit a tvořit spolu s ním. Tím nejen pomůžeš druhým, ale taky najdeš velikou radost a lásku v sobě. Budeš jí zažívat intenzivněji, častěji, opravdověji. V každém okamžiku, kdy si na to vzpomeneš. Jsi mocná a na tomto workshopu

 • Prohloubíš svou citlivost.
 • Objevíš vášeň a doslova "přetavíš" své tělo do nové podoby, na novou úroveň bytí.
 • Prožiješ i svou temnou stránku a použiješ jí, aby tě posílila.
 • Začneš se cítit sebevědomě a láskyplně. Budeš každou vteřinu vnímat požehnání toho, že jsi tu.
Workshop u Terezy byla jedna nejlepších věcí, co mě mohla potkat. Je to objevná a osvobozující cesta sama k sobě, k pochopení souvislostí, celý proces je velmi očistný a léčivý, cítíte se potom jako znovuzrození a ještě dlouho jste nabití pozitivní energií.
Prožila a procítila jsem radost, dozvěděla jsem se hodně o sobě, dovolila si ukázat a prožít své emoce v plné síle a to bylo prostě úžasné! 🌺 Byla tam vzájemná podpora ostatních žen a sdílení v bezpečném prostředí - vřele doporučuji tuto cestu všem, kdo se chtějí ve svém životě posunout k opravdovosti a naplněnému, spokojenému žití.
Štěpánka Vebber

Čas, místo, náplň, placení

Termín: pátek-neděle 6.-8. listopadu
Místo: milovaný domov a duchovní prostor v Čelákovicích (včetně přespání)

 • Workshop začíná v pátek večer (19:00) - rituálem důvěry k životu a k druhým bytostem, kdy necháme odejít staré a napojíme se na svou hlubokou sílu a moc.
 • V sobotu budeme pokračovat tématem sexuality, přijetím svých temných stránek, které nás přestanou oslabovat a naopak nás posílí. Napojíme se na energii Luny, která má pro každou z nás své vlastní sdělení.
 • V neděli pak pojedeme na vlně světla, čisté lásky a otevření se všemu, co život přináší. Naučíme se pracovat se svou mocí a šířit jí vědomě do světa, aby pomáhala a abychom my samy mohly být ještě šťastnější.

Cena: Pro vás, které jste absolvovaly náš kurz 2 499 Kč (jinak 3 499 Kč)

Levnější cena platí do 19.7., tedy ještě

Je to energie, která ve mně probouzí chuť žít, spojuje s ostatními bytostmi a se mnou samotnou... A pokud do toho půjdete naplno, tak se budou dít divy - opravdu to stojí za to! Terezo, jsi úžasná 🙏💓
Veronika Kališová

Pro tvou podporu přidám Bonusy

BONUS #1: Meditace vnitřní vedení

Spolu se seminářem ode mě získáš silnou transformační meditaci, která ti dovolí naplno prožít svou vnitřní sílu a spojit se s ní, kdykoliv budeš potřebovat.

Meditaci získáváš k semináři ZDARMA.

BONUS #2: Ubytování zdarma

Pokud si přeješ, můžeš si zajistit ubytování někde v okolí. Mám pro tebe ale skvělý bonus. Můžeš přespat přímo v našem studiu/domově, kde se bude workshop konat. Pohodlí duchovního domova zajištěno. Přespání je možné od pátku do neděle a v ceně zajišťujeme i příjemné vegetariánské snídaně a večeře.

Ubytování, snídaně a večeře získáváš k workshopu ZDARMA. 

BONUS #3: Rituální předmět od Matky Přírody

Jako dar dostaneš předmět ze zdrojů Matky Přírody speciálně pro tebe. Nese energii, která je pro tebe teď důležitá. A pokud jsi v minulosti už takový dar od nás dostala, věz, že tentokrát obdržíš zcela jiný předmět, který tě podpoří právě v tomto období.

Dar přírody získáváš k semináři ZDARMA.

Pro mě osobně byl Terezin workshop začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem, naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání a nabídne mi prožitek s dalšími lidmi. To, co nakonec seminář obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, spoluúčastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Seminář mi ukázal nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou a odpuštěním sobě i druhým; a dal mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty nesejdu.

Terezin workshop doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.
Radka Veselá

Tvé dotazy

 • Je workshop pro mě? Co když se na to nehodím? Nejsem moc stará? Nebo moc mladá?
  Jestli jsi dočetla až sem, seminář pro Tebe rozhodně je! 🙂 Účast nedoporučuji pouze pokud jsi těhotná nebo dlouhodobě užíváš nějaká psychofarmaka.
 • Jsem introvert, těžko se seznamuji...
  Na workshopu se ocitneš v bezpečném ženském kruhu, kde panuje láskyplná podpora. Budeš přijata taková, jaká jsi, nikdo tě nebude do ničeho nutit.
 • Musím zaplatit hned?
  Za hlubokou třídenní práci včetně přespání a večerního rituálu ti jako účastnici našich předchozích kurzů nabízíme příjemnou cenu 2 499 Kč. Pokud teď objednáš účast, máš na zaplacení 2 týdny. A pokud bys potřebovala víc času, nabízíme i možnost rozdělit platbu na 2 splátky po 1250 Kč. První zaplatíš do 2 týdnů a druhou před akcí.
 • Mám další dotazy
  Pokud tě zajímá něco dalšího, určitě napiš na tereza@terezatesinska.cz , jsem tu pro tebe.
Pod citlivým přístupem Terezky praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.

Stala jsem se tvůrkyní svého života.
Jana Dvořáková
Nakonec jsem překonala stud, jela na živý workshop a jsem strašně moc vděčná, že jsem se tak rozhodla. Ta vzájemná síla, podpora, sdílení, čištění, léčení... v nádherném a bezpečném prostoru plném lásky a pochopení, možnost zeptat se na vše co se mi honí hlavou, a je až neuvěřitelné, jak přínosné je seznámit se s Terezou a všemi úžasnými bohyněmi OSOBNĚ 💓 Růst a posouvat se společně 🙏🍀

Tolik energie, zkušeností a cenných rad a cviků, které jsem si po tom víkendu odnesla... 🙏🍀🌸💞 Často je využívám a využívat budu a z celého srdce DĚKUJI 💓🌸
Lucie Pfauserová

Pojďme rozeznít svět ze svého srdce.

Kráčet, zpívat, tančit, milovat a žít - někdy divoce, někdy klidně, ale vždycky Pravdivě. Umět tu být pro druhé, umět žít pro Sebe.

Víš, že si to zasloužíš, tak pojď na

Přijetí posvátné sexuality - Sílu Luny

PRÁVĚ TEĎ

Levnější cena platí do 19.7., tedy ještě

Na workshopu zbývá ještě

0
míst