Sebeléčení

ONLINE KURZ
léčení s tělem a energií

  • Chceš si umět rychle pomoct i s akutními problémy?
  • Naladit tělo na zdraví a rovnováhu?
  • Dlouhodobě se cítit skvěle a odpočatě?
  • Umět zvládnout a proměnit do přínosu i stavy, kdy ti není dobře?

Tak pojď 

⤵︎

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zvu tě na jedinečnou dvoutýdenní cestu

Sebeléčení

Jsem Alex a pokud jsi na téhle stránce, tak už mě nejspíš znáš. Předávám osobní a duchovní rozvoj a mými kurzy, konzultacemi a semináři prošlo přes
3 000 lidí.
Motivuji lidi k životu v rovnováze mysli a srdce, aby žili radostně, vitálně a cítili se spokojení a silní ve svém těle i duševně.

Teď jsem se rozhodl zhmotnit sen, který jsem měl už delší dobu - předat silný léčivý online kurz pro ty, kdo si opravdu přejí posílit své zdraví, ale i životní nadšení a pohodu.

V tomto dvoutýdenním kurzu jsem spojil své nejsilnější sebeléčící postupy, které úspěšně používám přes 7 let a předávám je i svým klientům a blízkým. Získáš tak mocné rady z přírodního léčení a způsoby, jak je zapojit do denního života.

Získáš to nejlepší

  • 5 cviků pro perfektní zdraví, které můžeš dělat každý den a zaberou ti dohromady 5-10 minut
  • Mocné rady z přírodního léčení, jak svému tělu a duši pomoct cítit se skvěle a harmonicky
  • Účinné postupy energetického léčení, kterými v sobě aktivuješ hojivé síly, "odstresuješ se" a začneš žít v mnohem větší rovnováze.
  • Způsob, jak to vše zapojíš do svého života dlouhodobě.
Alexi úžasný kurz, perfektní s jakou lehkostí a láskou vše učíš, i tvůj osobní přístup a podpora. Děkuji děkuji děkuji!
Tereza Kratochvílová
Tento kurz mi pomohl uvědomit si, co je v přístupu k léčení sebe sama důležité. Techniky zde popsané jsou naprosto jednoduché a srozumitelné, mají velký přínos nejen pro tělo ale i psychiku a ani vám nezaberou mnoho času, což je pro mě velké plus. Po dvou týdnech praktikování se cítím více klidnější, vyrovnanější a mnohem méně unavená.
Klára Pulpanová

Kde, kdy, jak?

Kurz je otevřený stále

20-30 minut denně

Online

Kurz obsahuje 2  moduly, 9 videolekcí, 2 webináře a bonusy. V lekcích prvního týdne ti předám 5 cvičení a naučím tě jejich nejúčinnější podobu. V druhém týdnu se pak podíváme na sebeléčení z dlouhodobého hlediska a také, jak zapojit přírodní medicínu a vrátit do souladu naše tělo s Matkou Zemí.

Vše proběhne s mou silnou osobní podporou v uzavřené facebookové skupině jen pro členy kurzu, skrze email a skrze živá vysílání, kde se budete moct také ptát.

Denně budeš na lekce a praxi potřebovat 20-30 minut a když si tato cvičení teď osvojíš, budeš se díky nim moct kdykoliv vrátit do rovnoháhy a cítit skvěle už napořád.

Děkuji Alexi za vše, co jsi nám poskytl. Moc si toho vážím. Především otevření se bolesti byl pro mě velký aha moment. I ta dýchací cvičení mají opravdu velký přínos. A ladění čaker pro mě byla úplná novinka. Určitě se budu i dál těmto cvičením věnovat! Děkuji a přeji hodně zdraví.
Ivana Koubková
Dobry vecer Alexej! Po tyzdni a pol po tychto cviceniach vecer z nicoho nic som sa rozplakala a dlho plakala. Potom to preslo a citim sa skvele. Uzasne precistenie - v celom tvojom kurze. Zo srdca Dakujem
Iveta Záhorská

Tento kurz si cením na 3000,- Kč.

Je to částka, kterou když vydáš, tak ti umožní naplno se ponořit do cvičení a maximálně je zužitkovat. Zároveň i já ti díky tomu dám svou plnou pozornost a společně nastartujeme tvou energii, zdraví a životní sílu.

UPOZORNĚNÍ: Prosím nevstupuj, pokud víš, že si na to nevyhradíš čas. Kurz má smysl pro ty, kteří chtějí opravdu zapracovat na svém zdraví a životní síle a jsou ochotní tomu věnovat aspoň 20 minut denně v průběhu dvou týdnů.

Pokud si tento prostor dáš, vezme tě od častých bolestí, vyčerpanosti a stresu k prožitku svobody, volnosti, klidu, nadhledu a vitality. K tomu, že máš sílu užívat si život tak, jak doopravdy chceš.

Šance je teď:

Možnost vstoupit platí do 2.4., zbývá

Ke kurzu navíc dostaneš tyto BONUSY

BONUS 1: Léčivý proud

Toto je velmi silný postup a k němu vytvořená meditace, se kterou se napojíš na proud Lásky a síly. Vytvořili jsme ho spolu s Terezou Těšínskou a přinese ti jak hojení, tak hluboký klid.

Postup a meditaci získáváš ke kurzu ZDARMA.

BONUS 2: Průvodce cvičením

Kromě podrobného vysvětlení 5 ozdravných cviků a jejich základního projití v lekcích kurzu získáš jako bonus ještě cvičební video, se kterým můžeš každý den cviky rychle procházet, osvojit si je a naplno využít jejich sílu.

Videoprůvodce cvičením získáváš jako bonus ZDARMA

BONUS 3: Jak uvolnit bolest a stres ve 3 krocích

Tento e-book tě provede postupem, jak si ulevit od bolesti a stresu ve 3 jednoduchých krocích. Není to ale jen o rychlé úlevě, ale především o účinném léčení, které pomáhá nastartovat hojivý proces i v náročných a těžkých případech. Pro mě je princip, který je podrobně popsaný v e-booku, nejdůležitějším pilířem sebeléčení.

E-book získáváš jako bonus ZDARMA

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Mimochodem – pokud v průběhu kurzu dostaneš pocit, že to není pro tebe, můžeš mi napsat, a já ti bez otázek vrátím peníze v plné výši. Chci dělat jen věci, které fungují, a tenhle kurz je pro mě naprosto zásadní. Garance vrácení peněz je proto samozřejmostí.

Ptáš se

Kolik času na to budu reálně potřebovat?

Kurz ti zabere každý den 20-30 minut. Můžeš vše samozřejmě „prolétnout“ i rychleji, ale aby cvičení naplno zafungovala, je dobré jim v průběhu kurzu vyhradit tento čas.

Musím vše opravdu projít za 2 týdny?

Cvičení, která předávám, jsou intenzivní a začnou ti pomáhat hned, jak se do nich pustíš. Samozřejmě někdy nemáme tolik času, kolik bychom si přáli, proto ti přístupy zůstanou natrvalo a můžeš si je osvojit i postupně.

Má smysl do kurzu jít, pokud mám nějaké zdravotní omezení?

Kurz nenahrazuje pomoc v akutních případech, protože jeho cvičení je důležité ozkoušet a poprvé projít v klidu. Jinak ale většinu cvičení jde dělat při jakémkoliv zdravotním stavu a případné konkrétní otázky jde dořešit v rámci kurzu. Pokud máš nějaký specifický problém a chceš se ujistit, jestli to pro tebe má smysl, napiš mi na alex@alexejbycek.cz

Bude ke kurzu také samostatná fb skupina?

Pro komunikaci s dalšími účastníky, sdílení svého posunu, podporu i průběžnou komunikaci s Alexem, bude mít kurz uzavřenou facebookovou skupinu, kterou můžeš využít pro urychlení tvé cesty.

Funguje to doopravdy?

Funguje to tak moc, jak moc do toho půjdeš. Znám lidi, kteří zasvěceně mluví o spoustě věcí, ale nic nepraktikují. A pak znám lidi, kteří nejsou tak vzdělaní, ale každý nový poznatek jdou hned dělat v praxi. Nemusím říkat, kteří z těchto dvou jsou šťastnější 🙂 Tenhle kurz je celý výzvou do praxe. Každý den. Skrze velmi jednoduché věci, které mají tu největší moc změnit tvůj život.
Tvé vedení a přístup "dělej, jak to cítíš a potřebuješ" mě přesvědčily, že jsem tady správně. Když jsem narazila na tento kurz, okamžitě jsem věděla, že to je ono. A pak už jsem jen žasla, co se začalo dít při plnění úkolů. Nevěřila bych, že je možný takový posun ve vnímání vlastního života. Děkuji!
Kateřina Kadlecová
Chcem sa ti úprimne z celého srdca poďakovať za všetko. Tvoja duchovná práca má veľkú hodnotu ktorá sa nedá ani vyčísliť. Ďakujem
Marta Budzaková

Šance je teď:

Pojď dát čas a pozornost tomu, kdo si to nejvíc zaslouží - sobě. Pojď udělat něco pro to, aby tvůj život mohl být naplněný a prožitý v radosti a síle.

Garantuji ti, že když si teď 2 týdny dáš chvíli denně tento prostor, posuneš se mílovými kroky. Zažiješ znovu, jaké to je, dýchat svobodně, pohybovat se s vitalitou a odhodláním a tvořit ne z ustarané hlavy, ale ze srdce.

Vše už víš, tak se jen nalaď a pojď:

Možnost vstoupit platí do 2.4., zbývá

Máš otázku? Napiš mi na alex@alexejbycek.cz, budu rád.