• Chcete v sobě přestat nosit zátěž nepříjemných pocitů?
 • Chcete dělat už jen to, co vás baví?
 • Naučit se rychle vrátit do příjemné nálady a radosti?

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ!

Meditaci,
se kterou najdete klid, radost
a sebelásku

Jmenuji se Alexej Byček a jako kouč vím, že nejdůležitější věc, která ovlivňuje kvalitu vašich životů, jsou emoce.

Řeším to s většinou klientů, a i já sám jsem dřív někdy propadal náladám, že jsem něco způsobil a nesu vinu, nebo že mi něco naopak způsobil nějaký „zloun“ z okolí. Dobře mi šlo cítit se jako oběť a trápit se. Než jsem zjistil, že to všechno jde změnit.

To, jak se cítíte, totiž může být zčásti ovlivněno okolím, ale z 95% je to ve vašich vlastních rukou.

A já vám teď chci předložit úžasný způsob, jak proměnit své pocity:

Vyzkoušejte meditaci, která vám pomůže rozpustit negativní emoce
a naladit se na vlnu radosti.

Tato meditace vám

 • Umožní kdykoli transformovat nepříjemné pocity v příjemné
 • Dá vám nadhled, díky kterému problémy přestanou být tak palčivé
 • Naučí vás postup, se kterým se rychle zklidníte i ve vypjatých situacích
 • Začnete díky ní sami určovat svou náladu a životní pocit

Představte si, jak si leháte večer do postele. Máte skvělý pocit z uplynulého dne – radujete se z toho, co jste dokázali, a usmíváte se tomu, jak jste pustili stresující a negativní události, které se staly. Když si na ně vzpomenete, nevyvolávají ve vás skoro nic a vy cítíte zadostiučinění – že žijete svůj pozitivní život. Že usínáte s hřejivým pocitem v srdci a těšíte se na další den.

Takový pocit – nejen před usínáním – můžete získat, pokud se rozhodnete začít se svými emocemi vědomě pracovat a procházet příjemnou meditací.

Chci vám jí zpřístupnit, abyste se už nikdy nemuseli cítit jako oběť okolností, a naopak sebevědomě tvořili svůj život a životní pocit – tak jako se to podařilo mně.

Tuto silnou meditaci proto pořídíte za

299,- Kč,

a k tomu vám dám zdarma podpůrné materiály v hodnotě dalších 309 Kč.

Své rozhodnutí můžete učinit teď.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud byste meditaci používali a neměli pocit zlepšení, určitě mi napište. Kromě toho, že ocením zpětnou vazbu a rád vám poradím, chci také udělat vše pro vaší spokojenost. Kdybyste tedy měli pocit, že postup nefunguje, vrátím vám peníze v plné výši. Vrácení peněz garantuji plných 30 dní od zakoupení meditace.

JENŽE CO KDYŽ...

 • Nemám zkušenost s meditací
  Tahle meditace je vytvořená tak, aby fungovala pro lidi, kteří meditují, stejně jako pro ty, kteří s tím nemají žádnou zkušenost. Provedu vás každým krokem tak, abyste se zcela uvolnili a vyřešili problémy, které vám brání prožívat váš vnitřní klid a radost.
 • Při meditaci budu vklidu, ale co když pak přijde nepříjemná situace, která mě rozhodí?
  Když si meditací projdete několikrát, naučíte se postup, který na sebe můžete použít kdykoli. K samotné meditaci dostanete navíc i její kratší verzi, kterou si můžete pustit vždy, když budete chtít negativní emoce rozpustit rychle. Brzy se naučíte vše zvládat i bez nahrávek. Budete tak opravdu schopní pracovat se svými emocemi a v klidu zvládat i náročné chvíle.
 • Je to pro mě to pravé? Opravdu pro mě bude fungovat?
  Při vytváření této meditace jsem bral ohled nejen na vlastní praxi, ale také na zkušenost s klienty, kteří potřebovali rozpustit těžké emoce a stres. Spojil jsem postupy, které zabírají nejvíc, a pokud se celému procesu otevřete, určitě vám pomůže. Kdyby se i přesto stalo, že nepocítíte výraznou změnu, napište mi a já vám vrátím peníze.

S meditací navíc dostanete
ZDARMA tyto BONUSY

BONUS 1 – Krátká meditace pro rychlý návrat k radosti

Tato rychlá verze vám pomůže v situacích, kdy nebudete mít tolik času, ale budete potřebovat pomoct zvládnout nepříjemné emoce. Díky krátké meditaci si ještě víc osvojíte postup, který brzy zvládnete i bez nahrávky – jak rychle a účinně nechat odeznít trápení a vrátit se k hezkým pocitům.

Bonus v hodnotě 150,- Kč získáváte ZDARMA.

BONUS 2 – E-book Intenzivní meditace

V tomto e-booku se dozvíte, jak se ponořit do meditace opravdu naplno a získat z ní maximální užitek. Meditovat samozřejmě můžete i bez e-booku, ale chci vám pomoct co nejvíc transformovat nepříjemné emoce v pozitivní, a proto vám ty nejdůležitější kroky vysvětlím do hloubky.

Bonus v hodnotě 159,- Kč získáváte ZDARMA.

Na meditaci jsem byla hodně zvědavá a jsem moc ráda, že si mě našla. Už jen uvolnění těla na začátku na mě fungovalo skvěle, a to mám s uvolněním docela problémy. Rozpouštění negativních emocí pak proběhlo v klidu a najednou jsem byla plná lásky. Celý den mám teď zalitý sluncem a už se nemohu dočkat, až si meditaci pustím znovu. Určitě tuto meditaci doporučuji každému, kdo se užírá těžkými emocemi a myšlenkami, rád by se jich zbavil, ale neví jak.
Eva PetružálkováPodnikatelka, autorka projektu "Máme uklizeno", www.evapetruzalkova.cz
Nejprve jsem si přečetla e-book, který je skvělou přípravou k meditaci. Poté už jsem se příjemně uvelebila, nasadila sluchátka a zaposlouchala se do Alexova hlasu a příjemné hudby, která meditaci doprovází. Pomaličku mě naváděl krok za krokem, přesně jak slíbil.

Najednou mi tekly slzy po tváři, ale byla jsem naplněná štěstím, láskou a vnitřním klidem. Meditace pomohla! Našla jsem díky ní způsob, jak se dostat do rovnováhy a nenechat se strhnout negativními emocemi. Doporučila bych jí každému, kdo má určitou situaci, která ho vždy rozesmutní, naštve, no prostě, vyvede z pohody každodenních dnů. Touto meditací budete na tyto situace skvěle připraveni a zvládnete je přejít s úsměvem na tváři.
Monika HlaváčkováPoradkyně pro budoucí nevěsty, www.monikahlavackova.cz

OBJEDNEJTE SI MEDITACI TEĎ

Někdy se v životě nejde vyhnout ranám a náročným chvílím. Jde se k nim ale postavit více způsoby – buď se trápit a problémy nést těžko, anebo se věcem postavit a uvnitř přitom stále cítit klid a radost. Vím to, protože jsem to sám zažil a od té chvíle to přeji každému, protože to JE MOŽNÉ.

Je ale na vás, kdy se rozhodnete vzít nejen své činy, ale i emoce do svých rukou. Já vám ze srdce přeji, aby to bylo co nejdřív, a tvrdím, že s touto meditací máte tu možnost právě teď:

Máte dotaz? Napište mi na alex@alexejbycek.cz