• Chcete pracovat efektivněji a zároveň mít víc času na sebe?
 • Chcete dělat už jen to, co vás baví?
 • A chcete to dělat beze stresu a mít u toho vnitřní klid?
 • Chcete pracovat efektivněji a zároveň mít víc času na sebe?
 • Chcete dělat už jen to, co vás baví?
 • A chcete to dělat beze stresu a mít u toho vnitřní klid?

UKÁŽU VÁM ZPŮSOB,
SE KTERÝM TO DOKÁŽETE!

 • Vím, jak se ze zaměstnance stanete zajištěným pohodářem.
 • Vím, jak můžete dělat méně a vydělat více.
 • Vím, jak můžete najít sebejistotu a začít žít radostně a spokojeně.
 • Vím, jak se ze zaměstnance stanete zajištěným pohodářem.
 • Vím, jak můžete dělat méně a vydělat více.
 • Vím, jak můžete najít sebejistotu a začít žít radostně a spokojeně.

Mé jméno je Alexej Byček.

Mám úspěšný podnik, naplno pracuji asi 2 hodiny denně, v životě jsem si „nechal“ jen usměvavé lidi a mým nejlepším přítelem je má žena. Z procházky se psem mám stejné uspokojení jako z exotických cest. A v životě mám dvě hlavní hodnoty: Úspěch a Rovnováhu.

V životě mám dvě hlavní hodnoty: Úspěch a Rovnováhu.

Dřív jsem se ale úspěchu bál a na rovnováhu neměl čas. Dělal jsem hodně, příjmy byly malé, volný čas jsem místo s blízkými trávil na počítači a spokojenost odkládal. Měl jsem štěstí, že mi to nakonec došlo, doslova jsem řekl „dost“ a odhodlání mi dalo směr. V knihách, kurzech, u duchovních a motivačních učitelů jsem nakonec poznal klíčové principy a vytvořil systém jménem

ÚSPĚCH V ROVNOVÁZE.

Než jsem začal šířit Úspěch v rovnováze, prošel jsem

 • drahou umělce (klavírista, tanečník a herec),
 • vědce (doktorát z teatrologie)
 • a manažera (organizace mezinárodních divadelních festivalů a 3 divadelních skupin).

Při tom jsem studoval

 • životní směry od buddhismu a řecké filosofie
 • po motivační literaturu.

Zajímalo mě, jak uspět.

Ale až s Úspěchem v rovnováze jsem naučené principy začal používat a našel i vnitřní spokojenost. Teď jsem ty nejefektivnější postupy propojil v systému, který vám nabízím!

CO je na Úspěchu v rovnováze VÝJIMEČNÉ?

 • Naučí vás, jak nahradit věci, které vás trápí, těmi, které milujete
  Je škoda ztrácet čas činnostmi, které vás nenaplňují, ale vy máte pocit, že je "musíte" dělat. Naučím vás, jak je opustit a začít s věcmi, které opravdu milujete.
 • Naučí vás, jak žít vaše sny hned teď, už ve chvíli, kdy se k nim vydáváte
  Začnete mít opravdovou přítomnou radost z toho, co děláte pro splnění svých cílů.
 • Naučí vás, jak být spokojení sami se sebou
  Protože VY jste nejdůležitější. Nic jiného vám nepřinese štěstí, pokud se nebudete starat na prvním místě o sebe, a dokud naplno neprojevíte to, co ve vás je.
 • Naučí vás uspět v čemkoli, po čem toužíte
  Vaše touha je váš nevyjádřený talent. Jestli něco opravdu chcete dělat, díky principům úspěchu se to naučíte zvládnout a přinese vám to úžasné výsledky!
Od e-booku Úspěch v rovnováze jsem očekávala, že mi pomůže posunout se ještě blíže k mému cíli. Potřebovala jsem nástroje, které mi pomůžou s plánováním jednotlivých kroků, abych dosáhla cíle a zároveň se nezahltila prací a povinnostmi. Zkrátka abych si udržela radost z práce i ze života.

E-book naprosto splnil má očekávání, dokonce je překročil - a teď mě krok za krokem vede k mému cíli. Učím se plánovat si jednotlivé kroky k dosažení mého snu a zároveň se učím odpočívat.

Pokud chcete dát svému snu konkrétní podobu a nevíte, jak na to, určitě si tento vypilovaný e-book pořiďte. Lepší návod nikde nenajdete.
Blanka Makoňová výživová poradkyně, www.blankamakonova.cz

Představ si, jak končíš všechnu důležitou práci v 11 dopoledne a jdeš si užívat svých zálib a času s rodinou. Dýcháš svěží svobodný vzduch. Mobil je vypnutý, víš, že nemáš žádný naléhavý úkol. Tvůj prostor je jen tvůj...

Úspěch v rovnováze vám nabízím ve formě e-booku za 490,- Kč.

Začnete pracovat výkonněji, mít víc času na záliby, a obohatíte díky němu i osobní život. Postup je jednoduchý a účinný, a už nebudete muset hledat v dalších systémech - tento je dost efektivní, abyste s ním s jistotou došli k cíli.

Mimochodem za 490 korun si můžete:

 • koupit 2 flašky vína
 • koupit levnější pár bot
 • naplnit 1/3 nádrže auta

ANEBO

„Cestička je vyšlapaná, teď už po ní jen jít.“

ALE CO KDYŽ...

 • Nevěřím "literatuře úspěchu"
  Úspěch je jednoduchý - má svá pravidla a vždy, když v něčem uspějete, jste s nimi v souladu. Teď máte šanci naučit se pravidla vědomě použít, aby se vám začalo dařit. Bez důvěry to ale nejde, a proto si e-book kupte jen jestli tomu dokážete dát šanci.
 • Zjistím, že to není pro mě
  Abych vás ujistil, že si za principy stojím, beru veškeré riziko na sebe - v případě, že zjistíte, že pro vás e-book nezafungoval, napíšete mi a já vám vrátím peníze.
 • Nezajímá mě úspěch jako spíš vnitřní klid
  Některé systémy se zaměřují jen na efektivitu a opomíjejí vnitřní spokojenost - Úspěch v rovnováze vás naučí mít cíle, které vás naplní a uspokojí dlouhodobě.
 • Chci uspět rychle, je e-book pro mě?
  E-book je o principech úspěchu. Návodům, které slibují úspěch přes noc, ale nevěřím, a ani vám by to nepřineslo dlouhodobou spokojenost. Naopak pokud principům budete důvěřovat a půjdete do toho naplno, úspěch s jistotou přijde.

Abych vás maximálně podpořil,
přidal jsem k e-booku
ZDARMA tyto BONUSY

BONUS 1 - Pracovní sešit

Pracovní sešit obsahuje cvičení, kterými poznatky z e-booku uvedete do praxe. Má 10 částí, a v každé zpracujete úkoly k jedné z kapitol. Už přečtením e-booku se posunete k úspěchu, pokud ale chcete reálné výsledky, je třeba na nich prakticky pracovat. K tomu je pracovní sešit skvělým pomocníkem!

Bonus v hodnotě 199,- Kč získáváte ZDARMA.


BONUS 2 - Meditace úspěchu

Tato meditace vás naplní energií a naladí na úspěch. Vaše vědomí i podvědomí se díky ní zaměří na váš cíl a urychlí jeho splnění.

Bonus v hodnotě 149,- Kč získáváte ZDARMA.


BONUS 3 - Kalendář Úspěchu v rovnováze

E-book vám pomůže ujasnit si cíle a zaměřit se na ně, ale kalendář je skvělá pomůcka, se kterou uvidíte cíl v čase a určíte, jakým způsobem na něm pracovat - tak, aby vaše cesta byla beze stresu a radostná.

Bonus v hodnotě 95,- Kč získáváte ZDARMA.

Děkuji Alexi za tenhle e-book - je tolik potřeba ukazovat lidem možnosti na cestě k lepšímu životu. Tenhle materiál je čistou esencí toho nejdůležitějšího, co se během cesty osobního rozvoje může člověk dozvědět. Shrnuje a jasně vysvětluje podstatu nalezení vnitřního klidu, nalezeni vyššího smyslu života a dosažení svých cílů.

Díky pracovnímu sešitu a dalším materiálům dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroj k transformaci svého života!
Zuzana Věchtová konzultantka Feng Shui, www.zuzanavechtova.cz

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Abych vás maximálně podpořil,
veškeré riziko spojené s tímto nákupem beru na sebe:

Jestli začnete používat principy Úspěchu v rovnováze
a do 30 dnů nedosáhnete prvních výsledků,
napište mi a vrátím vám peníze v plné výši.

Váš úspěch je můj úspěch, proto chci, aby neexistovala žádná překážka
mezi vámi a výsledky.

Úspech v rovnováhe - myslím, že je to téma, ktorá zaujíma každého. A presne to nám Alex vo svojej knihe ponúka. Prečítal som množstvo motivačnej literatúry a vyskúšal všelijaké cvičenia, a musím povedať, že v Úspechu v rovnováhe sú všetky základné pravidlá na ceste k úspechu a lepšiemu životu.

E-book sa dobre číta, je zrozumiteľný, a človek už nemusí hľadať, lebo tu má všetko pekne po kope. Preto naozaj odporúčam každému, kto chce vo svojom živote niečo zmeniť.
Marián Dyno Burič spisovatel
Děkuji za skvělý e-book. Moc se mi líbí, že neobsahuje jen návody a cvičení. Mnohem větší hloubku samotným návodům dává právě vysvětlení vesmírných zákonů a principů, jak úspěch funguje. A to jasně a stručně. Skvělou motivací je i kalendář úspěchů a hlavně pracovní sešit, který vás povede krok za krokem. Je to opravdu vyšlapaná cestička, která vás povede k vašemu snu. Doporučuji každému, kdo potřebuje zacílit a hlavně vytrvat.
Naďa Suchánková průvodkyně na cestě ke šťastnému životu

OBJEDNEJTE SI E-BOOK TEĎ

V tuto chvíli víte o Úspěchu v rovnováze všechno podstatné. Už to není otázka zvažování, ale rozhodnutí.

Tvrdím, že v Úspěchu v rovnováze je všechno, co ke své změně potřebujete, a že to, že právě teď čtete tyto řádky, není náhoda. Váš život směřoval ke změně, a vy máte možnost udělat ten krok teď:

Máte dotaz? Napište mi na alex@alexejbycek.cz