• Chceš se propadnout do svého středu a pocítit moudrost svého těla?
  • Cítíš, že je čas opustit všechna učení a rady zvenčí?
  • Ponořit se do svého nitra a najít tam to nejhlubší léčení?

Tak pojď, dovedu tě k bráně,
za kterou už můžeš jen ty sama. Zažij

Sexual healing body work

Otevři tu pomyslnou bránu a v péči, objetí a podpoře se pusť všeho, co jsi doposud znala

Jsem Tereza Těšínská, mentorka posvátné sexuality a průvodkyně tantrickými rituály.

Přes 20 let se věnuji spiritualitě a fascinuje mě stav rozšířeného božského vědomí.

To, co mi kdysi přišlo jako skoro nedosažitelné, tajné, jen pro vyvolené... To všechno dneska žiju a dokonce předávám dál.

Ale nejde o nic nadpřirozeného.  Jde o Lásku. O oslavu těla a života, oslavu světa v jeho kráse. Právě Láska mě vede a poslala mi do života

Sexual healing body work

Je to úžasný proces, díky kterému se uvolníš do života
celou svojí bytostí. Obsahuje

  • 3 tříhodinové léčivé tantrické rituály
  • 4 hodinové transformační online mentoringy
  • veliké ozdravení tvého těla i duše

Tantrický rituál

Tantrický rituál je Medicína. Je to tříhodinová energetická masáž, v jejímž průběhu já jako předávající úplně mizím a mé tělo je vedeno proudem čisté Lásky.

Ty jako přijímající neděláš vůbec nic. Jen se necháváš opečovat Láskou. Vše je naprosto vedeno moudrostí tvého těla. Dostaneme se přesně tam, kam jsi připravená jít.

Online mentoring

První online setkání je tvou přípravou a naladěním se na celý proces. Probíhá týden před tantrickým rituálem a další setkání jsou vždy jeden týden po rituálu.

Je to prostor pro sdílení a společné ladění další cesty. Je to také podpora a integrace změn a léčení tvého života. Poslední mentoring je zaměřený na další směřování ve tvém životě.

Představ si, že nic není potřeba a ty celá mizíš v prostoru Lásky. Všechny rány jsou zahojené. Touhy se rozplynuly. Jsi celá v přítomnosti, všude a nikde zároveň.

Jsi zalitá blažeností, vědomím se dotýkáš Boha, rozplýváš se ve slasti a zároveň vnímáš to hluboké vnitřní plné NIC.

Jsi bezpodmínečně milovaná, jsi nádherná.

Už není co řešit, máš úplnou svobodu jen BÝT.

Tohle můžeš prožít a přijmout do svého Života.

Stačí říct

Moje ženství, tělo, příroda, země, hlína, děloha, vesmír, emoce, prožitky, štěstí, láska, pláč, hloubka, strach, důvěra, slast, život, radost, pouštění, JÁ....

To všechno cítím, když se mě život dotkne rukama Terezy... a mohla bych pokračovat a jmenovat další a další věci a pocity... Možná bych mohla přidat ještě stud, ale ten jsem měla jen zpočátku, jen než to všechno začalo a než jsem se v lásce odevzdala a svěřila se do rukou Terezky. Těžko teď hledám slova na to, abych popsala, co se vlastně při tantrickém rituálu děje... Jasně, má to určitý rámec, nějak se začne a něco následuje, ale to bych raději nepsala, ať vás nepřipravím o prožitek a překvápko 😉

Ale je to hlavně o tom, co si sami dovolíme a čím víc se otevřeme, tím víc získáme. Navíc věřím, že u každého to bude jiné, tak jako já jsem měla jinou každou "masáž"... první pro mě byla hodně objevná, o čem to teda je... i když už i v té první probíhalo veliké léčení. Já si totiž naštěstí dovolila se tomu úplně oddat, s naprostou důvěrou jsem Terce řekla, ať dělá všechno, co cítí a to bylo ono!!!

Moje tělo s ní pak komunikovalo samo a samo si řeklo, co je potřeba, kde a jak a jak dlouho. A Terezina citlivost je úžasná - ona to cítí, ví a pozná. Nebo s ní můžete i mluvit - opravdu nic není "moc" ani "málo", nic není špatně.

Já teda mám spoustu mindraků z toho, jak vypadám, z toho, že si neužívám sex, že to neumím, že se neuvolním, že vlastně ani nevím, co u sexu chci a když ano, že si o to nedokážu říct. A tenhle zážitek pro mě byl úžasným léčivým objevováním mého těla, co kde jak cítí a vnímá. Je mi 41 let a až Tereza našla můj bod G. Já si totiž myslela, že ho nemám... no... fakt... a pak se ho díky tomu vydal hledat i můj manžel a je to krásný a pokračujeme s mužem dál a dál a jdeme do větší důvěry a hloubky - a to jen díky tomu, že jsem si konečně dovolila otevřít se.

Ještě mě čeká třetí rituál a já už se neskutečně těším. Takže koho to volá, vůbec se ničeho nebojte, můžete jedině získat a užít si neskutečné hýčkání a léčení celého těla od hlavy až po konečky prstů na nohou ♥️
Veronika Tasol Hírešová

Jaká je cena

V tomto programu získáváš mou plnou podporu v průběhu celého procesu, kdy mi můžeš kdykoli zavolat nebo napsat.

Je to léčivá cesta, která ti přinese velká uvědomění a v jejím průběhu se postupně uvolníš do naprostého klidu a blaženosti.

A to nemluvím o úplně nové dimenzi tvého sexuálního života.

Celý tento láskyplný proces obsahuje
3 tantrické rituály, z nichž každý trvá tři hodiny,
4 online mentoringy a mou plnou osobní podporu.

Cenu jsem nacítila srdcem a za celý program je
21 000,- Kč

Je to tvá vstupenka do úplně nové úrovně poznání sama sebe, poznání božství v tobě.

Stačí říct

Možná tě napadá...

Jak se domlouvají termíny a jak dlouho program trvá?

Začneme úvodním mentoringem, který domluvíme hned po doručení platby. Další termíny rituálů a mentoringů si řekneme na konci první schůzky tak, aby ti vyhovovaly. Ideální je, když je celý Sexual healing bodywork rozložený do 2-3 měsíců.

Kde probíhají tantra rituály a mentoringy?

Rituály probíhají v Praze v Dejvicích, po domluvě je možné také v Brně. Mentoringy jsou online, můžeš tedy být v pohodlí domova.

Obsahuje rituál i masáž Yoni?

Ano, pokud to bude tvé přání a pokud společně nacítíme, že jsi připravená.

Nejsem si jistá...

Jestli cítíš, že máš ještě velké bloky, stud a silný strach, ale toužíš se posunout a otevřít, pak je pro tebe můj kurz Přijetí posvátné sexuality - podívej se na něj tady>>

Můžu zaplatit na splátky?

Ano, ve výjimečných případech je možné se domluvit na 3 splátkách. V takovém případě mi napiš na tereza@terezatesinska.cz

Co na rituál potřebuji?

Vůbec nic, stačí přijít a užít si to.
Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Díky Tereze se mi ukázaly nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou a odpuštěním sobě i druhým; a našla jsem v sobě na tuhle cestu "základní manuál", díky kterému z téhle cesty nesejdu.

Terezu doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.
Radka Veselá
Bylo to jak po divokém milování, kdy se vám rozlije energie po těle a máte pocit, že ani nemusíte jít spát.
Jana Mazánková
Ještě po několika měsících cítím takový klid v srdci. To je to hlavní, co mi dala spolupráce s Terezou - ohromný klid. Naplnila jsem si své „kalíšky“ sebeúcty... ženství... prostě je tam velká změna a některé pocity nebo vjemy nemůžu popsat ani uchopit. Ještě jednou ti moc děkuju Terko, je to úúúžasné. 🙂
Jaroslava Kirethová
Díky Tereze jsem s partnerem zažila něco tak úžasného, silného co zatím s nikým předtím, bylo to zvláštní. Vůbec teď víc vnímám intuici, hlas co mi vnukne něco udělat, někomu napsat, oslovit, a pak je z toho třeba prospěch na obou stranách. Učím se pouštět kontrolu, nahrazovat jí důvěrou i vůči partnerovi. Ten mě nečekaně začal víc přijímat.

Přišlo to samo a já vnímám, jak se mi derou slzy do očí... Je to tak křehké, jemné, s důvěrou. Děkuji Teri za vše
Petra
Po dlhej dlhej dobe cítim hlboký kľud. Vďaka kozmickému orgazmu som zažila blažený pocit v telesnej schránke a úžasný pocit bezpečia, pocit že všetko je tak ako má byť, že je o mňa postarané. Zo subjetívne nečisto vnímanej sexuality sa zmyla vina, hanba, poníženie a ostala rozkvitnutá záhrada.
Martina Moravcová

Celý proces je velice léčivý a přinese ti hluboké uvědomění.

Na vše si přicházíš sama, je to opravdu Cesta důvěry ve vlastní vnitřní moudrost a vedení. Cesta důvěry v prostor Lásky, ve kterém žijeme. V jeho znamení a učení, kterými o nás každou vteřinou pečuje.

Už v průběhu se uvolníš do prostoru naprostého klidu a blaženosti. Dokážeš i zdánlivě těžké a neřešitelné situace nahlížet ze svého středu.

A to nemluvím o úplně nové dimenzi tvého sexuálního života.

Tohle můžeš prožít a přijmout do svého Života

Právě teď

Máš nějakou otázku, potřebuješ něco ujasnit nebo ujistit? Napiš mi emailem na  tereza@terezatesinska.cz nebo zavolej na 731 528 341.

Hluboké léčení

Celý proces je velice léčivý a přinese ti hluboké uvědomění.

Na vše si přicházíš sama, je to opravdu Cesta důvěry ve vlastní vnitřní moudrost a vedení. Cesta důvěry v prostor Lásky, ve kterém žijeme. V jeho znamení a učení, kterými o nás každou vteřinou pečuje.

Už v průběhu se uvolníš do prostoru naprostého klidu a blaženosti. Dokážeš i zdánlivě těžké a neřešitelné situace nahlížet ze svého středu.

Já vím, není to jen tak, ale ty si zasloužíš být opečovávaná jako bohyně, kterou jsi. Zasloužíš si odhalit a odpoutat ohromnou Lásku, kterou máš v sobě, abys jí pak mohla celý život dávat sobě i druhým.

Odpovídá mému času, energii a tvému posunu v průběhu
3 měsíců naší spolupráce.

A to nemluvím o úplně nové dimenzi tvého sexuálního života.