Milovaná ženo,

chtěla jsi víc? Je to tu!

Pojďme žít svůj život naplno

 • Probouzíme v sobě radost, ženství, božství a sílu. Teď máme možnost se spolu plně otevřít lásce, sdílení, oslavě života a divokosti.
 • Můžeme začít nejen řešit své starosti, ale také TVOŘIT život tak, jak si ho představujeme.
 • Při mocné oslavě toho, kdo JSME.

Pojď s námi prožít
Oslavu Divokosti

Při Úplňku a na Augustův pláč

Při těchto mocných dvou datech, těsně před úplňkem a v den, kdy nejvíce "padají hvězdy", na Augustův pláč, pořádáme speciální seminář. Setkání, při kterém pročistíme své nitro, ale zároveň to nebudeme dělat jen pro své běžné životy, ale také pro to, abychom přinesly víc radosti všem.

Budeme nejen procházet minulost a pracovat na zlepšení svých problémů, ale budeme také tančit, ladit se na svůj hlas a vzájemně se posilovat (třeba při silném rituálu, kdy každá ve skupině dostane energetickou podporu od všech zúčastněných a bude tak mnohem silnější pro to, aby své výzvy vyřešila a zvládla).

 • Plně se napojíme na přírodu
  Kromě samotného semináře uděláme v sobotu večer skutečnou oslavu v přírodě a s odvážnými také skočíme do vody. :D
 • Pustíme všechno ven, zdivočíme a začneme být doopravdy spontánní
  Budeme v našem nejužším kruhu, ty zkušenější z vás můžou podpořit ty, které se ještě "ostýchají", a vytvoříme vzájemně velkou léčivou sílu.:)
 • Naučíme se být tady pro druhé
  Posílíme svou schopnost pomoci si vzájemně a účinně podporovat své blízké, když to potřebují.
Workshop u Terezy a Alexe byla jedna nejlepších věcí, co mě mohla potkat. Je to objevná a osvobozující cesta sama k sobě, k pochopení souvislostí, celý proces je velmi očistný a léčivý, cítíte se potom jako znovuzrození a ještě dlouho jste nabití pozitivní energií.
Prožila a procítila jsem radost, dozvěděla jsem se hodně o sobě, dovolila si ukázat a prožít své emoce v plné síle a to bylo prostě úžasné! 🌺 Byla tam vzájemná podpora ostatních žen a sdílení v bezpečném prostředí - vřele doporučuji tuto cestu všem, kdo se chtějí ve svém životě posunout k opravdovosti a naplněnému, spokojenému žití.
Štěpánka Vebber

Čas, místo, náplň, placení

Termíny: víkend 1.-2. a 8.-9. srpna
Místo: milovaný domov a duchovní prostor v Čelákovicích

První den strávíme s Terezou - prohlubováním důvěry k životu a k druhým bytostem, necháme odejít staré a napojíme se na svou hlubokou sílu a moc. Na konci dne provedeme rituál - oslavu divokosti v přírodě. Druhý den začne ranním cvičením s Alexem (jak se nejlépe naladit na nový den s jeho potřebami), otevřeme se ještě víc projevům těla i hlasu, a nakonec provedeme poslední rituál, kdy se vzájemně posílíme a naučíme vědomě šířit svou sílu a lásku k druhým.

Cena: 2 999 Kč

Levnější cena platí do 19.7., tedy ještě

Je to energie, která ve mně probouzí chuť žít, spojuje s ostatními bytostmi a se mnou samotnou... A pokud do toho půjdete naplno, tak se budou dít divy - opravdu to stojí za to! Terezo, jsi úžasná 🙏💓
Veronika Kališová

Pro tvou podporu přidám Bonusy

BONUS #1: Meditační balíček

V tomto balíčku získáváš silné a transformační meditace, které ti na tvé cestě proměny pomohou.  

Meditační balíček v hodnotě 690 Kč získáváš k semináři ZDARMA.

BONUS #2: Ubytování zdarma

Můžeš si zajistit ubytování někde v okolí. Pokud by se ti ale nechtělo, mám pro tebe skvělý bonus. Můžeš přespat přímo v našem studiu/domově, kde se bude workshop konat. Pohodlí duchovního domova zajištěno. Přespání je možné ze soboty na neděli, po domluvě i z pátku na sobotu.

Ubytování v hodnotě 300 Kč získáváš k workshopu ZDARMA. 

Pro mě osobně byl Terezin workshop začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem, naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání a nabídne mi prožitek s dalšími lidmi. To, co nakonec seminář obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, spoluúčastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Seminář mi ukázal nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou a odpuštěním sobě i druhým; a dal mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty nesejdu.

Terezin workshop doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.
Radka Veselá

Tvé dotazy

 • Je workshop pro mě? Co když se na to nehodím? Nejsem moc stará? Nebo moc mladá?
  Jestli jsi dočetla až sem, seminář pro Tebe rozhodně je! 🙂 Účast nedoporučuji pouze pokud jsi těhotná nebo dlouhodobě užíváš nějaká psychofarmaka.
 • Jsem introvert, těžko se seznamuji...
  Na workshopu se ocitneš v bezpečném ženském kruhu, kde panuje láskyplná podpora. Budeš přijata taková, jaká jsi, nikdo tě nebude do ničeho nutit.
 • Musím zaplatit hned?
  Za hlubokou práci včetně přespání a večerního rituálu ti nabízíme příjemnou cenu 2 999 Kč. Pokud teď objednáš účast, máš na zaplacení 2 týdny. A pokud bys potřebovala víc času, nabízíme i možnost rozdělit platbu na 2 splátky po 1500 Kč. První zaplatíš do 2 týdnů a druhou před akcí.
 • Mám další dotazy
  Pokud tě zajímá něco dalšího, určitě napiš na tereza@terezatesinska.cz , jsem tu pro tebe.
Pod citlivým přístupem Terezky a Alexe praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.

Stala jsem se tvůrkyní svého života.
Jana Dvořáková
Nakonec jsem překonala stud, jela na živý workshop a jsem strašně moc vděčná, že jsem se tak rozhodla. Ta vzájemná síla, podpora, sdílení, čištění, léčení... v nádherném a bezpečném prostoru plném lásky a pochopení, možnost zeptat se na vše co se mi honí hlavou, a je až neuvěřitelné, jak přínosné je seznámit se s Terezou, Alexem a všemi úžasnými bohyněmi OSOBNĚ 💓 Růst a posouvat se společně 🙏🍀

Tolik energie, zkušeností a cenných rad a cviků, které jsem si po tom víkendu odnesla... 🙏🍀🌸💞 Často je využívám a využívat budu a z celého srdce DĚKUJI 💓🌸
Lucie Pfauserová

Pojďme rozeznít svět ze svého srdce.

Kráčet, zpívat, tančit, milovat a žít - někdy divoce, někdy klidně, ale vždycky Pravdivě. Umět tu být pro druhé, umět žít pro Sebe.

Víš, že si to zasloužíš, tak pojď na

Oslavu Divokosti

PRÁVĚ TEĎ

Levnější cena platí do 19.7., tedy ještě

Na Oslavě Divokosti zbývají ještě

0
místa (1.-2.8.)
0
místa (8.-9.8.)